Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

bTV трябва да бъдат забранени със закон. Как може над 20 минути (до момента) от новините да са отделени за президентските избори в САЩ. Имам чувство, че не отделят толкова внимание когато имаме избори в България. Резил!

 

Защото тези избори са важни, защото световната политика за следващите 4 години ще ти стане горе-долу ясна, защото, когато САЩ пръдне, светът се насира. А Бубарак Обама щом чак Ку Клукс Клан са го подкпрепили, смятайте...

Викат: По-добре негър отколкото идиот, който е на 72, не му остава много, ама му се водят войни по целия свят.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много си прав , аз не мога да ги трая по цял ден ... остави ги да си "проповядвад" каквото си знаят те и не се занимавай изобщо .

:)

Link to comment
Share on other sites

Много си прав , аз не мога да ги трая по цял ден ... остави ги да си "проповядвад" каквото си знаят те и не се занимавай изобщо .

:)

Е не мога да повярвам. Отделиха мизерните 6-7 минути на новините от България и сега се върнаха пак на темата за него. Най - възрастната му избирателка :lol:.

 

Прав си за проповядването. Направо секта могат да си основат. Не мога да си обясня как успяха да достигнат до статута на водеща телевизия у нас. Направо ми е тъжно когато ги гледам.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си обясня как успяха да достигнат до статута на водеща телевизия у нас. Направо ми е тъжно когато ги гледам.
Гледал ли си другите?
Link to comment
Share on other sites

Гледал ли си другите?

Да гледал съм. Специално тази вечер не съм. Като цяло се старая да не гледам тези неща. Предпочитам някое от Discovery-тата. Основно новините ги чета в интернет.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще ти кажа - най-лесно е така да си запълнят програмата, иначе трябва да се плащат заплати на репортери да се ровят да търсят други неща а така поне 1 ден са откачили почти без никакво усилие :)

Link to comment
Share on other sites

:wacko: Маменца вииии! Знаех си, че мастиката снощи вони съмнително! Още ми се мотае главата и залитам :hmmm:

Ся ако кажеш че виждаш и чифта дини на Галена :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аааа...Куре, излапал си му тогава главата.Смочни едно айрянче, ама с повече сол и НЕДЕЙ да пиеш вода.

Link to comment
Share on other sites

Мда , винце върви в последно време , ся имам едно 7 годишно донесено от Испания и мисля да се уважа за именния ден в събота с него :devil

Link to comment
Share on other sites

Мда , винце върви в последно време , ся имам едно 7 годишно донесено от Испания и мисля да се уважа за именния ден в събота с него :devil
Какъв имен ден има в събота ?
Link to comment
Share on other sites

Какъв имен ден има в събота ?

8 Ноември/събота/ - Архангеловден /Ангел, Ангелина, Михаил, Гавраил, Радка, Райна, Огнян, Пламен, Емилия, Емил/, ПП на касапи, колбасари и полицаи

Link to comment
Share on other sites

как ви върви бирата в това студено време незнам :D на мен все някви вина все повече почват да ми се въртят. :lol:

 

Бирата бинаги ми върви, по всяко време зиме лете. :D

Link to comment
Share on other sites

:wacko: Маменца вииии! Знаех си, че мастиката снощи вони съмнително! Още ми се мотае главата и залитам :hmmm:

 

За да пия мастика трябва да имам стаж като алкохолик около 30 години :lol: :lol:

 

Иначе благодарности на Евил-Смит, че си направи труда:

 

Резултатите по точковата система 10, 6, 4, 3, 2, 1.

 

ФМ ЛХ

0 10

0 2

10 0

6 4

10 6

4 10

2 0

10 0

0 10

4 10

0 2

10 6

10 4

1 0

0 4

0 0

6 10

10 2

Общо:

83 80

 

Дето се вика.....победи не му трябват

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...