Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Лошото е, че е от едно и също IP с 4 минути разлика.

 

Аз не виждам нищо лошо двама души да са на един компютър. Виж ако са на един кенеф, вече е съмнително.

 

Рядко пиша във форума, ама понеже зачекнахте пещерите, пък съм отдал доста години на изследването им, няма как да остана по-назад. Аре со здраве! Амин!

Link to comment
Share on other sites

Мамка му на кого му е потрябвало да знае от кво IP се пише някой си пост :blink: Кви хора бахти ... веднага разследване ... WTF?!?!!? :huh:

Никакви разследвания няма. Само с 1 поглед се вижда ;). Отделно че не съм направил никакъв проблем за горните мнения просто ми стана интересно.

 

ip.JPG

Link to comment
Share on other sites

Sound of hooves knock at your doooor

 

DJA DJA DJAAAAAAARH

 

Horsemen are drawing nearerrrrrrrrr etc

 

Защо метъла в днешно време не може да е отново простичък, но надъхващ и хубав?

Link to comment
Share on other sites

В новите филми добрите не умират , дори да ги замерват с атомни бомби и да ги кълцат по осен часа с нож ... явно са някакъв тип супер герои по новите филми само .

:)

Link to comment
Share on other sites

Да така е. Гледах Eagle Eye. Какво разочарование - час и половина...не стига че накрая добрите оцеляват а аз очаквах масово унищожение, ами дори нямаш цици :(

Link to comment
Share on other sites

Вземи си потърси хапчетата ти , кой ти го гледа вече .

Иначе за орлово око , беше добър филма като замисъл , а и актьора добре си играеше ролята , пак му липсваше нещо обаче .

Иначе ми е писнало да си припомням стари филми , класика , където има хубави моменти и главните герой не са безсмъртни , просто всеки път като чуя за "касов" филм и очаквам някой да се е сетил за тези мигове ... ама не е така .

п.п. Нямат идеи вече хората , пък и не дават шанс на тези , които все още имат , за това се получава така .

:)

Link to comment
Share on other sites

Нямат идеи вече хората , пък и не дават шанс на тези , които все още имат , за това се получава така .

:)

Абсолютно същото е като при компютърните игри. Проблема е че за да задоволиш желанията на мрънкащите за все по-висок графичен детайл, плавни движения... реализъм... се налага да се направи голяма първоначална инвестиция. Което означава закупуване или разработване на сложни engines и изобщо вече няма как един човек и малък екип да изпълни целия проект.

 

Тоест няма как нестандартните идеи които искаме с тебе да изплуват, просто защото риска е прекалено голям. Затова се залага на традиционни идеи само и само да са сигурни производителите че няма да фалират :)

 

Кофти, а :laughing: и ето отново виждаме вредата от настоящата финансова система :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Те ако искат с толкова пари (фирмите) ще излезнат с нещо добро , проблема е сега , че повечето играчи с извинение са затъпели и ако им се пусне нещо по-стратегическо или каквото и да е изискващо мислене , те ще отхвърлят играта , а самата игра ще е популярна само сред група фенове , ценители , изпитващи нужда да си размърдат застоелите хитри мозъчета за да изпитат екстаза от поредната не оценена игра .

п.п. Забравих теренце да сложа .

:)

Link to comment
Share on other sites

Кофти, а :laughing: и ето отново виждаме вредата от настоящата финансова система :rolleyes:

 

Хахахаха сериозно човече, замисли се да се консултираш с някакъв доктор... какви разсъждения изкара не е истина... от филми през игри та чак до финансовата система... ти си голям просто! :lol:

 

Те ако искат с толкова пари (фирмите) ще излезнат с нещо добро , проблема е сега , че повечето играчи с извинение са затъпели и ако им се пусне нещо по стратегическо или каквото и да е изискващо мислене , те ще отхвърлят играта , а самата игра ще е популярна само сред група фенове , ценители , изпитващи нужда да си размърдат застоелите хитри мозъчета за да изпитат екстаза от поредната не оценена игра .

:)

 

А BroodWar още се играе :) Нищо че е 640х480 и графиката не е нищо особено :)

Link to comment
Share on other sites

Аз знам за тази игра , че още се играе (аз е играя още) , обаче къде са новите игри , които ще се играят след 10 години ... няма такива или евнтуално продълженията на същите игри ще се задържат толкова .

:)

Link to comment
Share on other sites

Вземи си потърси хапчетата

 

 

Ще се обиждаме ли? :angry:

 

Пий си ти хапчелъци, аз хапове не съм лапал от 15 години.

Link to comment
Share on other sites

Беше базик бе човек , мечето е супер , а и аз си пия хапчетата , днес ми е последен ден ... може да се отпуснеш малко .

п.п. Я виж ти , Posts: 2666 , хехехе , това се беше случило като свалях свръхестествено , сиидърите бяха три шестици и щях да изкарвам скреен после .

:D

Link to comment
Share on other sites

Тия няколко дни из целия форум има интриги! Много съм доволен! Ся има нов оптимист в Buy/sell! Ама той много бързо се предаде, като му заговорих за НИНДЖИ! :lol: :D

Тъпото е, че аз не съм намесен никъде. :( Аре се скараме с някой... Тия дни Афекс е много добричък и не искам да се дъвча с него. Явно пуши от the "gooood" weed. Пешо много ми се сърди, а от Атанас ме е страх.

Мобо? Тийф?

Link to comment
Share on other sites

Тия няколко дни из целия форум има интриги! Много съм доволен! Ся има нов оптимист в Buy/sell! Ама той много бързо се предаде, като му заговорих за НИНДЖИ! :lol: :D

Тъпото е, че аз не съм намесен никъде. :( Аре се скараме с някой... Тия дни Афекс е много добричък и не искам да се дъвча с него. Явно пуши от the "gooood" weed. Пешо много ми се сърди, а от Атанас ме е страх.

Мобо? Тийф?

Еми Атанас си е страшен с тези кирки , карабинери и въжета .

Аз едва ли ще поддържам спора интересен .

Потърси някой новодошъл , сигурно ще се запали .

п.п. Поне ще е интересно .

:)

Link to comment
Share on other sites

Правихме го в храстите,

дадохме го в яслите,

кръстихме го Ванката,

да му еба мамката! :music

 

За информация 0 има такава песен, казва се "Ванката"

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха сериозно човече, замисли се да се консултираш с някакъв доктор... какви разсъждения изкара не е истина... от филми през игри та чак до финансовата система... ти си голям просто! :lol:

Благодаря за признанието :P

 

Явно пуши от the "gooood" weed.

FYI - не съществува "bad" weed :) това са само легенди и митове (с кренвирш!)

Link to comment
Share on other sites

.........

Мобо?

мислиш ли че си пораснал достатъчно? или че ми се занимава, щот кат мъ начеткаш нали ще се възгордея и ще реша, че таланта ми е прекалено ценен за да го пилея по твоята особа?

 

а и тая провокация не буди тръпка. ако чак толкова ти е скучно, вземи сам си сложи врата на дръвцето: почни например пак да са обясняваш как от манекенка надолу не сваляш... ще ти се вържат доста народ :rolleyes: . а така все едно да питаш голата жена в леглото си "може ли?".

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...