Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
раптора си e спрял шкодата пред нашия двор :lol: добре че няма кой да излиза, щото иначе тоя пост щеше да е в темата за оплакванията :D :D :D

П.П. на живо дракона изглежда много по-готино, отколкото на снимки :) Поздрави :punk

 

Хахахахах бях в данъчното за 5-10 минути бре, едни пари да им наплатя...

 

И между другото така си изподрах маската като се опитах да влезна напред... Добре че вече съм се примирил с тия хави...

 

Приятен уикенд на всички и да не правите глупости във Форума и извън него :punk

Link to comment
Share on other sites

Днеска реших да зомбирам във форума, а то няма с кого да се заям. :( Там в темата за изборите... Ама дядомраз пиши някви фермани с надеждата никой да не ги чете, Годфадъра, както винаги, се смее на някви неща, а не дава никви факти в подкрепа или сравнява абсолютно несравними неща, а афекс... Афекс си е афекс... С него, когато и да се заям все е късно...

Link to comment
Share on other sites

Всъщност си прав... Днес е ебати минусовия ден. Единственото смислено, което направих е да си платя гражданската отговорност. Даже и тва не е много смислено, щот продавам автомобила. :( В офиса цял ден - тъпотии! А довечера ме чака МАААСА учене. МАААСА = много!

Link to comment
Share on other sites

Годфадъра, както винаги, се смее на някви неща, а не дава никви факти в подкрепа или сравнява абсолютно несравними неща

 

Това е така, защото принципно никой не ме е подгонил за да ми изтрива усмивката от физиономията. :P

Link to comment
Share on other sites

Хахахахах бях в данъчното за 5-10 минути бре, едни пари да им наплатя...

 

И между другото така си изподрах маската като се опитах да влезна напред... Добре че вече съм се примирил с тия хави...

 

Приятен уикенд на всички и да не правите глупости във Форума и извън него :punk

 

хахахах питаш ли ни като всички коли са ни ниски, само двете голфчета влизат без проблеми :) Аз мойта кола хиляди пъти си я тряскам там, ама на мен маската си ми е мекичка и нямам грижи :)

Link to comment
Share on other sites

Там в темата за изборите...

 

Аааа там е купона :)

 

 

Ама дядомраз пиши някви фермани с надеждата никой да не ги чете,

 

Аааа той който трябва ги чете ама гледам му е свършила тревата, изтрезня и се отказа да се препира с мен :)

 

 

Годфадъра, както винаги, се смее на някви неща, а не дава никви факти в подкрепа или сравнява абсолютно несравними неща, а афекс... Афекс си е афекс... С него, когато и да се заям все е късно...

 

Аааа Godfather добре го дава ами аз толкова изписах че за него нищо не остана освен да се хили на простотиите и на единия и на другия :)

Link to comment
Share on other sites

Аааа той който трябва ги чете ама гледам му е свършила тревата, изтрезня и се отказа да се препира с мен :)

Хаха не. Ама то все едно и също. Омръзна ми, честно.

 

Ако съществуваше диалог, то щеше да има поне едно или две неща от всичкото изписано за които да се окаже че имаме едно и също мнение поне, но явно смисъла е всеки да си знае своето до безкрай.

 

Което си е доста скучно.

 

И между другото, тъй като за пореден път се споменава тази пуста трева която не знам защо ви е толкоз черна при положение че повечето от вас нямат проблеми със съвестта докато се наливат с алкохол... повръщат... и пак пият след това, въпреки че е толкова близко до акъла че повръщане = отравяне. В противен случай тялото едва ли ще си прави труда да ви обръща цялата храносмилателна система наопаки ако веществата в кръвта ви бяха толкова полезни.

 

... ще цитирам Bill Hicks:

 

* Why is pot against the law? It wouldn't be because anyone can grow it, and therefore you can't make a profit off it, would it?

* They lie about marijuana. Tell you pot-smoking makes you unmotivated. Lie! When you're high, you can do everything you normally do just as well — you just realize that it's not worth the fucking effort. There is a difference.

Link to comment
Share on other sites

Ако съществуваше диалог, то щеше да има поне едно или две неща от всичкото изписано за които да се окаже че имаме едно и също мнение поне, но явно смисъла е всеки да си знае своето до безкрай.

