Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Трябва да се сетя за няколко успели български момчета и момичета, мъже и жени, не политици, които през 2008 г. са направили нещо значимо и успешно. Хора, с които ние да се гордеем. Измислих няколко, спортистите ни са ясни, но искам да ви попитам за предложения.

Е? Сещате ли се за някой специален човек, за когото тъпите журналисти не са казали една думичка, а пък той е постигнал голям успех?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
постигнал голям успех?

Не знам точно какво се има предвид под "голям успех". Аз познавам момче, което праи световна кариера като пианист, но това едва ли е нещо, което интересува повечето хора. Познавам и момиче, чиито композиции се изпълняват на поне 2 континента и постоянно получава поръчки за нови творби, но това вероятно също не интересува никой. Вероятно във всяка една област има подобни хора.

Link to comment
Share on other sites

Не знам точно какво се има предвид под "голям успех". Аз познавам момче, което праи световна кариера като пианист, но това едва ли е нещо, което интересува повечето хора. Познавам и момиче, чиито композиции се изпълняват на поне 2 континента и постоянно получава поръчки за нови творби, но това вероятно също не интересува никой. Вероятно във всяка една област има подобни хора.

Напротив, точно за такива случаи става дума. Слушам с удоволствие. :) Предлагайте и интересни за вас хора. Нестандартни, любопитни, с редки професии примерно.

Link to comment
Share on other sites

Снежко, това да не са семейство Балтаян? :D

Не, те са друга история ;)

 

@ kopche Сега нямам време, че отивам на работа, но довечера ще ти дам координати на хората да говориш директно с тях.

Link to comment
Share on other sites

Silent Hill: Homecoming >>> :woot :tongue :thumbs-up:
Игрите от поредицата трябва да се продават със съответния хардуер. Т.е. човек, който да стои до теб, докато играеш, за кураж! :ghost
Link to comment
Share on other sites

Знаете ли какво ми се случи днес? Едва ли някой знае, както и едва ли някой се интересува. Но това рядко ме е спирало...

Еми първото нещо е , че нямат готови молби , а ти само да ги попълнеш , както трябва да е .

Друго , ако не знаеш номера на колата , няма да се напънат толкова .

И , те не се опитват да те спъват , просто наистина те си плащат повечето пъти за моливи , химикали и други канцеларски принадлежности .

Обаче наистина е гадно , защото по новините и какви ли не други информационни предавания казват "Ако станеш свидетел на такъв тип престъпление , отиди и съобщи в близкото РПУ , хората ще ти помогнат , няма да те върнат." ... в случея не се оказва точно така .

п.п. Дано ги намерят .

:)

Link to comment
Share on other sites

Питаш ли ме мен , избиват ми нерви дори и от космите на главата , хората ме дразнят много , надул съм си рока ... отпитвам се да разпусна малко .

:)

Link to comment
Share on other sites

Питаш ли ме мен , избиват ми нерви дори и от космите на главата , хората ме дразнят много , надул съм си рока ... отпитвам се да разпусна малко .

:)

Snoop Dogg затова е казал: smoke weed every day :P

Link to comment
Share on other sites

Не, те са друга история ;)

 

Имам си визитка на татко Гаро, както и книга с посвещение, подарък от него, много хубави хора ми изглеждат, и жена му познавам. :D

 

[Edit] Beat her, mistreat her, do anything that you please

Bite her, excite her, make her get down on her knees

Abuse her, misuse her, she can take all that youve got

Caress her, molest her, she always does what you want

 

Това някакси звучи по-безобидно и по-като морална притча за падението на една жена и слабостите на мъжете като ти го пее Брус Дикинсън, но като ти го грачи вокала на Dark Tranquility звучи повече като химна на Джак Изкормвача :ph34r: [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Snoop Dogg затова е казал: smoke weed every day :P
Ще те помоля да престанеш с нескритата реклама на марихуаната, която си започнал. Не знам, за някакъв гуру ли се имаш, за зеления месия ли, но на мен поне взе да ми писва тази рекламна кампания. Нека оставим на всеки правото да избира как да се бори със стреса. Теб ако не те интересуват страничните ефекти - пуши си наркотици. Аз примерно съм приел риска и съпътстващите контузии и карам колело, Атанас се вре по дупките и катери по чукарите, Ваньо зарибява малолетни <пийп> и се заяжда с хората, Куру вече си е оставил отпечатък от линията на живота върху мишката, но знаеш ли какво е общото между всеки от тези хора? Никой от тях не се опитва да убеди останалите, че неговото е абсолютната истина!
Link to comment
Share on other sites

Не бе, Афекс, прав е човека. В един момент всички пушещи трева започват да рекламират или да обясняват колко готино е. Аз като нормален, скучен гражданин смятам, че е нередно. Защо? Защото има преки последствия върху съзнанието? Отчасти. Но преди всичко, защото в един момент изглежда те кара да се чувстваш различен и по-осветен от другите по редица въпроси, просто факта, че възприемаш нещата различно по време на напушването започва да те кара да мислиш, че това е някакво по-идейно и по-арабийско състояние на духа и мисълта. И това вече е проблем, според мен.

