Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

А представяш ли си колко много хора пият и Ариана, и Загорка? Добре, че тука има Пилзнер Уркьойл, та си смуча от нея...Ама като свърши... :sick

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Рън-мрън! :)

 

Game of the Year (abbreviated GotY or GOTY[1]) is a distinction awarded by various magazines and websites to a deserving PC or console video game

 

Как гилдията на критиците са no-life geek-ове не знам. Но тук пак ще навлезем в зоната на здрача, където има абсолютни авторитети по дадени въпроси и критиците разбират от игри повече от теб и мен и пак ще се появи Гадо да ми обясни за солипсизма и мамата си трака! :D Затова няма да навлизаме никъде! Живи и здрави! :laughing:

Ма мнооого си отвоооорееен беее..... Ся можеш да лаеш, ама нямаш гащи да дойдеш да се направиме в онова сървърче, нъл !? То на кривия К.Р , космите му пречат... Аре отваряй си се не ми пречиш, само дет малко течение става, ма то на фонът на общата метеорологична обстановка не се забелязва.....

Link to comment
Share on other sites

Снощи си играх с фотото на един приятел, който даже не е фотограф - Nikon D700 - бахти искам и аз такава играчка :)

Де такива НЕфотографи ... Искам и аз ;( Ще се задоволя с мизерното си 400D.

Link to comment
Share on other sites

Ма мнооого си отвоооорееен беее..... Ся можеш да лаеш, ама нямаш гащи да дойдеш да се направиме в онова сървърче, нъл !? То на кривия К.Р , космите му пречат... Аре отваряй си се не ми пречиш, само дет малко течение става, ма то на фонът на общата метеорологична обстановка не се забелязва.....

:blink:

 

Гадо, иди си изпий шарените таблетки, гледам си пропуснал днес, после пак ще говорим :D

Link to comment
Share on other sites

Как ме позна.. Евала ти прайм!

Епа голЕм ли к'ат имаш препаска за врата , А? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Как ме позна.. Евала ти прайм!

 

 

Той ти е фен и те следи тайно.

Мда , има нещо такова :devil Психар, не изпускай сапуна :devil

Link to comment
Share on other sites

Чета темата за каатстрофи и се радвам на djadomraz ( наричан по долу за по-кратко "дядката" ) и pazu ( наричан по долу за по-кратко " детето" ) как спорят за едно и също . Ако се зачетат от началото на спора им "дядката" ще разбере , че "детето" се мъчи да му извий думите и да бъде "отгоре" за да си утоли егото но уви " дядката " със своята неприклонност , желязна логика и тежка клавиатура не му позволява . За едно и също говорят обаче "детето" се мъчи така да извърти всичко в негова полза ама не става не и тук ...

Минава ми , че музата бавно но сигурно се завръща след още 1-2 чинии с леща повече дъвкане и ще събера сили за завръщането :devil

Link to comment
Share on other sites

:blink:

 

Гадо, иди си изпий шарените таблетки, гледам си пропуснал днес, после пак ще говорим :D

Пих си ги чичовото, рано сутринта, ден не пропускам ! Ами ти кво пак си правиш дъвка от ... (да не казвам кое ми) . Няма, няма, че хоп Гадо ти в устата, ми чакай поне да те заям или ти ме заяж нещо (бъди мъж), ще ми бъде много трудно да ти разтълкувам заблудите в които живееш, но ще се жертвам...

Link to comment
Share on other sites

Може би вече съм станал възрастен...Но, хора, защо е това мерене на пишки по форумите? Като сте всичките разбирачи, знаещи, можещи, смели, надъхани, с яки коли, с добри заплати, тъпи и красиви кучки покрай вас, като се гнусите от мастика и шкембе, разбирайте се на живо.Оня ден един в автобуса ми обясняваше колко не съм бил прав, като съм бил скинхед, но за негово/и мое/ съжаление аз надделях в спора.И после трябваше да се извинявам на хората около мен, че съм се държал некултурно и съм го бил изхвърлил..Еми...Сега, който го гони хормона/пубертета, недоеба, скапаната работа, лошия успех в училище,тва че мама му дава да си играе само до 9/ - ами, майната му.Мир, любов и да ви го ********* много.

Link to comment
Share on other sites

Забелязахте ли зверовете, които гледат на заглавнта страница bt.wrzru.com. Много е стряскащо рано сурин, не знам за вас, но мен нещо не ме кефи ;)

 

http://www.maina.bg/index.php?p=profile&id=29 Това за смях ли е, или за съжаление

Да, това е жена, за тези които се чудят

Link to comment
Share on other sites

Е... това че управлява багер не значи че трябва да хвърли сърцето си на боклука :)

 

Всеки има нужда от любов :P Пиши и лично съобщение :lol:

Ей ся, счупих копчета на клавиатурата от бързане. В този ред на мисли, ти що не се пробваш, може да ти излезне късмета :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Забелязахте ли зверовете, които гледат на заглавнта страница bt.wrzru.com. Много е стряскащо рано сурин, не знам за вас, но мен нещо не ме кефи ;)

 

http://www.maina.bg/index.php?p=profile&id=29 Това за смях ли е, или за съжаление

Да, това е жена, за тези които се чудят

Тази като я гледам, и ми навява спомени за един текст, който звучеше горе долу така(цитирам по памет):

Като малка проявявах много таланти. Така се изсирах в тоалетната, че на съседите им потичаше по тапетите... Като малка ми викаха булдозера, ама мама каза, че това е защото ми завиждат. Имаше още че баща и много припадал и т.н

Link to comment
Share on other sites

Сега се връщам от 8 дневната ми екскурзия в чужбина и беше супер невероятно. Не можех да си искарам по хубаво на нея :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...