Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Има каишки, които пускат ток при джафкане - нека се шокира няколко пъти и да видим дали ще лае пак :D
Забранени са за продажба в ЕС. Всеки магазин предлагащ подобен уред за мъчение е в нарушения със закона. В Пловдив благодарение на мен вече два магазина изядоха дебелия.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ама не мога да разбера защо ти е куче като не търпиш лаенето??Се едно да караш кола и да се дразниш от звука на двигателя :D

A съседското?

Link to comment
Share on other sites

A съседското?

Ми малко е сложно да отвлечеш кучето,да му направиш операция и да го върнеш без комшийте ти да разберат :D ... като толкова те дразни го отрови ;)

Link to comment
Share on other sites

Режи му гърлото , отрови го.. имайте малко уважение към кучетата >.>

Link to comment
Share on other sites

Мобо също, искам да ти кажа, че си един дървен философ, готовността ти да се спориш с всеки и всичко започна да ни става по-досадна от да не казвам кой, че Снежко ще ми се сърди. Айде вземи се малко в ръце, малко обективизъм, ти само си нагаждаш фактите, че да са ти удобни. Не може така!

слабак. кислородна недостатъчност от дълго залежаване в непроветриви помещения и липса на развяване из планинските масиви ли е затлачило толкова мозъка ти? къде е иронията? къде е сарказма? къде е обидата?! не можеш да обидиш дървен философ - суфист като го наречеш дървен философ. факт. никва мотивация не ми даваш, бибипеле смотано. постарай се малко, та да са уважаваме.

и шизофренийка или проста столична провинциална множественост те е разтресла? кои сте вие дет ша ми казвате кво можело и кво не можело? ти и брат ти? земи събери некой и друг братчед поне, кат ша ползваш цигански приоми. и моля ви съберете се повече, щото иначе ще се окаже че на моя страна е мнозинството и тогава аз ще съм семплия безличен нормалник от тълпата....не може така.

Link to comment
Share on other sites

слабак. кислородна недостатъчност от дълго залежаване в непроветриви помещения и липса на развяване из планинските масиви ли е затлачило толкова мозъка ти? къде е иронията? къде е сарказма? къде е обидата?! не можеш да обидиш дървен философ - суфист като го наречеш дървен философ. факт. никва мотивация не ми даваш, бибипеле смотано. постарай се малко, та да са уважаваме.

и шизофренийка или проста столична провинциална множественост те е разтресла? кои сте вие дет ша ми казвате кво можело и кво не можело? ти и брат ти? земи събери некой и друг братчед поне, кат ша ползваш цигански приоми. и моля ви съберете се повече, щото иначе ще се окаже че на моя страна е мнозинството и тогава аз ще съм семплия безличен нормалник от тълпата....не може така.

 

въпрос....На вас наистина ли ви се заяжда? Пука ли ви какво пише еди кой си НИКНЕЙМ за вас в някой форОм :lol:

Link to comment
Share on other sites

За момент мернах поредния български футболен мегарезил... 50 минути - 4 гола... Срам и позор. Тези хора изобщо трябва да не се явяват на никакви квалификации още 10-на години, докато се научат да играят или пък докато се намерят такива, които могат да играят...

Link to comment
Share on other sites

Режи му гърлото , отрови го.. имайте малко уважение към кучетата >.>

 

Глей ся - в това време да се скъсва да лае хайвана значи първо е на терасата и сигурно му е студено и 2ро вероятно е и гладен. Не той е за бой а стопанина му. Така че взимаш някакво огнестрелно оръжие, опираш го в челото на въпросния серсем и му казваш да си прибере кучето и да го нахрани ако не иска да се упражняваш в стрелба в мишени - куче и човек :) Ако си достатъчно рошав с кървясали очи помага :)

 

... абе глупости си говоря, не ме взимайте насериозно моля!

Link to comment
Share on other sites

За момент мернах поредния български футболен мегарезил... 50 минути - 4 гола... Срам и позор. Тези хора изобщо трябва да не се явяват на никакви квалификации още 10-на години, докато се научат да играят или пък докато се намерят такива, които могат да играят...

Виж какви отличници се извъдиха само с шестици ще започнат да си идват :lol: .

Водка , картофи и пилешко гответе се скоро татко се завръща с гръм и трясък :devil

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се убеждавам , че националите ни по футбол са жив ташак :)

Link to comment
Share on other sites

слабак. кислородна недостатъчност от дълго залежаване в непроветриви помещения и липса на развяване из планинските масиви ли е затлачило толкова мозъка ти? къде е иронията? къде е сарказма? къде е обидата?! не можеш да обидиш дървен философ - суфист като го наречеш дървен философ. факт. никва мотивация не ми даваш, бибипеле смотано. постарай се малко, та да са уважаваме.

и шизофренийка или проста столична провинциална множественост те е разтресла? кои сте вие дет ша ми казвате кво можело и кво не можело? ти и брат ти? земи събери некой и друг братчед поне, кат ша ползваш цигански приоми. и моля ви съберете се повече, щото иначе ще се окаже че на моя страна е мнозинството и тогава аз ще съм семплия безличен нормалник от тълпата....не може така.

