Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

След като 30 минути си чистих колата от натрупалия сняг ми мина всякакво желание да го гледам повече. Искам си лятото.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако може да се вярва на програмките, в Пловдив не се очаква да вали сняг в близките 3-4 дена, само ще стане по-стугдено. И все пак е много странно в 10 сутринта да е 17 градуса в края на ноември

Link to comment
Share on other sites

Мале, след малко как ще се залющим с Морския на RA. :lol:

1257253_t.jpg

 

Снегът в момента.

 

А куда си ти, че плющи снежец? Пак ли си в Новосибирск?

 

Хъхъхъ!Тва е в София.

 

А стига ве... Тук в 11 беше 20 градуса, в 11:50 вече беше 6 ;Д. Дано да повали и тук снежец :}.

Link to comment
Share on other sites

фъстъченото масло управлява. вие каква марка ползувате?

 

изчезнаха ми темата за първия сняг догодина... като дори не ми обясниха защо.

 

начи чувал бях, че тва е един от най-консервативните и рестриктивни форуми, ама не вярвах.

 

ама май ще повярвам. като ти се случи персонално и лично на твоя гъз, няма много полза да продължваш да го отричаш и да си мислиш, че това са измишльотини :) опита учи.

 

определени хора могат да пускат каквито си искат теми, дори идиотски до припадък, дори нарушаващи правилата - най-много модераторите да накажат онзи, който си е позволил да посочи, че темата е "неправилна", но не и автора й... останалите хора по възможност да не си позволват много много да пускат теми, щото... щото... щото така - и аз не знам защо, не ми казаха защо ми изчезна темичката. но факт е, че темичките на обикновените хора просто изчезват... безследно.

 

знам как да се улесни максимално модераторския отбор - създайте една специална група, която да има права да отваря нови теми - може да я кръстите "отварячки" или "отворковци" - а на групата members чисто и просто забранете бутона New Topic - да могат само да отговарят, ама да не се отварят много много...

 

:ghost

Link to comment
Share on other sites

Тая наща държава съвсем никфа я няма :lol: .Даже чичковците по магазините дето се карат че си ги прередил на опашката не са каквито бяха едно време :D .Неска един напрай опит да ми се скара ама толкова го налях,че чак му затрепераха ръцете :devil

 

П.П.Чичката си беше виновен щото той се махна да си зима някфи снаксове и аз си дадох семките на касата и той ми са скара че съм го прередил :blink: .Ако не бях толкова приятелски настроен и един бой щях да му тегла...бати пенсионера :lol:

 

 

П.П.2 И сега очаквам как целия форум ще ми се изсипе на главата да ми говори как младите сме нещасници и сме некултурни,и въобще сме пълни лайна.Не е вярно-ставам в автобуса,за да седнат бабите,поздравявам като влизам в магазин,помагам на стари хора да пресичат...ама някъф смотаняк да ми се кара НА МЕН-не е познал :)

Link to comment
Share on other sites

П.П.2 И сега очаквам как целия форум ще ми се изсипе на главата да ми говори как младите сме нещасници и сме некултурни,и въобще сме пълни лайна.Не е вярно-ставам в автобуса,за да седнат бабите,поздравявам като влизам в магазин,помагам на стари хора да пресичат...ама някъф смотаняк да ми се кара НА МЕН-не е познал :)

Чувстваш ли се полезен за света? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много правилно ти е била изтрита темата. Не виждам какво имаш да се оплакваш. Ако имаш някакви предложения за специални теми можеш да се обърнеш към някой от модераторите и те ще поставят въпроса където е необходимо. При големи желания мога да ти върна темата за да видят всички защо е била преместена. Така си написал мнението си все едно че си бил санкциониран за темата която си пуснал, но това не е така.

Link to comment
Share on other sites

Ако не бях толкова приятелски настроен и един бой щях да му тегла...бати пенсионера :lol:
Aма разбирa се - така се прави! Евала, пич, брал, ти си МЪЖ! Докажи величието си като пребиваш пенсионери. Да де, то на думи, във форума всеки е мъж, всеки е най-големия, всеки маже. Знаеш ли - най-много бонус точки ще събереш ако пребиеш някой инвалид и му натрошиш до неизползваемост количката. Точките се удвояват, ако си непълнолетен и го блъснеш с кола. А се учетворяват и ако си пил. Дерзай! Трупай форумен рейтинг!

Разбира се, че ще ти се каже, че си лайно, когато се държиш като такова.

