Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

@mobo Силен си! Но си в грешка... Не ги свалям аз, а те мен. :lol:

А дали съм пораснал достатъчно... Може да не съм, но как ще се науча, ако не се закачам с батковците?

EDIT: Ииии... Тва за народа дет се връзва не го зацепих. Аз кат казвам, качвам и снимки, филмчета и тн. Private ми са всеки ден на вратата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Отивам на кафе .

Някой от мойте приятели взима момичета с него .

Сядаме да пиенем по нещо .

Те започват да ме разпитват .

После ме свалят .

Няколко дни изкарвам с нея и след това се разделяме .

Или тя къса с мен заради странното ми държание .

Може и аз да скъсам с нея заради нейните прищявки .

Винаги става така .

За това не свалям момичета .

Те сами си идват и тръгват .

На този принцип са нещата .

п.п. Не знам вие как си ги сваляте или какво правите ... обаче някои намират моят начин за доста гаден и още не съм разбрал какво толкова има в това , по-точно те не разбират , че това си е нормално , поне такова ми е виждането на мен .

:)

Link to comment
Share on other sites

Земевладелец притежавал дворно място под формата на квадрат. На 4-те ъгъла на двора посял по 1 дърво. След време увеличил двора си два пъти като пак запазил формата на квадрат. Как го е постигнал така, че дърветата да са си пак при оградата?

Link to comment
Share on other sites

Тъпото е, че аз не съм намесен никъде. :( Аре се скараме с някой... Тия дни Афекс е много добричък и не искам да се дъвча с него. Явно пуши от the "gooood" weed. Пешо много ми се сърди, а от Атанас ме е страх.

Мобо? Тийф?

 

Аз също съм ти обиден! Защо не искаш пък с мен да се скараш?

Link to comment
Share on other sites

@mobo Силен си! Но си в грешка... Не ги свалям аз, а те мен. :lol:

А дали съм пораснал достатъчно... Може да не съм, но как ще се науча, ако не се закачам с батковците?

EDIT: Ииии... Тва за народа дет се връзва не го зацепих. Аз кат казвам, качвам и снимки, филмчета и тн. Private ми са всеки ден на вратата. :lol:

ми не се закачай бе. шъ земеш много бързо да са научиш, да ме засегнеш и да спра да пиша, както направи овърман. още ми тежи на съвестта тоя човек.

 

за народа: предложих ти друг подход за да имаш по-голям шанс някой да ти влезе напреки, щом имаш такъв мерак. щото виж с твоята чиста селекция как например обиди дядомразеца, гримьора те игнорира, на мен си ми скучен, а само стенли скучае достатъчно че да пробва да се включи и т.н.

а сега ти оставя само да си спрем диалога и да си почнеш тежкареенето във вид на отворена дискусия като във....форум.

 

и после ако некой каже че съм лош и не помагам на хората! дори и на ощетените! искам си данъчните облекчения.

Link to comment
Share on other sites

Увеличил и броя на дърветата ?

Е , аз си го завъртях начертано на листчето , обаче не се споменаваше дали да са ДО ОГРАДАТА или си остават НА ЪГЛИТЕ (което е невъзможно) ... както и да е .

п.п. Ще ви покажа моя чертеж да се посмеете малко !

:)

Link to comment
Share on other sites

Земевладелец притежавал дворно място под формата на квадрат. На 4-те ъгъла на двора посял по 1 дърво. След време увеличил двора си два пъти като пак запазил формата на квадрат. Как го е постигнал така, че дърветата да са си пак при оградата?
Simple. Прибавил към страните на квадрата четири равнобедрени правоъгълни триъгълника със хипотенуза - страната на квадрата. Така дърветата няма да са в ъглите, но ще останат в оградата... Не ми се смята, дали ще се увеличи точно двойно...

 

mobo, може ли аз да се заяждам с теб? Че и мен нещо ме е обвхванала скуката, бруда ми омръзва, след две-три игри и...

 

Ред: То па отговорили на загадката...

