Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

още един поболял се :lol:

Което ми напомня шампиона по малоумност - организацията "D.O.J.S." :) Магарета разни, ала-бала... Много смях ми причиниха едно време :)

wiki spam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Добре че ти си шампиона по умност, че закъде без тебе...

 

Относно онзи въпрос - не се разбираме смислово, така че по-добре хич да не говорим за това.

 

А магарето... магарето си беше класика :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Снимката на магарето я няма, свалена е от ефир, забелязах току що.

 

Също ми прави впечатление, че брейкшпек си е махнал врата... Вече е само брейкър :music Или е станал мутра и врата му е изчезнал :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата , гадости и болка ... тичам да си пия хаповете в 1 , че съвсем ще лудна покрай вас , кафето също ми свърши , няма с какво да се успокоя вече .

:)

Link to comment
Share on other sites

При мен минава , като изпия няколко чаши се получава обратния ефект , не мога да седя буден , след което веднага заспивам ... обаче ще лягам скоро (така или иначе) и за това се чудя какво друго да правя в момента .

:)

Link to comment
Share on other sites

При мен минава , като изпия няколко чаши се получава обратния ефект , не мога да седя буден , след което веднага заспивам ... обаче ще лягам скоро (така или иначе) и за това се чудя какво друго да правя в момента .

:)

 

Чакаш да се скрие луната предполагам... :lol:

 

Т.е. предполагам че това те спира да си легнеш в този момент вместо "скоро" и докато това събитие не настъпи ти си възпрепятстван да си легнеш (вероятно заради космите които са ти поникнали при метаморфозата) :)

Link to comment
Share on other sites

Колко много неща знаеш .

Просто няма как да спя през нощта точно поради тази причина .

А , не пиша много , защото с тези ръце трудно уцелвам клавишите , това е проблема .

п.п. Разгадахме всичко около мен .

:D

Link to comment
Share on other sites

Вече си мисля , че ме наблюдаваш ... имам лоша кашлица и няма какво да направя по въпроса .

:)

Link to comment
Share on other sites

Вече си мисля , че ме наблюдаваш ... имам лоша кашлица и няма какво да направя по въпроса .

:)

 

Не си единствен.... и теди си мислеше че съм монтирал скрити камери у тях... дали пък няма нещо вярно... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро магарета.

 

 

Добро утро. :D

 

Смятам днес да прекарам денят в пълен мързел или (айляк) :D както се изразяват някои хора.

Ще гледам филмчета и ще чъкам игрички цял ден.

Link to comment
Share on other sites

1-Дооооообро Утро форумчееееееееее :lol:

2-R_a_p_t_o_R доста успешно е поел всички функции на Овермана :D

3-Вчера в Мармалад беше ебахти разцепката :punk :P

Link to comment
Share on other sites

Добро утро магарета.

 

Наско фани земи се спри - второ предупреждение. Вече обсъдихме тия сутрешни "осторумия". НЕ си някой вчерашен, едва ли се налага 5 пъти едно и също да повтаряме.

Link to comment
Share on other sites

Да беше сложил запетайката поне... Учил бил БФ в ПУ... Да, да! Остави го. :)

Снощи прекарах най - странно невероятно шантавата вечер през живота си. :lol: :love :wub:

Link to comment
Share on other sites

Супер странно нещо ми се случи тая вечер :wacko: ... като се прибрах много ясно си спомням че си оправих моето легло,а леглото на брат ми си беше с покривалото(той не беше в нас тая вечер) и си легнах в моето легло!Тая сутрин се събуждам НА ЛЕГЛОТО НА БРАТ МИ!И то съм махнал покривалото,извадил съм си още един юрган от раклата и съм заспал-и нямам никаф спомен от тая случка :blink: !

 

Басси странната работа.Тфа или е от многото уиски с Ред Бул или нещо съм превъртял :D

Link to comment
Share on other sites

Кво им има на пожеланията за добро утро?Все едно епитетите са насериозно...

Link to comment
Share on other sites

Кво им има на пожеланията за добро утро?Все едно епитетите са насериозно...

 

Някои знаем, че не са насериозно, но има хора, които се засягат и се оплакват. Вече имахме един неприятен момент в зоната. Наско знае за какво иде реч. Логично е при толкова много потребители да има различни реакции.

Link to comment
Share on other sites

От доста време насам се чудя защо някоя огромна компания като ЕА или Близард не поканят Rupture, h8ME, Binpda, Reloaded или някои от тези момченца, които радват нас, да работат за тях? Защо водят борба срещу тях, вместо да им платят и да спечелят двойно? Знам, че тези момчеца, така или иначе, взимат много CASH, но винаги може повече...

EIDT: "така или иначе" огражда ли се със запетаи?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...