Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Трябваше да използваш някой трик от Fallout щеше по-бързо да се справиш със ситуацията . Преди често ми се случваше да ги събуждам призори към 3-4ч. да отключват тъй като не са се сетили да махнат ключа от патрона ама се научиха :)

Link to comment
Share on other sites

Куру, ами поне запалка нямаше ли да си се грееш малко? Все ша има нещо на терасата, което да гори и да си накладеш лагерен огън. И ако се намери някой буркан зимнина - ехеее и часове ше изкараш :)

Link to comment
Share on other sites

Уви, Мирка, на терасата са само стиропорените кори от монитора и един чифт маратонки на жената :lol:

А, да, и един пепелник с поне две кутии фасове в него!

Link to comment
Share on other sites

Ако имаше запалка - взимаш си единия чорап палваш го и в маратонката да телее. Може и стиропоречто, ама гледай да не се надишаш.

 

ПП

Като пушиш, ше страдаш. Мен що не ме заключват на терасата, докато съм пушил ;)

Link to comment
Share on other sites

този път е по-добре, но все пак не върви както трябва - много е изкуствено. както и да е.

 

с форумната легенда малко посбърка: 4300 > 2130, 7.11.2003 < 27.06.2004 - некак си ме превъзхождаш и си по квалифизиран за тази титла. а ако ти е омръзнало да се четеш те разбирам, особено като почнеш да се повтаряш.

и не се хаби за мен, щом нямаш кво да харчиш. като хапеш с тъпи зъби само болка ще получиш.

методи с лопата да ги ринеш, но ти си избра множественото число сам - още никой не е потвърдил че съм му омръзнал. а личните характеристики ще ги игнорирам, защото елементарното възпитание не ми позволява да ти обяснявам. пък и кой съм аз да те уча, като ти си се родил научен.

а да, щях пак да забравя.кво прави снежко в първия ти изстрел и що стреляш с халосни?

Понеже питаш - този пост визирах. Но или си го пропуснал, или не си съумял да събереш две и две. И двете не биха ме учудили. Сефте. Ама моите патрони са халостни, разбира се!

Тъпите зъби ги пазя за хм... досети се кои. Логично е. Че амортизация, едно-друго. Друга тема вече са критериите ти за "форумна легенда" - странно, мисля си, че малко като лафа за члена* - не броя постове правят един човек форумна легенда. Според този ти смешен критерий най-голямата легенда на всички форуми би трябвало да е Dreamer. Ама айде, щом толкова държиш - приемам. Вече съм форумна легенда. Щом светския хроникьор, човекът-меродия, дежурния опонент на всяка, появила се във форума идея/теза/мнение ме класифицира като легенда - сигурно съм такъв. Брей, че то направо да се възгордее човек. Недей така, ще взема и да си повярвам. Ето, виж, има едно нещо, което го научавам сега, не при раждането.

__________________

*-кога един член става легенда?

-когато се носи от уста на уста.

Link to comment
Share on other sites

Виж какви отличници се извъдиха само с шестици ще започнат да си идват :lol: .

Водка , картофи и пилешко гответе се скоро татко се завръща с гръм и трясък :devil

мъжко? :lol:

Link to comment
Share on other sites

.... ХЪЦ! майка ми затворила вратата като влязла, па затворила и тая на мойта стая и отишла през още една стая в трета. Тропах, правих... Стоях като малоумен 30 минути като побит навън.........

 

Егати търпението. Сериозно на 10тата минута щях да се разкрещя и след около още 4-5 щях да влезна през някое стъкло после нека да се обясняваме ЗАЩО съм го направил така и КОЛКО ТОЧНО съм крещял и трябвало ли е да прегракна? Ебати... то едно стъкло е по-евтино от хаповете дето ще се налага да ги пия ако изстина отделно че ще ми е кофти...

 

Един път съм го и правил, но с входната врата (тогава още не беше метална) - звънях, звънях, опитвах се да си отключа те оставили ключа вътре, звъня на телефони - никой. Накрая със засилка - вратата и половината каса. Да видиш после майка ми като ходи до тоалетната как поглеждаше дали входната врата е нещо барикадирана или може да се прибере човек спокойно :)

 

Не знам кой какво ти е казвал обаче всяка стотинка която ще дадеш за да живееш с жена си другаде а не при родители е измежду най-добре похарчените пари!

