Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
ЕДИТ: И с тия устни наказания, маа му стара, какво ти става? Кажи как да те лекувам, че да ти мине. Не мога да повярвам, че някой може да е толкова засегнат от факта, че хората имат приятели и извън форума. Ако си нямаш, обади ми се, ша са напийм, ша ти мине. Така и не разбрах какъв ти е проблема. А, и още нещо. Дори не бях онлайн, когато си пуснал темата и тн. Не ме слагай в тоя кюп.
Оф, Иване, много често почна да говориш наизуст. Спри се, не е на добре :]

И стига си се заяждал, сипаха ти достатъчно :)

 

Сашко, жив и здрав да си, младежо :) Само за хубави неща да си чуваш името. Честито и на останалите Сашовци, Сашки и другите празнуващи ;]

Link to comment
Share on other sites

Кой ми е сипал? На него на аутоКю да му върви, пак не може да ми сипи. Въпроса е ти що се намесваш?

 

Да сипе и на мен един 43 градусов сироп против кашлица :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Момъка не получи, както не получаваш и ти. Рийш ли?

:ghost

 

не, не разбирам. всеки да получи заслуженото - това разбирам. ако аз съм нарушил нещо - не възразявам да си получа "наградата". ако друг е нарушил - нека също си получи. не разбирам твоето разсъждение - нека не наказват нарушенията на другите, стига да не наказват и моите. всички да си нарушаваме наволя. какво ми предлагаш всъщност ти сега - да си мълча за нарушенията на другите, защото така ще ми се размине и на мен когато нарушавам?! странни разбирания имаш ти... това официална политика във форума ли е? надявам се да не е и надявам се модераторите да не споделят твоето виждане за нарушенията, а моето... въпреки че ти си пиеш ракията с тях...

 

:ghost

Link to comment
Share on other sites

А малко 60°-ва ракия за разтривки?

 

Ред:

Абе коя е тая толкова грешна тема? Че тука написахте за десет серии на сапунка сценария ;]

Link to comment
Share on other sites

Успях да се наспя след ракията + бирата вчера и днеска съм патрон! Свърших доста административна работа и мога да кажа, че съм спокоен за проектите си!

Link to comment
Share on other sites

Не съм писал от 805та страница и реших да драсна един пост ... пък това ми минава през главата .

:)

Link to comment
Share on other sites

Aма разбирa се - така се прави! Евала, пич, брал, ти си МЪЖ! Докажи величието си като пребиваш пенсионери. Да де, то на думи, във форума всеки е мъж, всеки е най-големия, всеки маже. Знаеш ли - най-много бонус точки ще събереш ако пребиеш някой инвалид и му натрошиш до неизползваемост количката. Точките се удвояват, ако си непълнолетен и го блъснеш с кола. А се учетворяват и ако си пил. Дерзай! Трупай форумен рейтинг!

Разбира се, че ще ти се каже, че си лайно, когато се държиш като такова.

Иначе по повод по-горно мнение - искам да се кандидатирам за форумен отваряч! ...на теми :D

М не съм се изразил правилно...той не беше пенсионер,а беше мъж на средна възраст с прошарена коса,който явно има изключително много проблеми в живота и си го изкарва на разни тийнейджъри купуващи си семки ;) .За това не обичам форумите-всеки бърза да си прави изводи за някой без да го познава.Мислиш ли че бих тръгнал да се карам на някой дядо?Просто щях да му се извиня и да отстъпя...същото щях да направя и с нахалния чичка ако просто беше казал-Момче не ме пререждай преди теб съм.Тфа че съм на 17 години не дава право на никой да се отнася към мен неуважително.И по същия начин и ти ако ми кажеш че съм лайно с удоволствие бих ти шибнал един-пък ако ще и после да си изям боя...

Link to comment
Share on other sites

Sacred II е играта на година!

 

LAWL! Това как не го бях видял? :D

 

Ще поживеем, ще видим, а като F3 стане GOTY и догодина го преиздадат пакетиран с bonus content-а за стотинки в GOTY кутия, тогава ще говорим пак за Sacred ;)

Link to comment
Share on other sites

LAWL! Това как не го бях видял? :D

 

Ще поживеем, ще видим, а като F3 стане GOTY и догодина го преиздадат пакетиран с bonus content-а за стотинки в GOTY кутия, тогава ще говорим пак за Sacred ;)

Мърморко :)

И между другото говоря за мен коя е играта , не за общество от no life geek-ове :)

Link to comment
Share on other sites

Рън-мрън! :)

 

Game of the Year (abbreviated GotY or GOTY[1]) is a distinction awarded by various magazines and websites to a deserving PC or console video game

 

Как гилдията на критиците са no-life geek-ове не знам. Но тук пак ще навлезем в зоната на здрача, където има абсолютни авторитети по дадени въпроси и критиците разбират от игри повече от теб и мен и пак ще се появи Гадо да ми обясни за солипсизма и мамата си трака! :D Затова няма да навлизаме никъде! Живи и здрави! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Проблема на теб ти е , че слушаш гилдията/клана/алианса/oрдата на критиците , а аз говоря за личното си мнение.Боли ме мене фалаут колко реалистична е , като сейкред ми харесва повече , ся разбийш ли ко са упитам ти каам ;)

Link to comment
Share on other sites

В този студ хич не ми се ходи на работа но трябва да тръгвам след малко.

А в главата ми се върти какво да наредя шефа, че да не ходя днес на работа понеже е студено и то доста.

Link to comment
Share on other sites

Бахти...Хора, по-добре пийте Загорка, вместо Ариана...По-малко гадна е.И на сутринта поне малко те боли глава...А не като тая помия - напиеш се, издрайфаш се, пък после и махмурлук няма...Бати гадното..

Link to comment
Share on other sites

Трябва няколко лекарски екипа да са злоупотребили с лоботомията в главата ми, след което да са отстранили до един всички вкусови рецептори в устата и носа ми, за да пия Загорка...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...