Иначе по повод по-горно мнение - искам да се кандидатирам за форумен отваряч! ...на теми :D

Link to comment
Share on other sites

Днес 1-ви сняг (по-скоро вчера, че то стана вече 1 часа), сложих коледна мелодия и тема на телефона. :) Даже и аватара смених за да се усеща настроението от идващите празници. :)

Link to comment
Share on other sites

фъстъченото масло управлява. вие каква марка ползувате?

 

изчезнаха ми темата за първия сняг догодина... като дори не ми обясниха защо.

 

начи чувал бях, че тва е един от най-консервативните и рестриктивни форуми, ама не вярвах.

 

ама май ще повярвам. като ти се случи персонално и лично на твоя гъз, няма много полза да продължваш да го отричаш и да си мислиш, че това са измишльотини :) опита учи.

 

определени хора могат да пускат каквито си искат теми, дори идиотски до припадък, дори нарушаващи правилата - най-много модераторите да накажат онзи, който си е позволил да посочи, че темата е "неправилна", но не и автора й... останалите хора по възможност да не си позволват много много да пускат теми, щото... щото... щото така - и аз не знам защо, не ми казаха защо ми изчезна темичката. но факт е, че темичките на обикновените хора просто изчезват... безследно.

 

знам как да се улесни максимално модераторския отбор - създайте една специална група, която да има права да отваря нови теми - може да я кръстите "отварячки" или "отворковци" - а на групата members чисто и просто забранете бутона New Topic - да могат само да отговарят, ама да не се отварят много много...

 

:ghost

 

Ami ti izglejdash dostatychno umen za da razberesh i sam zashto sym ti iztril temata. Pone taka izglejdash, moje i da gresha. Ili iskash da mi kajesh che temtata ti beshe osobeno hitroumna i ne beshe s cel da podrazni horata deto si chestitqt pyrviq snqg ? I mi se pravish na svetica tuka, che az sym ebahti shibaniq chovek deto sym ti iztril ebahti smislenata tema ? Prazni prikazki za razni hora i za razni temi slusham vsqka sutrin dokato zakusvam ot gostite na Barekov i ot nego samiq. Imah nqkolko lichni syobshteniq vyv vryzka s tvoqta tema. Iskash li da znaesh kakvo pisheshe v tqh. Nishto hubavo za tebe. Mislq si che e vreme da pochna da puskam anonimno reportite na horata za otkrovenno typi temi kato tvoqta. Sami shte razberete, ot pyrva ryka, kakvo mislqt horata za takiva izcepki. V tvoq sluchai, nai-nejnoto opredelenie pochvashe s malou.... Seshtai se. Pisnalo mu na nashiq che horata vsqka godina si chestitqt pyrviq snqg i reshil i toi da se vyzmuti i razbuntuva ot taq rabota i da puska razni provokativni i otkrovenno typi temi iz foruma i posle az sym loshiq. Kato se opitvash da mi govorish za dvoen standart, neshto deto takiva kato tebe mnogo obichat da go dyvchat, haide kaji zashto po-dqvolite ne sym poluchil edin report ot tebe ?? Shtoto govorish naizust, eto zashto. Shtoto si mislish che kato kajesh tova koeto kaza po-gore, vse shte se nameri nqkoi shegadjiq da te podkrepi i da stanete forumni bratq sreshtu loshite moderatori. Syjalqvam, no i forumna armiq da syberesh, pak nqma da pomogne. Foruma beshe i shte si ostane konservativen i restriktiven. Ako ne ti haresva - forumi mnogo. Ne si speshen na nikoi, taka che tvoq rabota. Edin nick poveche ili po-malko vse taq. Kogato v nachaloto na foruma mislehme kak da se pravqt neshtata tuka go reshihme celiq ekip zaedno tova neshto. Neshtoto e slednoto: Dori da ostanem samo adminite i moderatorite nakraq, foruma shte syshtesvtuva po nashite pravila i po nashiq nachin na upravlenie. Tochka 21-va ot pravilata otgovarq na vsichkite ti vyprosi, v sluchai, che tova mnenie ne uspee da ti obqsni neshtata. Leka vecher ili kakvoto tam se pada.

Link to comment
Share on other sites

спокойно бе хора. ще си докарате някой инфаркт, ако съм подозирал такава реакция щях просто си премълча.

 

това с личните съобщения е яко, но ще ме прощаваш, съмнявам се обаче да е имало рапорти - лични съобщения - да. дори няма защо да си правите труда да ги пускате анонимно - мога да ти кажа автора, умни сме наистина, не само така изглеждаме :) и можем да събираме поне две и две. новото за мен обаче е, че явно тези хорица вече дори рапорти не пускат, ами направо и директно дейтват с лични съобщения до избрани хора. сигурно не им се нрави, че рапортите им се четат от всички, не могат да рагърнат потенциала си така, друго си е на ушенце и само на когото трябва...

