Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
За да пия мастика трябва да имам стаж като алкохолик около 30 години :lol: :lol:

Не е задължитлно, стига да има таратор или айрян по-гъст и става магия :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не е задължитлно, стига да има таратор или айрян по-гъст и става магия :rolleyes:

 

Предпочитам Бургас 63, а пък ти пий тая мастика. :D Дори не мога да я помириша :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

пробвай бургас 63 + мастика ;) 50/50 без разредител и ще останеш учуден колко хубава е мастиката в действителност :) :wir

 

Искаш да ме погребеш ли :woot

Link to comment
Share on other sites

пробвай бургас 63 + мастика ;) 50/50 без разредител и ще останеш учуден колко хубава е мастиката в действителност :) :wir

Ивчо тая е комбинация е за къде по-големи професионалисти от мен, все още ми се живее

Link to comment
Share on other sites

Искаш да ме погребеш ли :woot

 

не в никакъв случаи :) просто опитай, не е страшно :) ей така една чашка за загряване :)

 

Ивчо тая е комбинация е за къде по-големи професионалисти от мен, все още ми се живее

 

всичко зависи от количеството :) 100 грама от тази смес на вечер и съм много щастлив после :) а аз съм човек, който пие рядко и по малко :)

 

Абе нямаше ли друга тема за Алкохолиците :?

 

има, ама нали стана на въпрос :)

Link to comment
Share on other sites

Бях си легнал, но нещо ми се дояде сладко. Та сега се връщам от магазина с една тарелка КАДАИФ и една с ЩРУДЕЛ + 2Л. КОЛА.

Сега ще си хапна сладичко и после ще си лягам.

:D

Link to comment
Share on other sites

Откога не бях се наливал зловещо с CHIVAS REGAL :devil

 

FYI: имам една бутилка дето от сума време не мога да и видя сметката... не че усилено си търся помощници но имам спомени че някои хора искаха да ми идват на гости да ги черпя по разни поводи...

Link to comment
Share on other sites

Искам да убия някой! :angry1 :angry: :argue :blowup: :censored2: :starwars:

И аз :angry1 Ай си търсим жертва :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Талес, Сталес, Антарес, дето вика даскала по философия, чрд ве! :Д

Link to comment
Share on other sites

Оф , да се поправя , жертви искам аз... Иначе тия двамата са лесни , на афекса му спираме тревата , на курунир му трием сейфовете на Обливиъна и Фалаут.. и хоп , работата готова :)

 

Еdit , Верно , Пешо , ЧРД , жив , здрав , прав , корав , да не те напуска щастието и да не ти се налага повече да си "Caged Animal" :)

Link to comment
Share on other sites

раптора си e спрял шкодата пред нашия двор :lol: добре че няма кой да излиза, щото иначе тоя пост щеше да е в темата за оплакванията :D :D :D

П.П. на живо дракона изглежда много по-готино, отколкото на снимки :) Поздрави :punk

Link to comment
Share on other sites

раптора си e спрял шкодата пред нашия двор :lol: добре че няма кой да излиза, щото иначе тоя пост щеше да е в темата за оплакванията :D :D :D

П.П. на живо дракона изглежда много по-готино, отколкото на снимки :) Поздрави :punk

Raptor каза: Да си опрайш тротоара пред вас!!!

:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...