Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

аз ще взема да си направя едно "лого" 1024х768 с кървища и карантия и яркомигащ-отровножълт-с-говнянокафяв кант надпис "Ако не сийдваш ш'тъ убия!"...
На бас по една бира, че не можеш!

 

редактирано

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

280.gif

 

Ех, че живот...Едни педали само наоколо...Даже няма с кой да пийнеш...Ей в такава ситуация съм в момента...

Link to comment
Share on other sites

1y9t1w.jpg

:devil

Не е лесно никак като се напълни с животни пък не ти се иска да се разделиш със 7x умножение пускайки панически бомбата... :D

 

Още ми е трудно да определя кои са ми най-неприятни: досадните зелени квадратчета или шибаните магнитчета особено като ги пусне по 7-8 наведнъж да те преследват :) При всички случаи обаче розовите ромбоидчета са ми най-любимите, тъй като пускат най много мръвка :P

Link to comment
Share on other sites

Бясен съм!

 

Тази вечер ми свалиха конците, но се позабавих в болницата и си тръгнах малко преди да почне репортажа на мача на Барса с Базел. По пътя реших да си купя готови превръзки за раната. Не съм и предполагал, че може да си скъсам нервите. От МБАЛ по Васил Априлов, през 6-ти Септември, Гладстон, покрай Св. Петка, дясно по Родопи, Капитан Райчо, П.Д. Петков, през кръстовището към ТУ, оттам на Иван Вазов, през Васил Априлов отново покрай Държавна болница - НИТО ЕДНА РАБОТЕЩА АПТЕКА!!! :angry1 Как е възможно това!?!?! Какво става в тоя град?!?!?! Доскоро и кварталните аптеки бяха денонощни! Чак на Пещерска Аптека Запад работеше. И то се сетих за нея понеже на близък приятел майка му работи там... Уникален резил! Просто подивях и за пореден път ме хвана срам, че в град Пловдив има подобни дебилизми налице... Срам...

Link to comment
Share on other sites

Видене, това е защото не знаеш кой да питаш. Питай мен или Midex като нощни птици. Аптека Тримонциум - на четвъртък пазара работи до 1 сутринта (или до 2 беше не помня). Другата е аптека Милениум - 24х7 работят - на ъгъла на Богомил и Петко Д. Петков (изглежда затворена но всъщност като звъннеш излиза аптекарката). Поне тези 2те са ми най-близки, може и други да има.

Link to comment
Share on other sites

Срам...

Вярно си е.

Мисля, че на В. Априлов от МБАЛ в посока районното имаше един денонощен аптечен център.

Тъпото е, че като ги пишат денонощни не означава, че работи 24ч. в денонощието, а че работи през деня и нощта (до 12 примерно). :wir

Link to comment
Share on other sites

Аптека Милениум е най-наглата и скъпарска аптека в историята!!! Никога не пазарувайте оттам, освен ако не ви се плаща от 20 до 50, а понякога и повече процента за стоката!

 

Дядо Мразе споко, не сме от вчера по аптеките из тоя град, а тази вечер 5, които бяха денонощни установих че вече не са. Така че резила си е ТОТАЛЕН. Да не му се налага човек спешно да търси медикаменти.

 

-----

 

Наско рум сървис с такси бе момче като те мързи! Може даже бира с курва да викнеш.

Link to comment
Share on other sites

Аптека Милениум е най-наглата и скъпарска аптека в историята!!! Никога не пазарувайте оттам, освен ако не ви се плаща от 20 до 50, а понякога и повече процента за стоката!

 

Е така е... зависи все пак за какво, то самото ходене като си сложа бензина и времето излиза повече от самата стока... пак зависи какво търсиш разбира се, но не ми се е налагало кой знае какво да взимам от там да чукна на дърво(!)... я памперси сме забравяли, я крем за бебешко дупе, я мокри кърпички или fervex - такива работи... +/- лев-два около 3 посред нощ ми е все тая общо взето...

Link to comment
Share on other sites

Тая аптека е на 100 метра от къщи, но съм я проклел й съм турил бан завинаги. Само нещо супер мега спешно може да ме принуди да се вясна там...

Link to comment
Share on other sites

Тая аптека е на 100 метра от къщи, но съм я проклел й съм турил бан завинаги.
Е, поне малко warn първо, ти си баси строгия :D

 

Уф... нямах представа, че съм събрал толкова много книги за тия 3 години в София... Де'а, как мразя да събирам багаж...

Link to comment
Share on other sites

Абе... особено след снощната среща на вело-форума в София, когато се получи ебаси и изпращането още от сега ме обхваща носталгия ;]

Ще видим к'ъв shit е и в Пловдив...

Link to comment
Share on other sites

Абе, не мога да разбера някои хора, които очевидно не могат да се впишат в екип, смятат се за съвършени и проявяват снизхождение към простолюдието, защо, по дяволите, се занимават с колективен труд и тровят живота на останалите нещастници, които, без да искат, са принудени да работят с тях?! Ефектът особено се засилва, когато съвършенството е женско, след четиридесеттака и е с чести и мащабни флуктуации на кръвното налягане. :blink:

Link to comment
Share on other sites

На събота пазара има денонощна аптека. Намира се в северната страна на пазара. До сега не съм имал случай да не работи. Аз пък живея точно срещу нея в южната част B).

Link to comment
Share on other sites

Да не си в блока дето го направиха - един 4 или 5 етажен от южната страна. Единия вход (източния) е на чупка?

Link to comment
Share on other sites

Да не си в блока дето го направиха - един 4 или 5 етажен от южната страна. Единия вход (източния) е на чупка?

Не съм там, но съм много близко до него. Два входа са на чупка ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...