Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Стига с тия обяснения, чичо-то въобще не е толкова възрастен ама няма значение.Прекалихме с това в тая тема.А ми минава през ума дано падне акциза за внос на автомобили.

 

И да им се чудиш как карат така, камери си слагат и още какви ли не неща и си шпорят нашите по улиците ама като не е забранено...а е толкова опасно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Стига с тия обяснения, чичо-то въобще не е толкова възрастен ама няма значение.Прекалихме с това в тая тема.А ми минава през ума дано падне акциза за внос на автомобили.

 

Вече е на далавера да вкарват от Англия, напълни се с коли с десен волан, 90% от тях даже още стоят с английските регистрации. Само пред нас има 3-4 такива.

Link to comment
Share on other sites

Вече е на далавера да вкарват от Англия, напълни се с коли с десен волан, 90% от тях даже още стоят с английските регистрации. Само пред нас има 3-4 такива.

 

Това пък е ебаси мизерията десния волан, особено пък ако не е и автоматик направо как ги карат не мога да си обясня.

 

Акциза обаче ако падне аз ще съм измежду първите на опашката да си докарам от щатите едно infiniti :)

Link to comment
Share on other sites

@djado, "десния" ли имаше предвид? Или?

 

Аха... верно десния имах предвид а написах друго... а снимката е баси ташака :lol:

 

Интересно чистачките как ще ги пуска обаче :) Айде мигачите са му по-близо :)

Link to comment
Share on other sites

Това пък е ебаси мизерията десния волан, особено пък ако не е и автоматик направо как ги карат не мога да си обясня.

Карал ли си кола с десен волан? Аз наскоро имах възможност и да ти кажа не беше толкова зле колкото си мислех. Отне ми известно време да свикна, но после нямаше проблеми.

 

Много е интересно че според статистиката в страни като Англия с ляво движение стават по - малко катастрофи. Обяснява се с това че на повечето хора дясното им око е по силно развито от лявото и когато изпреварваш гледаш в дясното огледало.

Link to comment
Share on other sites

Не ми се спи, скучно ми е нещо :cry

Не си намирам и нишо за гледане, направо незнам. Имам чувство че съм в дупка.

 

Ъъъ аз имам едни неща за пренасяне от гаража до мазето, ако искаш да заработиш някой лев точно в този момент - тъй и тъй ти е скучно и нямаш друга работа - обади ми се :lol: Хем ще се раздвижиш, хем ще се поумориш и ще ти се доспи, хем ще припечелиш, а пък не е нищо тежко - просто искам да си почистя гаража пък не ми остава време... или ме мързи...

Link to comment
Share on other sites

Хората са много несериозни...Спирам да обещавам каквото и да било...Аз съм мъж и държа на МЪЖКАТА СИ ДУМА, но около мен са само ПУТКИ.

Link to comment
Share on other sites

Дали ще ни осведомиш и за какво обещание толкова става дума че да го приемеш толкова навътре? Само не ми казвай че си се вкиснал щото някой приятел не му се е излизало да се разхождате и люпите семки в градината а е бил обещал :)

Link to comment
Share on other sites

Дали ще ни осведомиш и за какво обещание толкова става дума че да го приемеш толкова навътре?

 

щото някой приятел не му се е излизало да се разхождате и люпите семки в градината а е бил обещал :)

 

 

Прекалено сериозно.

 

А това за семките са глупости.

Link to comment
Share on other sites

А глупости, глупости но имах един приятел в училище редовно ми се сърдеше за подобен род неща...

 

 

Аз се сърдя за....да речем... прерязано въже.Това са дребни проблеми...

 

Песен за приятеля

 

Если друг оказался вдруг

И не друг, и не враг, а - так,

Если сразу не разберешь,

Плох он или хорош,-

Парня в горы тяни - рискни!

Не бросай одного его,

Пусть он в связке в одной с тобой -

Там поймешь, кто такой.

 

Если парень в горах - не ах,

Если сразу раскис и - вниз,

Шаг ступил на ледник и - сник,

Оступился - и в крик,-

Значит, рядом с тобой - чужой,

Ты его не брани - гони:

Вверх таких не берут, и тут

Про таких не поют.

 

Если ж он не скулил, не ныл,

Пусть он хмур был и зол, но - шел,

А когда ты упал со скал,

Он стонал, но - держал,

Если шел за тобой, как в бой,

На вершине стоял хмельной,-

Значит, как на себя самого,

Положись на него.

Link to comment
Share on other sites

Досега бях на работа, направихме три часа студио за изборите на живо и после още три часа новини... :lol: :wacko: :lol: :tongue

Беше толкова страшно, хаотично и паническо, че не успях да чуя една думичка от общо тринадесетте госта и тримата кореспондента, от които единият - по Скайп видео връзка, но пък за сметка на това - нямаше гафове, май :)

Искам да спинкам...

Link to comment
Share on other sites

Rejoice, rejoice, the Lord is come!

 

Обама ги взе, мама му! gg USA! :woot

 

А не уее изкРЪти ги яко! (flag:us) Аз се радвам щото чичо ми е американец :lol: Сигурен съм че ще е много по-стойностен от Буш.

Link to comment
Share on other sites

Много рожденни дни, мама му стара... :( Снощи пак се омагарихме...Ама много...Добре че лопатата за сняг е от карбон и не се троши лесно...

Link to comment
Share on other sites

Събудиха ме с обаждане , какво трябва да правя , много е хубаво , направо се побърках до като се раздвижа ... усещам , че кучето пак ми е теглило муцка (лепне ми лицето) и дори да е така си пия кафето с удовоствие .

:)

Link to comment
Share on other sites

Въпрос с повишена трудност: Как най-лесно може да се разминеш с идващ насреща микробус?

Отговор: Обаждаш се на паяците да дойдат да вдигнат СЕЛЯНИТЕ, които са спряли неправилно и задръстват улицата! :angry1

Link to comment
Share on other sites

И както си ги чакаш , ще ти мине денят .

Вече съм свободен , пък и хапчетата имат някакъв ефект , кашлицата започна да ми се кърти , това е хубаво .

Обаче не мога да спя свястно , когато и да е ... постоянно трябва да се пият някакви хапчета и телефона ме буди (или аз се будя по магия с биологичния ми часовник на време) постоянно .

п.п. Поне няма странични ефекти от толкова хапчета , дано да не се проявят някакви за да не ми се налага пак пари да давам .

:)

Link to comment
Share on other sites

...ето какво било да имаш наистина натоварен ден :bgrin: .От 7 до 3 на даскало,после учене от 3 до 5,малко дрямка,сега тренировка от 7 до 10 и после паак учене...днес нямам време дори на скайпа да седна :blink:

Link to comment
Share on other sites

bTV трябва да бъдат забранени със закон. Как може над 20 минути (до момента) от новините да са отделени за президентските избори в САЩ. Имам чувство, че не отделят толкова внимание когато имаме избори в България. Резил!

 

Edit: 29 минути им отне да ни информират...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...