Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Никога не съм мислил, че една жена може да помъкне козметика в планината...Явно съм грешал...За консервите да не говорим...Ужас...И кой е излъгал девойката, че щом мъжът й може да драпа по чукари и камънаци, и тя може?Назрява скандал...

Link to comment
Share on other sites

az imam maniq za veli4ie i vinagi si mislq 4e sveta se varti okolo mene ..... :lol:

 

Абсолютно съгласен!!! Чосек ако за себе си не е най-важния може да счита че е пътник просто!

 

 

 

Горкия :)

 

Не сериозно... или си прекалено голям идеалист или половината пъти като пишеш си високо на черешата...

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам мания за величие, а съм просто велик. ПРОБЛЕМ? :lol:

 

А ЕЙ ТОВА Е ВЕЧЕ ПРИКАЗКА! Имаш 1 бира от мен! Когато всеки вземе да си мисли така като нас, тогава ще се оправим.

 

Междувпрочем сега докато бях в банята се сетих защо се дразня на идеите на Афекс толкова - защото основополагаща е грижата за обществото а не индивида и защото в един момент от развитието на идеята индивида става заменим и без особено значение. Аз съм един единствен и нищо не може да ме замени!

Link to comment
Share on other sites

Егоизма би ти помогнал ако трябва да оцеляваш, при това сам. След като живееш в общество което е изградено именно защото хората в един момент са установили че се живее по-лесно когато са си полезни един на друг, егоизма ти само те отделя от останалите - тоест не е нещо с което трябва да се хвалиш.

 

Не мога да повярвам че се намират още хора които да разсъждават по толкова елементарен начин. Жалко е и до голяма степен обяснява защо се избиват толкова комплекси в писмена форма из форума. Гадно ти е че не си успял да догониш еволюцията. И аз бих се чувствал кофти в ситуация на изчезващ вид. :)

 

Дори маймуните живеят на семейства. Вземете пример от тях след като претендирате че сте слезнали от дърветата.

 

P.S. По подобие на Curunir и аз вече имам брояч които отчита постовете в които не се споменава по пряк или косвен начин дали съм бил напушен или не. Намери по-стабилен аргумент, тъй като вече става смешно. :)

Link to comment
Share on other sites

Не ми се прави на джазмен, всички знаем, че си неспасяем промит метъл! :D

 

Тоз пък! :lol: Не съм казал, че съм джазмен. Аз слушам всичко, което ми харесва :)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам кашлица , която не ми минава ... реших да спра цигарите и да видя дали усещането ще е по-приятно като кашлям после .

:)

Link to comment
Share on other sites

В момента завиждам на всички, които не са изгледали StarGate, Startrek, Babylon 5, Dexter, King of queens, Love and Marrrrrrrried, Two and a half men, War at home, Bones, Friends, Dr. Хаус, и като цяло всички сериали, които стават за нещо!!!

Link to comment
Share on other sites

Почвам да се чудя има ли смисъл да си добър (като човек) или в днешно време трябва да си з*дн*к,за да може всичко да ти е ОК :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Почвам да се чудя има ли смисъл да си добър (като човек) или в днешно време трябва да си з*дн*к,за да може всичко да ти е ОК :unsure:

Второто ;)

Link to comment
Share on other sites

Почвам да се чудя има ли смисъл да си добър (като човек) или в днешно време трябва да си з*дн*к,за да може всичко да ти е ОК :unsure:

И аз си го задавам този въпрос в последно време. Света яко съкс! Кака беше лафа: If I go to hell, I hope I burn well. Нещо от тоя сорт.

Link to comment
Share on other sites

Егоизма би ти помогнал ако трябва да оцеляваш, при това сам. След като живееш в общество което е изградено именно защото хората в един момент са установили че се живее по-лесно когато са си полезни един на друг, егоизма ти само те отделя от останалите - тоест не е нещо с което трябва да се хвалиш.

 

Нещо бъркаш малко. Не съм тотален темерут и егоист който ИЗОБЩО не зачита останалите. Просто не поставям нуждите на обществото НАД своите. Да има си ограничения, но при всички положения най-важен си самия ти. Докато това което правиш не пречи на другите всички са ок, затова са и законите всъщност - поставят граница за да се регламентира донякъде кой какво може и какво не.

 

 

 

Не мога да повярвам че се намират още хора които да разсъждават по толкова елементарен начин.

 

Аз пък не мога да повярвам че се намират още хора които да разсъждават по толкова наивен начин. Обществото ни е съставено от хора а не мравки. Не сме клонинги и всеки е различен. Всяка идея поставяща обществото над индивида, слагаща всички под общ знаменател и обезличаваща всички ни е тотално грешна. Както в другата тема - когато станем телепати, и т.н. и т.н. и еволюираме до едно общо мега-съзнание утопията за която говориш може и да настъпи, дотогава всеки мисли със собствената си глава, всеки има различни желания и унифицирането и поставянето на обществото преди индивида по важност е пълна глупост, отделно че е тотално неосъществимо по ред причини.

 

 

Жалко е и до голяма степен обяснява защо се избиват толкова комплекси в писмена форма из форума. Гадно ти е че не си успял да догониш еволюцията. И аз бих се чувствал кофти в ситуация на изчезващ вид. :)

 

Изчезващ съм я... както и ти... след има-няма 100 години и ще изчезнем.

 

 

Дори маймуните живеят на семейства. Вземете пример от тях след като претендирате че сте слезнали от дърветата.

 

Това съм го отметнал като свършена задача :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...