Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Въх, интернетът спря за половин час и целият офис изпадна в паника! Хората изведнъж започнаха да... говорят помежду си!!! :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Поредните боклуци, които искаха да опънат дявола във въздуха....Мултирама. Е за сега дявола(аз) води в резултата да видим накрая след максимум 30 работни дни какво ще излезе.

Link to comment
Share on other sites

Пловдивски университет "Паисий Хелендарски"...

 

През главата ми минава, че Grimjaur спами повече от обикновенно днес, сигурно му е айляшки ден. :D

Удава му се на човека... :)
Link to comment
Share on other sites

I can feel it on my mouth
I can taste you on my fingers
I can hear you like the holy ghost
And kill you if you get to close

:punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Въх, интернетът спря за половин час и целият офис изпадна в паника! Хората изведнъж започнаха да... говорят помежду си!!! :smile:

Можеше и по-зле да е. Изведнъж да почнат да работят :)

Link to comment
Share on other sites

Абе не ми отваря девиантарт , не знам какво става ... уж на пинг ми излиза и не ми отваря сайта в браузъра като пробвам след това .

:(

Link to comment
Share on other sites

Идвам на работа и пред хотела блъснали някаква жена от читотата , умря си жената. Колко е кратък живота .Знам ,че е клише ама незнам кво друго да си помися, а мен 100 метра преди това един идиот щеше да ме блъсне на колелото на панайра.Ама и ден беше :confused

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера какво взехте да го дъвчете младежа за въпросния плакат (видях какво си написхте и 2мата първоначално!). Радва му се и това е, няма лошо. Тя темата е за всевъзможни неща а в темата за футбола може някой да се изрепчи че не дава никаква информация, или знам ли и аз за какво може да се заяде. Мен поне пък въпросния плакат ме зарадва - баре за 1 нещо да можем да се обединим над 5 човека в България си е направо постижение!

 

Хубаво поне че и 2мата си редактирахте постовете :)

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се прибрах от много як купон, завършен в Полинеро плейс. Цялата вечер не близнах и капка алкохол и си се прибрах с колцата, след като закарах няколо човека. Равносметката:

1. Вечеря в приятен ресторант с програма, танци, туй-онуй - супер;

2. Довършване на купона в клуб, импровизиран джем на сцената - свръхгусто;

3. Управление на МПС при пълно спазване на ППЗДП по празните улици в 3,30 АМ - баси кефа;

4. Домочадието спи, потъвам в сън и аз... ммммммммммммммммм

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се прибрах от много як купон, завършен в Полинеро плейс. Цялата вечер не близнах и капка алкохол и си се прибрах с колцата, след като закарах няколо човека. Равносметката:

1. Вечеря в приятен ресторант с програма, танци, туй-онуй - супер;

2. Довършване на купона в клуб, импровизиран джем на сцената - свръхгусто;

3. Управление на МПС при пълно спазване на ППЗДП по празните улици в 3,30 АМ - баси кефа;

4. Домочадието спи, потъвам в сън и аз... ммммммммммммммммм

ЕВАЛА и аз си прекарвам,вечерите така .Алкохолизма е начин на живот ,но не е за всеки на мен не ми понася на стомаха :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

С няколко думи , ако не спра да пуша съм "труп" ... няма друг вариант освен да ги откажа вече .

:)

Link to comment
Share on other sites

И да не ги спреш - пак ще умреш :D

Но, ако не ги спре ще умре млад и красив...

Link to comment
Share on other sites

Сега гледах "Заразно зло:Апокалипсис", само лоши работи бях чувал за тоя филм...мен пък ми хареса като за пълнеж - така да върви докато си прави човек друго.Това ме подсеща, че Диема Вижън не са лоша компания - мачове дават, филмчета, Алекси С(м)окачев не е при тях :)

Link to comment
Share on other sites

Заради многото извънредна работа забравих да пусна поредния фиш за милиони, което много ме радва :) Пак щях да изгоря сумати пари за нищо.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...