Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Мързел :laughing:

Бе то може и без да се мъчиш да ходиш до тоалетната, само да е поотпуснеш малко и готово. Само дето след това става много сложно :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ем, аз си избрах, ся ша ода да готвя мусака и после ше се въргалям по гръб/преял/ и ше чета книжка...Мноо мъ мързи неска..

Link to comment
Share on other sites

Да се заяждаме ли. Ми добре. Дядо Мразе, земи най-накрая си среши и обезпаразити тая брада, че трета детска градина писна покрай коледните партита. Не може така. И вземи сложи на елените по една торбичка, че наръси всички покриви с еленски фекалии. Да не мислиш, че е евтино почистването им! И ако още веднъж получа пуловер и вълнени чорапи под елхата - обещавам ти - ще те намеря, ще ти заредя шейната с тротил и ще я използвам за терористични цели!

 

Смирнов - от теб също ми писна. Аман. Ти страдаш не от раздвоение, ами от размножение на личността. От гадните ти азове замалко да ослепея. То бива етилов, готварски, сладкарски, анестезиращ, ама щом и спирт за горене почнаха да ароматизират с твоя етикет - е не може повече така. Ти си менте!

 

Мирката примерно и към теб имам упреци - ужасен си. Много корумпирани тия админи бе, де*а! И мани другото - само един ник съм набарал, а колко бира съм инвестирал в тази мрежа... Каменица една година за мен е работила. Преди да влоши продукцията.

 

Мобо също, искам да ти кажа, че си един дървен философ, готовността ти да се спориш с всеки и всичко започна да ни става по-досадна от да не казвам кой, че Снежко ще ми се сърди. Айде вземи се малко в ръце, малко обективизъм, ти само си нагаждаш фактите, че да са ти удобни. Не може така!

 

Към Ваньо имам сериозни упреци - бива ли такова нещо. Сигурно вече цял месец нито веднъж не си се заял с мен. Подозирам проблеми в отношенията ни. Излизаме от сценария на релитито и продуцентите ще ни спрат заплатите. Айде, вложи малко професионализъм, не можеш да вадиш проблемите си от личен план и да позволяваш да влияят на професионалната ти реализация като форумна драка. От това страдаме всички, включително и аз - загубил съм форма и вече разни Gosho_m, Got3n1A в mIRC ми сипват като водопад и аз два лафа не мога да вържа.

 

Куру - също - за последните две седмици нито веднъж не си говорил за игри в тая тема. Това е провал! Епичен, при това! Излизаш от ролята си! Не може така, всеки трябва да си знае мястото. Че то ако всеки реши да го раздава разнообразен - тоя форум ще стане интересен!?

 

Злобиле - кажи ми кой ти спря бирата?! Не си изригвал качествено във форума от незнам си колко време. Баси. Сега трябва да се напъвам като Атанас в кенефа след запой да раждам някакви "интерьесни" ралти, па не ми е това таланта. На мен таланта ми е да се хваля какъв епичен байкър съм и да гледам всички отвисоко. Е не мога. Майстора си е майстор.

 

Да не говорим, че психозата отдавна не е раждал нещо, от което да опръскам монитора като в автомифка с лигите си от смях. Също голяма черна точка.

 

Раптора му е простено - той трябва да се възстановява, но наистина, отдавна не сме се хапали с него.

 

Айде спирам се, че ме заболя лявата ръка...

 

Редакция:

Виждам, че вече R_a_p_t_o_R = RaptoR. Честно казано стария вариант повече ме кефеше.

Link to comment
Share on other sites

Деба, с мен пак не се заядоха...Край!!!Развод!!!!Бия отбой, дояждам си мусаката и ше си сипя един ужасно лютив и смрадлив ориз по мексикански с картофи.

Link to comment
Share on other sites

Мирката примерно и към теб имам упреци - ужасен си. Много корумпирани тия админи бе, де*а! И мани другото - само един ник съм набарал, а колко бира съм инвестирал в тази мрежа... Каменица една година за мен е работила. Преди да влоши продукцията.

Хах. Как само си направи супер грешни изводи от един ник. Ако правиш връзка между ника ми и програмата/чат системата - недей! Имам нямам 10 часа в това нещо наречено IRC и то в далечната вече 2000 година.

ПП

Като ходиш толкова много по IRC и то в #plovdiv, torta(tortasorehi - знам ли как се пише), xovec знаеш ли ги?

Link to comment
Share on other sites

Дали има достатъчно продажни ветеринарни лекари, които да предлагат някакъв тип... прекъсване на гласните струни на куче? :bgrin:
Парче месо с 25 карфици вътре - всичко ще му прекъсне! :devil
Link to comment
Share on other sites

Куру - също - за последните две седмици нито веднъж не си говорил за игри в тая тема. Това е провал! Епичен, при това! Излизаш от ролята си! Не може така, всеки трябва да си знае мястото. Че то ако всеки реши да го раздава разнообразен - тоя форум ще стане интересен!?

 

А, сакън бе, чапкънин! Какво да пиша, вие тук водите някакви вяли спорове, а аз имам Fallout да играя, работа, която не върша... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Я виж ти...

 

И преди да ме емнат, че това са поредните глупости, ще кажа - голяма част от казаните неща съм ги чел в напълно достоверни източници/като различни армейски архиви/.Терористи - не, герои - да...Да,бе, да...

 

През 1985-1986 г. е разкрита организацията "Турско национално освободително движение" с над 200 члена, ръководена от Ахмед Доган.

Link to comment
Share on other sites

...Fuck the Yanks

And drink their wives

The moon is clear

The sky is bright

I'm happy as the horses shite

Up came the Bottle of Smoke...

 

Ееех...

:woot
Link to comment
Share on other sites

Що ли никъде не съм чувал/виждал/чел за подобна операция... :unsure:

Има ама обикновенно я "извършват" на кучета пазачи и то с цел "нарушителя" да не разбере че има пазачи и кучетата да го наръфат :D .Гледах по Explorer че някаф нарко бос така си беше ъпгрейднал песовете ;) :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Леле, намерих си невероятно занимание за свободното време! Жалко само че нямам почти никакво свободно време :bgrin:

А като поразработя "заниманието", ще го пусна да го видите и да поцъкате с език "Брей, това копче, брей". :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...