Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ти не си ФЕН!;)

Виж Курунир - станал по-рано да играе 30 минути преди работа.

А ти? Губиш време да четеш и пишеш по форуми. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Каква работа, Сир Мирка? Аз съм вече съкратен, в действие от ДНЕС :D

 

Познай какво става у нас. Взимам си една седмица отпуска, после пак започваме въртележката, само че на частно.

Link to comment
Share on other sites

Curu, не ми се крий момченце!!! Ще ти счупя някой кътник... върти ми се из главата, че е редно да си погледнеш скайпчето! Също така ми се върти из главата, че някой трябва да ми подари 5000 лв. .... не за друго ми от добро сърце!

Link to comment
Share on other sites

Каква работа, Сир Мирка? Аз съм вече съкратен, в действие от ДНЕС :D

 

Познай какво става у нас. Взимам си една седмица отпуска, после пак започваме въртележката, само че на частно.

Гледал ли си епизода на South Park с WoW :D

Link to comment
Share on other sites

върти ми се из главата, че е редно да си погледнеш скайпчето!

значи не само на мене не ми отговаря. Curunir: Busted! :devil

 

Секс - done, done.

онанизъм, онанизъм :D

Link to comment
Share on other sites

Новата песен на Crazy Loop се оказа почти толкова добра колкото и първата. Да си призная не го очаквах. Усещам че е време за ново дискче за колата...

 

За който се интересува:

 

Crazy Loop - Crazy Loop - първата му песен

Crazy Loop - Johanna (Shut Up) - втората му песен

 

Доста са особени песните и е много вероятно да не се харесат на никой с първото им пускане.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ако GM и Chrysler наистина се слеят (и 30000 души си заминат) трябва да си ударя шапката в земята :bgrin:

 

Това ще да бъде едно поредно доказателство, че всичко е възможно... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Каква работа, Сир Мирка? Аз съм вече съкратен, в действие от ДНЕС :D

 

Познай какво става у нас. Взимам си една седмица отпуска, после пак започваме въртележката, само че на частно.

Ако не ме лъже паметта и историята на темата - беше писал, че май предишния четвъртък или петък беше станал по-рано за да играеш. Знам, че сега си айляк.

Link to comment
Share on other sites

Майка ви кирлива, Евроком! Обявили сте нова скорост от 1-ва дата тоя месец, не стига, че за да ми я пуснете трябва да се довкела при вас на място, на това отгоре като дойда ПАЧАВРАТА на касата ми заявява, че щяло да се активира от 1-ви следващия месец. НА КАКВА ЛОГИКА МА, ТОРБА СЪДРАНА! Леле, щях да посегна през гишето и да я хвана за гушата... :crazy:

Link to comment
Share on other sites

emo-big-eyes.gif

Tакава агресия от страна на Куру... Не бих повярвал и да го видя!

 

Edit: images.google.com и малко игра с критериите по търсенето. Поне аз така процедирам с емотиконките, които липсват на форума.

Link to comment
Share on other sites

Майка ви кирлива, Евроком! Обявили сте нова скорост от 1-ва дата тоя месец, не стига, че за да ми я пуснете трябва да се довкела при вас на място, на това отгоре като дойда ПАЧАВРАТА на касата ми заявява, че щяло да се активира от 1-ви следващия месец. НА КАКВА ЛОГИКА МА, ТОРБА СЪДРАНА! Леле, щях да посегна през гишето и да я хвана за гушата... :crazy:

Не се оплаквай , при вас като направят увеличение , при мен никаква проманя , платих си интернета и ми го спряха , като навъртях 9 лв телефонен разговор ми тръгна ... оправяли списъци с адреси (по-предишният месец пак същата работа) или ги отлагат все за следващият месец .

:)

Link to comment
Share on other sites

Деня е направо супер , в джобчето ми дръкат бонбонки и други лекарства тип антибиотик , придружени от течен такъв за пръскане , както сокчета против възпаление на дихателните пътища ... хапченцата ги има във всякакви цветове .

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Не се оплаквай , при вас като направят увеличение , при мен никаква проманя , платих си интернета и ми го спряха , като навъртях 9 лв телефонен разговор ми тръгна ... оправяли списъци с адреси (по-предишният месец пак същата работа) или ги отлагат все за следващият месец .

:)

 

Абе ти ОЩЕ ли си на ЕК? Пък после защо виеш срещу луната, то и аз последните дни докато бях на ЕК го правех...

Link to comment
Share on other sites

Деня е направо супер , в джобчето ми дръкат бонбонки и други лекарства тип антибиотик , придружени от течен такъв за пръскане , както сокчета против възпаление на дихателните пътища ... хапченцата ги има във всякакви цветове .

:tongue

Моя се згомняса...няма с кой да излизам :D

Link to comment
Share on other sites

Абе ти ОЩЕ ли си на ЕК? Пък после защо виеш срещу луната, то и аз последните дни докато бях на ЕК го правех...

ЕК са си много добре :) аз съм на ЕК още откогато се сваляше с 4 кб/сек, незнам, може би 5-6 години... през цялото това време интернета ми е прекъсвал точно 2 пъти, единия път за 1 час, другия за половин. :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Връзкар ! :angry:

Аз , бях на ек , махнах се от него , смених два доставчика и пак на него на края .

Абе не е за плакане , обаче за тези пари може и повече .

п.п. Наближава време за хапченца , яхуууу .

Link to comment
Share on other sites

Направил си нещо , за това става така ... дано да нямаш проблеми ти пожелавам .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...