Да, слаб съм. Не страдам от наднормено тегло. Да, знам, че е нормално човек да изтъква даденостите си като предимства. Сарказма и иронията си ги има, но въпросът е струва ли си да ги хаби човек за теб? Обида? Че има ли смисъл да правя нещо, което вече е направено. Струва ли си, питам аз. И отговор не искам...

Иначе да - именно ненатоварването на мозъка ми е довело до затлачване. Като трябва да чета теб и разни други подобни форумни легенди, леят ли леят мъдрост след мъдрост. Че то от четене на едни и същи словесни дъвки как да не ми зацикли мозъка. Тука разни интелектуални дейци, mobo-вци амортизират клавиатурите си, пилеят ценни ресурси в безсмислени действия. Нулева стойност, пространни послания. О, да, разбира се, проблема е в мен, аз не мога да оценя Вашата творческа натура и сложните екзистенциални разсъждения.

И защо си мислиш, че трябва да събирам родата си за да постигам целите си. Само този метод ли ти е известен?

Link to comment
Share on other sites

Да, слаб съм. Не страдам от наднормено тегло. Да, знам, че е нормално човек да изтъква даденостите си като предимства. Сарказма и иронията си ги има, но въпросът е струва ли си да ги хаби човек за теб? Обида? Че има ли смисъл да правя нещо, което вече е направено. Струва ли си, питам аз. И отговор не искам...

Иначе да - именно ненатоварването на мозъка ми е довело до затлачване. Като трябва да чета теб и разни други подобни форумни легенди, леят ли леят мъдрост след мъдрост. Че то от четене на едни и същи словесни дъвки как да не ми зацикли мозъка. Тука разни интелектуални дейци, mobo-вци амортизират клавиатурите си, пилеят ценни ресурси в безсмислени действия. Нулева стойност, пространни послания. О, да, разбира се, проблема е в мен, аз не мога да оценя Вашата творческа натура и сложните екзистенциални разсъждения.

И защо си мислиш, че трябва да събирам родата си за да постигам целите си. Само този метод ли ти е известен?

този път е по-добре, но все пак не върви както трябва - много е изкуствено. както и да е.

 

с форумната легенда малко посбърка: 4300 > 2130, 7.11.2003 < 27.06.2004 - некак си ме превъзхождаш и си по квалифизиран за тази титла. а ако ти е омръзнало да се четеш те разбирам, особено като почнеш да се повтаряш.

и не се хаби за мен, щом нямаш кво да харчиш. като хапеш с тъпи зъби само болка ще получиш.

методи с лопата да ги ринеш, но ти си избра множественото число сам - още никой не е потвърдил че съм му омръзнал. а личните характеристики ще ги игнорирам, защото елементарното възпитание не ми позволява да ти обяснявам. пък и кой съм аз да те уча, като ти си се родил научен.

 

 

 

 

а да, щях пак да забравя.кво прави снежко в първия ти изстрел и що стреляш с халосни?

Link to comment
Share on other sites

Трябва да си измисля някакво занимание,че напоследък като няма какво да правя спя по 10 часа минимум. :blink:

Да ти имам проблема...аз от много занимания повече от 6-7 часа не мога да докарам :cry

Link to comment
Share on other sites

Аз спах 8 часа (от 4 до 12) , към 7 се събуждах и заспивах до преди час , това само заради кучето , сега се чувствам много изморен .

:)

Link to comment
Share on other sites

Не не, трябва с жената на първа пролет да се изнесем някъде. Повече не искам така. Пуша на терасата, майка ми идва да ми каже, ако се обадел баща ми, да вземел 10 яйца от магазина, разбийш ли. Викам ок, допушвам си, обръщам се - ХЪЦ! майка ми затворила вратата като влязла, па затворила и тая на мойта стая и отишла през още една стая в трета. Тропах, правих... Стоях като малоумен 30 минути като побит навън докато всички крайници ми се смръзнаха, добре че съседа отгоре се прибра от работа, та му викнах да позвъни на нашия звънец, да може някой вътре да се размърда и да провери кой звъни. Майка ми ми отваря, аз съм сменил четири цвята от нерви вече, тя ми вика "Ами какво да направя..." и аз просто реших да си замълча, щото ако си бях отворил устата... :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Аз така спах на двора за няколко часа , бяха забравили за мен , а аз бях на вън за малка разходка и като се върнах всички спяха , музиката горе беше пусната доста силно ... аз си останах от вън (пак зимно време беше) за няколко часа .

:)

Link to comment
Share on other sites

Едно е да те заключат вън, ще идеш да пиеш едно кафе на топло, ще се разходиш, ще се разтъпчеш, ще се стоплиш. Друго е да стоиш като телеграфен стълб на малката тераса и да гледаш тъпо кутията си цигари през прозореца. :|

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...