Link to comment
Share on other sites

Афекс, не си прав защото по същата тази логика може да пробваш и нещо по-силно а като се засилиш в тази посока е ясно докъде ще стигнеш... И освен това конкретно на теб света почва да ти се струва прекалено розов и захващаш да фантазираш за светло бъдеще където хората си помагат, няма нужда от пари и изобщо комунизъма е построен отвсякъде а така дразниш други хора (мен примеро) :)

Link to comment
Share on other sites

Ще те помоля да престанеш с нескритата реклама на марихуаната, която си започнал. Не знам, за някакъв гуру ли се имаш, за зеления месия ли, но на мен поне взе да ми писва тази рекламна кампания. Нека оставим на всеки правото да избира как да се бори със стреса. Теб ако не те интересуват страничните ефекти - пуши си наркотици. Аз примерно съм приел риска и съпътстващите контузии и карам колело, Атанас се вре по дупките и катери по чукарите, Ваньо зарибява малолетни <пийп> и се заяжда с хората, Куру вече си е оставил отпечатък от линията на живота върху мишката, но знаеш ли какво е общото между всеки от тези хора? Никой от тях не се опитва да убеди останалите, че неговото е абсолютната истина!

Прав си за това .

Аз всеки път съм казал , че съм пушил и съм спрял , защото е глупост и не е много хубаво за човек .

Обаче ако иска да си каже мнението човека , не може да го спреш .

Все пак и ти си имаш избор , дори да се рекламира , от теб зависи дали ще си купиш нещо , това също е истина .

А , не може всеки път като си нервен или не ти върви да си палиш по едно .

Няма да се усетиш как ще палиш всеки ден , не че се пристрастява толкова човек , обаче наистина е хубаво да се отпуснеш по този начин , проблема е кога ще спреш да се "отпускаш" така .

Той ако знае , аз каква травма преживях (за това почнах да пуша преди години) , обаче всички тогава ме посъветваха , че ако не искам да откача , да пуша по малко .

Сега съм леко откачен , някои знаят за какво говоря .

Обаче аз се съветвах и с доктор преди да започна , той ми каза , че само по този начин мога да преодолея стреса , защото няма хапчета за това без странични ефекти , който щели да ми навредят само .

Пуших една година , като никога не съм давал пари за това и като се оправих , спрях , трябва да знаеш за какво правиш нещо .

Така е с всичко .

п.п. После ще ви кажа .

:)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като не сме в Холандия, а в Република България искам да припомня на мирихуанолюбеца, че ако продължава да ни убеждава колко е полезна шибаната му дрога, акаунтът му ще започне да придобива набъбващо процентно изражение по спираловидната крива от дима на фъшкиите, които пуши.

Link to comment
Share on other sites

Добре , не може без причина да налагаш някакво мнение , а и е незаконно тук , както вече се спомена ... аз също не искам да чета как човек най-добре да се отпусне .

А , мислиш ли сега , че това ще накара който и да е , да спре с писането за тези неща ?

Аз си смених написаното в полето с интересите , защото вече не правя това и не искам хората да мислят така за мен !

п.п. Все пак може да се пробваш да го наказваш ... не вярвам да има голям ефект или промяна в мисленете на някой от цялата работа .

:)

Link to comment
Share on other sites

Искам първо да вметна, че не съм престанал напълно да пуша трева, второ - не е тревата фактора, пращащ те към по-тежки дроги, имам набкюдения над няколко човека, които пушат почти постоянно от осем години и не са прескочили към по-сериозно и трето - именно наблюденията ми над тези хора са причината за "анти-рекламата", защото бяха изключително умни и интелигентни хора, а сега са изциклили до такава степен, че се чудя "това същите хора ли са".

Ако можем да сравним главата на човек с тоалетно казанче, а акъла - с водата вътре - според мен на тези хора са им дръпнали връвчицата. И от дълго време вече стои дръпната. А се пълни бавно..

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на същото мение с теб , пушил съм цяла година , когато имаше за без пари си скатавах от нея за да не купувам (защото пари за такова нещо не давах), след като преодолях стреса обаче , започнах по веднъж на месец и на края спрях ... това не води до по-твърди неща ако ти не поискаш такива , а това си е твое решение .

п.п. Искам да кажа , че от това може да се откажеш , за разлика от цигарите , където е много трудно и в момента се опитвам да ги спра даже .

:)

Link to comment
Share on other sites

Всичко може да се спре стига да искаш . Трева за скромните си 20г. не съм опитвал надявам се и останалите скромни години да не пробвам . Цигари съм пушил като ученик и съм ги спирал . Сега пак ги бях започнал

но с тези сливиците мисля да не пуша скоро и съм си навил на пръста и тях да ги спирам в близко време и да наблегна на спорта . Всичко опира до воля и желание и донякъде стимул ...

Link to comment
Share on other sites

Тоя форум започва да вкарва все повече цензура...Тъпо.

 

А конкретно по въпроса за наркоманиите.Пушил съм треволяци едно време, стигнах до хапове и се спрях.Щото усетих, че затъвам яко.От тогавашната ми компания са живи 3-ма, двама от които - в затвора.Пуши, Афекс, пуши, в нея е пътят и истината, и превръщането в леке.А по въпроса за антирекламата...То хубаво, ама...

Link to comment
Share on other sites

Много сте ми забавни :D

 

Мир и любов!

Че нали това е идеята на форума - да ни е полезно и забавно.

Иначе, честит ти рожден ден, Даниеле! Желая ти да си жив и здрав и с или без помощта на психотропните вещества да си разработиш житейската схема, да вникнеш в механизмите, които така упорито изследваш. И дано това ти донесе щастие!

А ако не то - дано го намериш щастието, било то и по друг начин.

 

Гледай в малките неща :]

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...