Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не бе пиенето нещо недостига :)

 

... или им идва в повече... :unsure:, но това не е оправдание...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Лашате ми кантаре соно л'италиано

Ун италиано веро :)

Link to comment
Share on other sites

колко по 50 грама обърна :lol:

 

FORZA ITALIA :P:P

А , гледах клиповете от оная вечер , тогава грамажа беше доста повече от 50.. а колко пъти.. никой не знае.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пичове...Ако харесвате путки - не се женете.След това няма да имате достъп до п♛тка, а до ВАГИНА.

Link to comment
Share on other sites

А , гледах клиповете от оная вечер , тогава грамажа беше доста повече от 50.. а колко пъти.. никой не знае.. :lol:

 

аз не сакам да видя мойте, че.........срам :lol:

Link to comment
Share on other sites

С такова отношение няма да получиш нито п♛тка, нито вагина ;)

:lol:

Гледам та, че от няколко месеца пишеш подобни тъпотии... Искам да те попитам: А ти с другото отношение печелиш ли? Щото помня, че и на мен ми направи забележка, а аз все успявам да си намеря. При това винаги си хващам убави девойки.. Не си ли се замислил, че проблема може да е именно в теб, а не в нас?

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Гледам та, че от няколко месеца пишеш подобни тъпотии... Искам да те попитам: А ти с другото отношение печелиш ли? Щото помня, че и на мен ми направи забележка, а аз все успявам да си намеря. При това винаги си хващам убави девойки.. Не си ли се замислил, че проблема може да е именно в теб, а не в нас?

 

 

 

PlayBoy :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Гледам та, че от няколко месеца пишеш подобни тъпотии... Искам да те попитам: А ти с другото отношение печелиш ли? Щото помня, че и на мен ми направи забележка, а аз все успявам да си намеря. При това винаги си хващам убави девойки.. Не си ли се замислил, че проблема може да е именно в теб, а не в нас?

 

 

Тва за мене ли се отнася, бре Иване? :laughing: Щот и в момента си имам девойка, и с друга се подмотвам.И какво ми е на отношението? Нормално просташко отношение. ;)

Link to comment
Share on other sites

Сляп ли си, или умишлено искаш да се заядеш с мен? Ако е така - кажи си. Ша излезем и ша се напрайм!

За афекс се отнася много ясно! Не виждаш ли кой съм куотнал??????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

пацифисти смотани.

един свестен бой не мойте да почнете, язък ви за супердупермачовския тестостерон.....

а без бой кък ш'напрайм форума да мязъ на селска дискотечница, а?!

 

 

а дали не е време да си затегна правописа и да се лиша от толкова радващите ме поизкривени думи и изрази...хммм? ще си помисля.

Link to comment
Share on other sites

От сега ясно заявявам. Искам да видя mobo на форумна среща! От хората е, с които много бих искал да се видя и на живо :]

сАтанасе, ти си знаеш. Ваньо, ти също.

 

Сори, че използвам най-четената тема за рекламни цели ;]

 

Ред: Thief-е, дето четеш тука. Кога ш'са напраим?!...на BroodWar?

Link to comment
Share on other sites

От сега ясно заявявам. Искам да видя mobo на форумна среща! От хората е, с които много бих искал да се видя и на живо :]

сАтанасе, ти си знаеш. Ваньо, ти също.

 

Сори, че използвам най-четената тема за рекламни цели ;]

 

Ред: Thief-е, дето четеш тука. Кога ш'са напраим?!...на BroodWar?

 

Броод-а отнесе един дел. Много се зарибявам, а сега не му е времето. Но ако много държиш да паднеш от човек с 5 апм може и да си помисля. Има време, по-нататък като не съм толкова зает, слагам каквото кажеш, броодове, варкрафти, диаблота. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...