Link to comment
Share on other sites

мъжко? :lol:

А сакън , пепел на зъбите ти пу пу пу :bgrin: Кво съм ти направил , че такова лошо ми мислиш ? Имах предвид , че наближава да ми оздравеят раните от сливиците и ще мога да ям и да пия като бял човек :lol:

Link to comment
Share on other sites

А сакън , пепел на зъбите ти пу пу пу :bgrin: Кво съм ти направил , че такова лошо ми мислиш ? Имах предвид , че наближава да ми оздравеят раните от сливиците и ще мога да ям и да пия като бял човек :lol:

сетих се, ама малко майтап да става :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Кво съм ти направил , че такова лошо ми мислиш ?

 

Че защо да е лошо? Аз много му се радвах на моето! И продължавам да му се радвам... но верно май съм на горе-долу 2*(твоите години) :)

Link to comment
Share on other sites

Попринцип не е лошо но за момента не се надявам да има , трябва да се поживее . Я кажи на 20 мислил ли си да имаш ? Сестрата има 2-а бабаита , които са ми достатъчни да разбера какво го очаква всеки тръгнал по тази пътека , но и всеки по реда си :)

Link to comment
Share on other sites

Радио станциите на Fallout 3 ме промиха нацяло, свалил съм си цялата дискография на Дюк Елингтън, два албума подбрано от Луис Армстронг, два подбрано от Ела Фицджералд, един от Сони Ролинс...

 

It donnnt mean a thing if it ainnnnt got that swing! :woot

Link to comment
Share on other sites

Понеже питаш - този пост визирах. Но или си го пропуснал, или не си съумял да събереш две и две. И двете не биха ме учудили. Сефте. Ама моите патрони са халостни, разбира се!

Тъпите зъби ги пазя за хм... досети се кои. Логично е. Че амортизация, едно-друго. Друга тема вече са критериите ти за "форумна легенда" - странно, мисля си, че малко като лафа за члена* - не броя постове правят един човек форумна легенда. Според този ти смешен критерий най-голямата легенда на всички форуми би трябвало да е Dreamer. Ама айде, щом толкова държиш - приемам. Вече съм форумна легенда. Щом светския хроникьор, човекът-меродия, дежурния опонент на всяка, появила се във форума идея/теза/мнение ме класифицира като легенда - сигурно съм такъв. Брей, че то направо да се възгордее човек. Недей така, ще взема и да си повярвам. Ето, виж, има едно нещо, което го научавам сега, не при раждането.

__________________

*-кога един член става легенда?

-когато се носи от уста на уста.

 

ааа тва ли било със снежкото. звинявам съ че питах, ма то щото не можах да видя ква й е връзката с мойта скромна личност, около която се върти всичко особено в тази вселена. ама пада ми се като се опитвам да те разбера и възприемам твойта гледна точка. да взема да спирам докато е време преди и н а мен да се наложи да плащам някоя глоба, наложена по закона за гравитацията.

критерия може да е смешен, но е с физически измерения и лесно проследим. предпоследно(като всяко твое решение): приемаш ли го или не? и ще успееш ли да се възгордееш с форумното си легендство или няма да имаш място за него на лавицата с поводи за дуене? или пък на този повод ще му е самотно? уф, да забравих. няма как да е само форумното легендство на стелажа след като си заел половината с датата си на раждане, към която пък личния ти принос е неоспорим.

Link to comment
Share on other sites

mobo и antares...ако бяхте вложили усилията си да пишете по безсмислен спор във форума,в работа- щяхте да изкарате стотина лева :blink: :D

Това ако важеше... с дядо мраз щеше да сме милионери... да купим форума... и да го поизчистим малко от неудобни потребители ;)

 

Диктатура и култ към личността ми им трябва на някои от вас :P

Link to comment
Share on other sites

Злобата води до стрес. Стреса води до болести. Болестите не са полезни за здравето. :D

Как така не написа " За да лекувате стреса палете по-често за успокоение " . Къде изчезна защитника и върлия рекламен агент на тревичката ?

Link to comment
Share on other sites

...
icon_bowdown.gif

mobo е сила :) Може и да успея, ако се напъна достатъчно, да родя поредната си доза глупости, но миризмата ще е същата :] Така че преустановявам военните действия :beerchug

хХх, парите си ги изкарвам по друг път. А в свободното си време е приятно от време на време да поразнообразя, с някоя-друга игра с превъзхождащ ме противник. Било то SC или форумно джавкане. Във велофорумите също се ядем редовно с един образ.

 

Абе хора, к'ви пари ще взимам като сервизен техник/техническа поддръжка в Пловдив? Приемайки, че си намеря такава работа?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...