Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Това беше извратено .

Няма такива неща .

Просто си ми е в съзнанието .

п.п. Не усети ли , че аз се държа "кучешки" ... да даваш такива предложения .

ПОПРАВКА: Като ме питате такива неща , знаете ми никовете по чат програмите .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Гледахме Mamma Mia! Светът ми никога не е бил толкова черен :sick

Хахахахаха :)))))) Моля те поясни защо, адски ми стана интересно :)

Link to comment
Share on other sites

Гледахме Mamma Mia! Светът ми никога не е бил толкова черен :sick

Само искам да отбележа че филми от типа на "Mamma Mia!" са точно онези филми които никой уважаващ себе си мъж не би гледал по собствено желание, освен ако не бъде заставен/примамен/заблуден от жена си така че същия този мъж да попадне в ситуацията в която ... реално гледа филма :D

 

Това е наказанието което мъжете трябва да търпят само и само заради единия секс и обикновенно не особено продуктивен съюз (relationship) между двата пола :P

 

В този ред на мисли, ако бях на твое място бих се притеснявал за репродуктивните си способности. Трябва да сложат надпис на кутията на DVD-то: "този филм може да понижи броя на подвижните ви сперматозоиди"

 

:P

Link to comment
Share on other sites

Аз съм го гледал цели три пъти , хубав е да .

Добро утро , България .

Ето така се прави .

п.п. Звучи ми добре , по-патротично .

:)

Link to comment
Share on other sites

"Мама миа" или не мама миа, на всички (мъже?) е ясно, че подобни филми са ужасни, безполезни и лишени от всякаква стойност отвъд някакви леки и изнасилени комични закачки, но пък и на жените не им е особено лесно, ония ден убедих жената да гледаме Blade Runner, аз се подмокрих от кеф няколко пъти по време на филма, тя го догледа с малко зор...

 

Трябва да има и така, и така, не може само на единия да е.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми, че не ми се ходи до Уни-то, а ми се ще да си седя пред каминката с който трябва и да си гледам как горят дръвцата( с по-едно голямо JB )

Link to comment
Share on other sites

И двамата с kopche имахме големи резерви към филма, но въпреки всичко решихме да го гледаме, за да се разведрим от 1001-те сериала, които следим :) Но никой не подозираше, че да гледаш как Мерил Стрийп се търкаля по пода ще е толкова травматизиращо. Чак не мога да повярвам, че са събрали такъв каст - Стрийп, Броснан, Фърт - нямат ли достойнство тези хора???

Link to comment
Share on other sites

Добро утро драги к*родръвци . Като ти четя постовете се чудя дали не си си оставил натуралното окосмение да стане като на върколак и затова да те зарязват ?

Трябва да ходя да правя тест в колежа , че после сам не ми се прави и се надъхвам с Slipknot - Before I Forget .

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли какво ми се случи днес? Едва ли някой знае, както и едва ли някой се интересува. Но това рядко ме е спирало...

Вървим с един приятел по булевард Иван Вазов и на кръстовището с Авксентий Велешки решаваме да пресечем. Когато бяхме в средата на кръстовището, наблягам - на ЗЕЛЕН СВЕТОФАР чувам мръсна газ и свирене на гуми и в последния момент виждам как един олигофрен с Кадет, правещ някакъв състезателен ляв завой, изнасяйки се от кръстовището лети право в мен. В последния момент отскочих и избягах гумите/капака му. Така и не намали...

Какво предприех? Обадих се на 165 и ги попитах за инструкции - препратиха ме към Второ РПУ. Отидох там, отидох до стаичката на КАТ, от където ми казаха да се върна след 30 минути, понеже "разместваме". Отивам след 40, дадоха на мен и на спътника (свидетеля) по един лист и ни казаха да пишем свободно есе. На две на три ми обясни как да го напиша това есе, извинявам се, "молба в свободен текст". Направих грешка и вместо да предам със драсканици поисках нов лист. Разфучаха ми се, че тия листове те ги плащали (ОК, може и така да е). Пиша за втори път молбата, връчваме си творбите и какво?! Ми трябвало "г-н Началник" да е с главни букви, трябвало да си пиша адреса и телефона (не че не бях оставил един ред разстояние), трябвало всичко останало да е на нов ред (не че не беше) и въобще куп такива глупости - да съм дойдел утре.

Утре в 9 часа смятам да го чакам с един-два варианта, да си избира... Свидетелските показания на пича с мен ги прие, без да съм сигурен, че утре ще са още там.

С неимоверно упорство реших да изпълня "гражданския си дълг" и този потенциален убиец да получи някаква санкция, или поне малко да го постреснат. Колкото и усилия да ми коства. А цялата система изглежда е настроена за да ми пречи. И да ме спъва. И въобще, що не си ходя и да ги оставя да си вършат работата. Без да ги занимавам с глупости като опасни шофьори...

Предполагам, че може и нищо да не му се случи. В колата бяха 4-5 човека. Тоест 3-4 свидетеля срещу само един от моя страна. Може и никой да не си направи труда да го потърси. Аз знам, че съм направил каквото трябва...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...