Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Гледай в малките неща :]
Гледа... всяка сутрин при това.

 

 

По темата:

Бах тез кутийки от фото лента, бах тез кутийки. Още ми треперят пръстите.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
стигнах до хапове

Еми... какво очакваш да ти кажа. Предлагали са ми и на мен по партитата разни синтетични лайна но колкото и да съм бил напушен никога не съм бил по-уверен че не искам и съм отказвал учтиво, просто защото реших да прочета малко кое какво представлява и да си направя съответните изводи за себе си предварително.

 

Изобщо не намеквай че след тревата човек задължително желае да пробва нещо друго защото е повече от несериозно според мен. Ако толкова не ти е достатъчен нейния ефект и решаваш алчно да прибегнеш до изкуствени средства ... значи изобщо не си разбрал смисъла на пушенето според мен.

 

Че нали това е идеята на форума - да ни е полезно и забавно.

Иначе, честит ти рожден ден, Даниеле! Желая ти да си жив и здрав и с или без помощта на психотропните вещества да си разработиш житейската схема, да вникнеш в механизмите, които така упорито изследваш. И дано това ти донесе щастие!

А ако не то - дано го намериш щастието, било то и по друг начин.

Гледай в малките неща :]

Благодаря ти :)

Link to comment
Share on other sites

Денят ми днес е добър .

Всичко е почти перфектно .

Забелязвам , че човекът над мен си е сменил аватара пак .

п.п. Всичко е добре ... дано да продължи да се подобравя с всеки изминал ден .

:)

Link to comment
Share on other sites

Tъкмо си гледахме как Кари Грант получава Оскар от Франк Синатра и... земетресение!.. :ph34r: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Бе къде се е усетило тва земетресение, бе?! В Надежда нищо не се усети - и котката спи кат заклана даже... а и аз по принцип ги усещам даже най-леките...

Link to comment
Share on other sites

Нашето земетресение беше в квартал Витоша :laughing: Паднаха неща от етажерката и се стреснахме (някои повече ;) ). Сега сме официално облечени и сме готови за аварийно напускане на дома. :smile: Само оркестърът ни липсва.

Link to comment
Share on other sites

http://dnevnik.bg/show/?storyid=583421

 

бах маааму

 

"според очевидци от кв. Надежда..."

 

а пък сериозно нищо не усетих, а и не виждам комшиите да се щурат насам-натам...

 

http://www.emsc-csem.org/index.php?page=current&sub=list - да видим дали ще излезе инфо...

 

 

http://www.emsc-csem.org/index.php?page=cu...l&id=110492 - ето го инфото... във Витоша ша да е било...

 

и котката ми спи непробудно...

Link to comment
Share on other sites

Страница номер 800... Спааааам!

 

И какво очакваш от тема "какво ви минава през главата" - под-заглавието трябваше да бъде: Скучно ви е? Чудите се къде да поспамите? Ето тука е мястото! Хайде сега да ви видим на какво сте способни!

Link to comment
Share on other sites

АЙде...Заминавам на екскурзия в Франция и въпреки всичко нещо не се кефя. Ке се видим след 10 дена :)

Link to comment
Share on other sites

Оле... не е истина колко нечовешки яко се изпиках преди малко. Имах чувството че осъществявам полов акт с тоалетната чиния :D

Нали знаеш какво казват: Едно пикаене е половин е*а*е,но две пикаения не са едно е*а*е. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Явно много сериозно съм се смазал снощи щом не съм го усетил тва земетресение :lol: Те хората ми викаха че имало някакво пък аз си мислех, че що не съм го усетил е било леко :)

Link to comment
Share on other sites

Ех....А колко ми беше добре, докато не ме събудиха... :zzz

 

А това е за човека над мен. :)

Айде благодаря ти , ама се чудя какви са тези преведени индиянски заклинания от долу (смешно е когато ги слагат на всякъде) , малко е променено , аз имам оригинала на компютъра във вид на картинка , защото компютъра не поддържа шрифта иначе .

:)

Link to comment
Share on other sites

Да ви имам интелигентната тема. Разписвам се на 800-та страница, ае, честито, да съм жив и здрав, прав и корав, щайгата ми остарява.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...