Link to comment
Share on other sites

.....

 

mobo, може ли аз да се заяждам с теб? Че и мен нещо ме е обвхванала скуката, бруда ми омръзва, след две-три игри и...

........

може бе нали съм добра ламя. само дет съм офлайн чак до утре. тъкмо ще имаш време да натрупаш преднина.

 

е те тоя мерак към виртегото ми (кво съм ви направил бе хора?) и те тва питане (а аз може ли майка ти да..... питам как е?) ми е супер необяснимо(що казвате "хоп" преди да скочите?). като ти е мерак - скачай. в свободен форум сме уж.

 

 

психар, не си прав.

Link to comment
Share on other sites

Отивам на кафе .

Някой от мойте приятели взима момичета с него .

Сядаме да пиенем по нещо .

Те започват да ме разпитват .

После ме свалят .

Няколко дни изкарвам с нея и след това се разделяме .

Или тя къса с мен заради странното ми държание .

Може и аз да скъсам с нея заради нейните прищявки .

Винаги става така .

За това не свалям момичета .

Те сами си идват и тръгват .

На този принцип са нещата .

п.п. Не знам вие как си ги сваляте или какво правите ... обаче някои намират моят начин за доста гаден и още не съм разбрал какво толкова има в това , по-точно те не разбират , че това си е нормално , поне такова ми е виждането на мен .

:)

 

 

pi4444...... ti mai ima6 seriozni problemi ....

vij sega ako spre6 da sedi6 postoqnno vav foruma i da pi6e6 koga si stanal kvo si pil i kva igra 6te igrae6 sledva6tata koqto doide da te svalq moje i da ne te zareje :lol:

 

a i kolkoto i stranno da ti zvu4i na madamite PS3 igrite i UNREAL tornamenta ne im e osobeno interesen .... ma kvo li razbiram az de taka sum 4uval :wacko:

Link to comment
Share on other sites

pi4444...... ti mai ima6 seriozni problemi ....

vij sega ako spre6 da sedi6 postoqnno vav foruma i da pi6e6 koga si stanal kvo si pil i kva igra 6te igrae6 sledva6tata koqto doide da te svalq moje i da ne te zareje :lol:

 

a i kolkoto i stranno da ti zvu4i na madamite PS3 igrite i UNREAL tornamenta ne im e osobeno interesen .... ma kvo li razbiram az de taka sum 4uval :wacko:

Сякви изключения има , запознат съм с такива индивиди :ph34r: Може би трябва да ги свържем със стенлито xD

Link to comment
Share on other sites

Искам бира със воодка и кюфте за мезе...Тия пещерни сбирки винаги свършват с няколко кила водка у дома и непозната жена до мене на сутринта...Кво ми става...

Link to comment
Share on other sites

Тия пещерни сбирки винаги свършват с няколко кила водка у дома и непозната жена до мене на сутринта...Кво ми става...

Аз не виждам нищо лошо в това нещо.

Link to comment
Share on other sites

За разлика от някой наболяли играчи от форума , аз като отида на кафе не обелвам дума за компютър , а пс3 игри не ме интересуват .

Вие какво си мислете , че като седя постоянно във форума не ми се получават нещата ?

Вече ми омръзна да се мъкна с долни хора !

Не го правя , защото си имам по-големи проблеми .

При мен използването на компютър идва като бонус , а не работа , която да ми пречи , за да бяга който и да е от мен .

п.п. Зарязват ме заради други причини , които не смятам да споделям и не се опитвам да се заяждам с поста сега .

:)

Link to comment
Share on other sites

п.п. Зарязват ме заради други причини , които не смятам да споделям и не се опитвам да се заяждам с поста сега .

:)

Падаш си садо-мазо? или манията ти по вълци им идва малко извратена? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пак е свързано с манията , обаче не е извратено .

:)

Караш ги да лаят като вълци/викаш им кучки и искаш да ги държиш на каишка?

Или годиш да ги душиш нещо( в смисъла на миришеш) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...