Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

EIDT: "така или иначе" огражда ли се със запетаи?

 

 

На кой му пука? Да си запомнил, като сте го учили в 5 клас.Аз се спирам.Тотално.Ай.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

ВЕЧЕ СЪМ ОТЧАЯН!!!След проведения разговор с една моя приятелка наистина съм отчаян...и едновременно ядосан :angry: .Днешните "момиченца" КАК МОЖЕ ДА ХАРЕСВАТ ТАКИВА МЪЖЕ??Значи вече не е на мода да си интелигентен,да се обличаш с хубави маркови дрехи,да можеш на сякфи теми да лафиш,да пускаш айляшки лафчета и в същото време да си премерено здържан в поведението си към момиче,което харесваш!НЕЕЕЕЕ сега вървежни са тъпите кавали които носят ментаци на Фред Пери,единственото за което си говорят е как са се били/напили миналата вечер и те не отделят време да свалят мацката-те направо си я награбват и си почват да вършат работата :blink: .Аз вече почвам да се замислям дали да не обърна страницата-да стана един малоумен 190 сантиметров гибон,да си обръсна главата гола и да си накупя 2-3 шапчици Фред Пери и Бърбери и вече сяка мацка,която ми хареса...ЛЕСНО Е-отиваш и я награбваш без да я познаваш дори.

 

 

 

П.П.ДА ПОДЧЕРТАЯ-аз не се оплаквам поради липса на внимание от жените.Напротив :lol: .Обаче е супер трудно да намериш някое нормално мислещо момиче в днешно време баси :angry:

Link to comment
Share on other sites

Още един прозрял истината .

При мен е лесно , само да не ги карам у нас .

Всичко е във върколаци ... някои хора се плашат .

п.п. То остава и да го приемат спокойно .

:D

Link to comment
Share on other sites

При мен пък е катранено черен и пак не ми прави кой знае кво впечатление..

Link to comment
Share on other sites

:lol: Бог да благослови създателите на транслитерационни програми - два часа писане на шльокавица по Нокията не отиде на вятъра!
Link to comment
Share on other sites

МАССССТИКА МАСТИКА! :tongue

 

[Edit]

здържан в поведението си към момиче,което харесваш!

НЕЕЕЕЕ сега вървежни са тъпите кавали които носят ментаци на Фред Пери

 

С-то на сдържан ти се озвучава от Д-то. Освен това е по-добре да си вървежен кавал с Фред Пери, отколкото да си като Дейвид Пери. Любопитните ще разберат кой е.

[/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Щото мирише повече от лявата ми подмишница...

 

Това някой вървежен, затапващ, колоездачески лаф ще да е :lol:

 

Психар, аватар ти ми напомня на обложката на Видове. Отврат! Някоя сутрин като преглеждам форума ще взема да си върна закуската :)

Link to comment
Share on other sites

Закуската , след като обядваш и обадя чак ... разбирам психария , обаче това е "отвратия" , още не мога да го асимилирам , а и неща да го правя .

:)

Link to comment
Share on other sites

Лявото ми рамо е обездвижено, като заедно с ръката и немалка част от торса ми са увити с бинт. Споменавал съм го няколко пъти. Мислех, че е близко до акъла, дори и за човек с 5apm, че щом са увити с бинт - едва ли съм си мил точно тези части от тялото. Обездвижен съм от 16-ти Октомври. Сега зъбчатките успяха ли да захапят, или трябва да ти обясня, че като не съм си мил подмишницата и гърдите последните 17 дни и са се поразмирисали...

Link to comment
Share on other sites

Иване, ако щеш и 2560х1920 го изпраскай - пак ще е грозно...

 

Ред:

Ха, умен FF! Блокнах му аватара :) Още една доза грозотия по-малко :)

Link to comment
Share on other sites

тоа прилича на една бивша съученичка.....

Васко ти къде си учил бре в зоната на здрача ли :lol:

 

Ванка, от тази снимка настръхнах направо :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не е толкова страшно , колкото гадно или някакво подобно чувство .

Сега си свалям стари сериали , да си припомня хубавите дни .

Много мразя като предоставям на познат "компютъра" да влиза по какви ли не сайтове , после се да се чудя какво става .

п.п. Просто уникални ситуации , не е за разказване пред който и да е .

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...