Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аркадния кърти! Изруд! Ето това е манияк!

 

Thief-е - когато кажеш. Стария рафт никога не е напускал твърдия ми диск от първото му инсталиране 98-ма година. Само харда се е сменял веднъж :D Така и ще продължи да бъде, просто до скоро бях еднорък и под линукс (под wine дори и BW ми лагваше).

Link to comment
Share on other sites

Само мен ли не ме логва в скайп..?
Аз нямам проблем :)

 

Абе тия американци вече стават супер смешни, като дават някаква страна в източна европа и само лади и москвичи по улиците... Че тука има пъти повече мерцедеси, бмвта и аудита на глава от населението :)

Link to comment
Share on other sites

Не си ли се замислил, че проблема може да е именно в теб, а не в нас?

Не съществува такава ситуация :P

 

Абе тия американци вече стават супер смешни, като дават някаква страна в източна европа и само лади и москвичи по улиците... Че тука има пъти повече мерцедеси, бмвта и аудита на глава от населението :)

Нека живеят в заблуждание. Току виж разберат че сме по-добре от тях ;)

Link to comment
Share on other sites

Таман за това влязох да питам... :unsure:

 

Макя им!

При мен се оправи :)

Link to comment
Share on other sites

Мхм....Шунка, сланинка, шопска и домашнярка.....

оуууу недей,че почва да ме сърби джучката...няма как...почвам да навивам хората да ходим в близката кръчма :wir

Link to comment
Share on other sites

оуууу недей,че почва да ме сърби джучката...няма как...почвам да навивам хората да ходим в близката кръчма :wir

 

да знаеш, че ми оправи скапанато настроение с тоя лаф.

Link to comment
Share on other sites

Що сте го изкъртили?

 

За да направят медальон разбира се, как можа да попиташ? :)

 

Пък и защо предположи че са го къртили, те чат пат самички си падат...

Link to comment
Share on other sites

Ама според мен не е много хубаво да се къртят тия работи, ама те си знаят.

Виж ако са го намерили изкъртено от други, по-различно ще гледам на тях.

Link to comment
Share on other sites

Ама според мен не е много хубаво да се къртят тия работи, ама те си знаят.

Виж ако са го намерили изкъртено от други, по-различно ще гледам на тях.

 

Понякога и самички падат а и може без да искат да са го закачили и да е паднал... ама знам ли, може и да са някакви вандали...

Link to comment
Share on other sites

Как може да има такива хора , горкият сталактит сигурно много го е боляло , нямате грам съвест , просто нямам думи хахаха ... искали са да си вземат сувенир хората и не виждам нищо лошо в това .

:)

Link to comment
Share on other sites

Сега, щом не са го сваляли с експлозиви, значи всичко е наред... Джаур, в нашите пещери има ли запалими газове бе? Сега ми дойде на ума, в шахтите, които са достъпни за хора и пещерняци, има ли възможност в някой район да се самозапалиш ако драснеш кибрит или запалка?

Link to comment
Share on other sites

Куре, в нашите пещери гризу няма.Има въглероден окис, който е много по-опасен.Гризу у нас има само в въгледобивните мини.По въпроса за парчето сталактит - събрах малко парчетии от един блокаж/срутище/.Не съм такъв вандал, че да чупя пещерна украса.

Link to comment
Share on other sites

Баси, колко бързо почвате да съдите, не е истина... :lol:

 

Сувенири не взимаме... прекалено дълго време прекарваме под земята, че да имаме нуждата да вадим, каквото и да било от там :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...