 

А сигурно ще се намери въпрос по който сме на 1 мнение, просто няма да е свързан с мисленето на хората, парите и комунизма. Със сигурност не съм привърженик на замърсяването на околната среда но за съжаление разделното събиране на боклуците не пожъна огромен успех и в жълтите контейнери редовно се хвърлят всякакви боклуци отделно че на места ги събират само чат-пат малко след като е преляло всичко. А за хвърлени по улицата фасове просто не искам и да помисля кога ще престанем да ги виждаме... LA не видях нито един, докато тука са като втора настилка едва ли не...

 

Пък за всеки си знае своето не мислиш ли че и ти имаш известна доза вина? Айде аз да не искам да приема нищо, което казваш, защо според теб пък ти самия не се съгласяваш с нищо което аз съм ти казал? Той медала има 2 страни винаги, не може да обвиняваш единствено другите...

Link to comment
Share on other sites

И между другото, тъй като за пореден път се споменава тази пуста трева която не знам защо ви е толкоз черна при положение че повечето от вас нямат проблеми със съвестта докато се наливат с алкохол... повръщат... и пак пият след това, въпреки че е толкова близко до акъла че повръщане = отравяне. В противен случай тялото едва ли ще си прави труда да ви обръща цялата храносмилателна система наопаки ако веществата в кръвта ви бяха толкова полезни.

 

абе той не че я защитава тревичката ама е много по добра от алкохола :lol:

Link to comment
Share on other sites

Когато даден човек ти каже нещо, каквото и да е, в смисъл на каквато и да е тема - в крайна сметка твоя избор представлява какво точно от новопостъпилата информация ще филтрираш през своя мироглед.

 

Тоест ако толкова много искаш да чуеш нещо, да... ще го извадиш от контекста но това не ти гарантира че си разбрал за какво ти говори другия ;)

 

Общо взето има значение до каква степен се мислиш за важен за света в който живееш ;)

Link to comment
Share on other sites

А'е ти кога ще се отучиш да си синтезираш постовете в две-три изречения. Ужас. Само шум генерираш :D

 

Еййй аман от критикари... Като обясняваш надълго и нашироко - защо толкова много говориш/пишеш... като даваш накратко - тоя и оня не разбрали или разбрали друго, после защо не се уточняваш. Няма угодия и тва е. Хайде дай ми пример и изредактирай последния ми пост до нещо по-кратко да видим какво ще се получи?

 

 

 

Когато даден човек ти каже нещо, каквото и да е, в смисъл на каквато и да е тема - в крайна сметка твоя избор представлява какво точно от новопостъпилата информация ще филтрираш през своя мироглед.

 

Тоест ако толкова много искаш да чуеш нещо, да... ще го извадиш от контекста но това не ти гарантира че си разбрал за какво ти говори другия ;)

 

Неразбран се появих на този свят, неразбран и ще си отида, един единствен ме разбра и то погрешно... :)

 

Нали затова си чешем пръстите в тоя форум - ако някой е извадил нещо от контекста и го е интерпретирал грешно - поясни пък какво не е разбрал, какво си искал да кажеш и така... Лаф да става че иначе скучно нещо напоследък :)

 

 

Общо взето има значение до каква степен се мислиш за важен за света в който живееш ;)

 

В моя си свят аз съм си най-важен, да си имаме уважението но за себе си аз съм си най-важен защото съм единствен и уникален и ако за себе си не съм най-важен за кой ще съм? Егоизъм му е майката, пич :)

 

 

 

-------------

 

Тоя пост изобщо не е дълъг... така ви се струва заради цитатите - отне ми само 2 минути да го натракам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Когато даден човек ти каже нещо, каквото и да е, в смисъл на каквато и да е тема - в крайна сметка твоя избор представлява какво точно от новопостъпилата информация ще филтрираш през своя мироглед.

 

Тоест ако толкова много искаш да чуеш нещо, да... ще го извадиш от контекста но това не ти гарантира че си разбрал за какво ти говори другия ;)

 

Общо взето има значение до каква степен се мислиш за важен за света в който живееш ;)

 

az imam maniq za veli4ie i vinagi si mislq 4e sveta se varti okolo mene ..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...