Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Той ти го е казал бе , subject verb object , правилната подредба :)

 

Пфф... ами така е тука ся като ме сдухаха и почнах и глупости да говоря/пиша...

Иначе хХх първи курс съм :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
@Психозис... Не е храна. :lol: Пак е част от нещо... Или някой. :P Въпроса е, че ако излезе филма и кажа сега какво е... Ще убия цялото густо от филма. :)

@Барурурум, и аз тва си помислих. Как яде? НО! Той се оказа някъв биткаджия, който се хранел със... Смърт? WTF... Историята му е интересно замислена. :)

Ето още 1 евентуална сцена от същия филм:

3d1673zv5.jpg

 

 

WOW! Ей такъв филм ми се гледа...

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми беше да видя как се е разгорял спора в една темичка за скъпите обяди, ама май са я изтрили... И поста не мога да си намеря... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Днеска при много добро стечение на обстоятелствата: Лекции, офисче, плуване, вечеря, секс, бири, сън.

Днеска при много лошо стечение на обстоятелствата: Лекции, офисче, сън.

Пък... Да видим. :)

Добро утро на всички в тази гореща ноемврийска сутрин! Обличайте се кат за лято, щото по обяд - 22 градуса! Днес се очиртаат къси полички, къси панталончета, голи кръстчета... На кратко - само хубави раоти! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички в тази гореща ноемврийска сутрин! Обличайте се кат за лято, щото по обяд - 22 градуса! Днес се очиртаат къси полички, къси панталончета, голи кръстчета... На кратко - само хубави раоти! :lol:

 

ДА, а хора като нас са затворени в офисите си :ph34r: куца работа...

Link to comment
Share on other sites

Днеска при много добро стечение на обстоятелствата: Лекции, офисче, плуване, вечеря, секс, бири, сън.

Днеска при много лошо стечение на обстоятелствата: Лекции, офисче, сън.

Пък... Да видим. :)

Пак можеш да плуваш, да вечеряш, да пиеш бира ... дори и да правиш секс. въпроса е колко човека ще участват...

 

Абе... важното е да си в секса. :D

Link to comment
Share on other sites

WOW! Ей такъв филм ми се гледа...

 

Star Wars мания те тресе май ? Подобни мащабни работи имаше само там.

Link to comment
Share on other sites

Току що четох темата за хвалби и след поста на Grimjaur си го представих

с една количка от Кауфланд как тича по улиците . Колкото повече си го представям толкова по-голям смях ме напушва :)

Link to comment
Share on other sites

Curunir играе на Fallout и го няма в класацията на спамърите за последните 24 часа :). Дори на 10 място.

Явно е много зарибен :D

Хм!? Психозис в момента чете темата. А толкова чакаше играта. Явно не е зарибен толкова.

Link to comment
Share on other sites

Star Wars мания те тресе май ? Подобни мащабни работи имаше само там.

 

И StarGate SG1/Atlantis. Колкото до тази мания - никога не ме е пускала :)

 

Curunir играе на Fallout и го няма в класацията на спамърите за последните 24 часа :). Дори на 10 място.

Явно е много зарибен :D

Хм!? Психозис в момента чете темата. А толкова чакаше играта. Явно не е зарибен толкова.

 

Верно го няма... аз пък както си мислех че не съм спамил изобщо и ме показва в top 10... сигурно се е бъгнал форума :P

Link to comment
Share on other sites

Психозис в момента чете темата. А толкова чакаше играта. Явно не е зарибен толкова.

Психозис е затънал в работа и може само жално да проверява дали някой не е писал нещо ново :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...