Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аааааа, не с лошото! Нищо тяхно не ми е правело проблем до сега! Днес времето е много приятно. :) Слънце, птички, още не съм видял къси полички, но има време. :) Моя джам е всевиждащ!

Link to comment
Share on other sites

Злобата води до стрес. Стреса води до болести. Болестите не са полезни за здравето. :D

Не се притеснявай за мене , през бая стрес трябва да мина , за да стигна до твоето здравно състояние ;)

Link to comment
Share on other sites

Аааааа, не с лошото! Нищо тяхно не ми е правело проблем до сега! Днес времето е много приятно. :) Слънце, птички, още не съм видял къси полички, но има време. :) Моя джам е всевиждащ!

Аз видях :P

Ае много ми е чудно как може да си променя коренно мнението за един мой съученик в рамките на седмица(и то това се случва 2-3 пъти).Нали мноо ма кефи,сичко точно,пълен айляк и изведнъж прай някфа изцепка и както си мисля че е пълен айляк,сякаш започвам да виждам истинското му лице и осъзнавам че той не е нищо повече от един келеш с който съм принуден да уча :bgrin: :blink:

 

П.П.Незнам дали ме разбрахте ама се пак го написах :bgrin: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Как така не написа " За да лекувате стреса палете по-често за успокоение " . Къде изчезна защитника и върлия рекламен агент на тревичката ?

Няма нужда. Ти сам го написа. :devil Dance puppets, dance! :P

 

Не се притеснявай за мене , през бая стрес трябва да мина , за да стигна до твоето здравно състояние ;)

Ти да не си форумна врачка нещо? :D

Link to comment
Share on other sites

май ти продължава серията гадни петъци.

Аз бях така по едно време - я ще затрия базата данни на фирмата за едно от приложенията(да живеят бекъпите) я ще излязат проблеми по клиентите към 17ч, я някой колега внедрител ще реши, че точно днеска трябва да мине да ъпдейтва.

Link to comment
Share on other sites

Натресаха ми работа в офиса в петък вечерта. Ебати густото. :angry: :sick :angry1 :censored2: :throw: :blowup:
Нали питаше за нещо различно от секс, барове, разходки и кафета за петък вечер :lol:
Link to comment
Share on other sites

Cannnnnn you feeeeeel the loooove toniiiight :D

 

Слушай кво ! Земи се стегни и ела в онова сървърче на UT2k4 дето ти го дадох, щото няма с кого да се напсувам като хората. Само гламави франсета и шваби там....., а английският е толкова осакатен откъм псувни...., ееххх, ммъка..., мъка...

Link to comment
Share on other sites

icon_bowdown.gif

mobo е сила :) Може и да успея, ако се напъна достатъчно, да родя поредната си доза глупости, но миризмата ще е същата :] Така че преустановявам военните действия :beerchug

хХх, парите си ги изкарвам по друг път. А в свободното си време е приятно от време на време да поразнообразя, с някоя-друга игра с превъзхождащ ме противник. Било то SC или форумно джавкане. Във велофорумите също се ядем редовно с един образ.

 

Абе хора, к'ви пари ще взимам като сервизен техник/техническа поддръжка в Пловдив? Приемайки, че си намеря такава работа?

казах ти че не върви свястно и тва дъвкане: на аромат го докарахме, но вкуса не е в нормите....

иначе за превъзходството си в грешка и си поне с 2 точки напред.

 

за кинтите според агенция "една жена ми каза, че....." сервизните техници трудно взимали 4цифри във фиша, а извън него никой не казва.

Link to comment
Share on other sites

тва са ми спешъл джашанките, с които се качвам да карам гоулф и да бъда селянин :lol: :lol: :lol: нарочно са подбрани за композицията на снимката :lol: :lol: :lol:
Трябваше и някво синджирче да изкараш върху блузата и си най-големия :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ти да не си форумна врачка нещо? :D

Да , предсказвам бъдеше по пин кода на дебитна карта.

Link to comment
Share on other sites

Аха, така е копче.Аз току-що го честитих на Морския, той нали скиорче си пада.Честит първи сняг на всички.

 

1257188_t.jpg

Link to comment
Share on other sites

След около час ще се прибера и ще ви покажа в Сараево колко наваля. От снощи не е спряло да вали.

Не ми се иска да съм на мястото на шофьорите в България днеска. Представям си какво ще е в големите градове.

Link to comment
Share on other sites

Айвъне, не знам за Сараево, ама тука в Младост се вихри ебати вихрушката.

ъъъ..к'во стаа ся? В София - сняг и -1, а в Пловдив - слънчево и +15...

Link to comment
Share on other sites

Айвъне, не знам за Сараево, ама тука в Младост се вихри ебати вихрушката.

ъъъ..к'во стаа ся? В София - сняг и -1, а в Пловдив - слънчево и +15...

Вече е +17, и аз не повярвах като погледнах програмите, даже проверих на 2 места, за по-сигурно

Link to comment
Share on other sites

Ако погледнеш снимката, се вижда малка ивичка сняг долу.Снега вече е около 5-6см и продължава да трупа.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...