 

за двойния стандарт - не говоря на изуст, момче, не. виж ми предупреждението, нали си модератор. да уточним - заслужил съм си го, не споря. това че темата, по повод която го получх, гази правилата като атомен ледоразбивач, не е оправдание за езика който съм използвал - за него съм си получил заслуженото. въпроса е какво предупреждение получи момъка дето беше пуснал въпросната "смислена" тема, която на всичко отгоре дублира поне две други теми - тоест бая нарушение си е, нали, на правилата. тук щях да кажа, че сигурно е получил "устно" предупреждение, но няма, защото ще се получи двусмислено без изобщо да го искам, а и сигурно не е вярно. Най-вероятно никакво предупреждение не е получил. а това вече е двоен стандарт както и да го въртиш и сучеш. съжалявам, но това е факт, вярвай ми и на мен не ми се иска да е истина за двойния стандарт тук.

 

и не се засягай, нищо лично нямам към теб или когото и да било от колегите ти - дори нямах никаква идея кой е трил, нито пък ми е мноого важна въпросната наистина безмислена тема, която си беше жив майтап. изобщо не съм и имал намерение да искам някой да ми обяснява (както праиш ти с тоя дълъг и изнервен пост) защо ми била изтрита темата. чел съм правилата, знам че не дължите обяснение за действията си. не съм и искал такова. но може би е по-лесно да се хванете за буквалното, да се изнервите за него и да се направите, че не виждате истинския въпрос... щом не го виждате проблема, начи проблем няма.

 

въпроса за изтритата тема и специалната група members беше риторичен и следва да се приеме като сигнал, като рапорт от тема, ако щещ, само че пуснат за форума като цяло - ваша работа е дали и как ще реагирате. може да му обънете внимание, а може и просто да "гръмнете" вестоносеца и да игнорирате рапорта. ваша воля.

 

и сега като получиш лично съобщение от въпросните хора за този пост (а ще получиш, сигурно е като изгрева) - не се пали, припомни си хубавата мисъл която си използвал за подпис.

 

 

:ghost

Link to comment
Share on other sites

Аре за цялата тая работа имам 1 много добър въпрос, щото си вкара автогол.

Ти беше ли наказан за твойта тема? Не. Аз бях ли наказан? Не. Какво погазване?! Кво специално отношение? Дори напротив! Към теб е специалното отношение, че пускаш подобна тема с умисъл. Аз мое съм просто тъп и да не знам кое къде е. А ти го правиш с умисъл. И нищо. Ся да праа ли сеири? Или просто страдаш от липса на внимание и така го получаваш? Панаирджийка.

ЕДИТ: И с тия устни наказания, маа му стара, какво ти става? Кажи как да те лекувам, че да ти мине. Не мога да повярвам, че някой може да е толкова засегнат от факта, че хората имат приятели и извън форума. Ако си нямаш, обади ми се, ша са напийм, ша ти мине. Така и не разбрах какъв ти е проблема. А, и още нещо. Дори не бях онлайн, когато си пуснал темата и тн. Не ме слагай в тоя кюп.

Link to comment
Share on other sites

а сега де... пита ли те някой кога си бил онлайн? не. но бързаш да уточниш. ти си знаеш защо.

 

гори ти шапката ли? ако е така, не съм аз виновен - никъде не съм казвал, че ти си писал рапорти и съобщения. ако докато си чел, си се сетил за себе си - това си е твоя асоциация. сигурно си имаш някакви основания да мислиш, че теб визиам. ти си знаеш най-добре.

 

:ghost

Link to comment
Share on other sites

ЗНАЕХ СИ! Визирал си Папата!

това че темата, по повод която го получх, гази правилата като атомен ледоразбивач, не е оправдание за езика който съм използвал - за него съм си получил заслуженото. въпроса е какво предупреждение получи момъка дето беше пуснал въпросната "смислена" тема, която на всичко отгоре дублира поне две други теми - тоест бая нарушение си е, нали, на правилата. т

:ghost

Момъка не получи, както не получаваш и ти. Рийш ли?

:ghost

Link to comment
Share on other sites

Бахти, пак ли се джавкате за глупости?Това бил строг и консервативен форум? :blink: :laughing: Тука си е жив бардак.А, добро утро.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...