Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

А , ако ИСОто неще да бъде отворено , помислил ли си за това , може пък да е повредено ... пробвай с неро да го конвертираш или използвай алкохол за целта .

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз създавам не-админска организация за спазване на правилата във форума , кой е с мен ... нека спрем спама заедно .

:)

Link to comment
Share on other sites

От 5-6 минути гледам Курунир се води, че пише нещо, ама още не го е написал. Та се чудя, дали няма да стане както се оплака по-горе, че имало хора, дето пишат, пишат и някой ги чака да видят какво са измислили, и те се отказвали после.

или вече последни минути работа преди свободата и fallout и е забравил да натисне бутона Send :))

Link to comment
Share on other sites

петък следобед......

и естествено всичко куробарници се разработват сякаш в последните 2 часа могат да компенсират, че са си чесали многоточията през цялата работна седмица.

един петък не са пропуснали досега.

Link to comment
Share on other sites

Аз създавам не-админска организация за спазване на правилата във форума , кой е с мен ... нека спрем спама заедно .

:)

Още преди да си я създал ще претърпиш преврат от спамерите,които са повече :lol:

Link to comment
Share on other sites

петък следобед......

и естествено всичко куробарници се разработват сякаш в последните 2 часа могат да компенсират, че са си чесали многоточията през цялата работна седмица.

един петък не са пропуснали досега.

 

Забелязъл съм, че това е българския манталитет... винаги се чака последния момент...

Link to comment
Share on other sites

Забелязал съм,че колкото повече се опиташ да угодиш на хората,те толкова повече ти са качват на главата :angry1 :angry1 .Мааа'ка им да е'а на сички :angry1 .Цял ден секи седи и са бара меките части-ей го!4 часа е още не са знае къде ша ходим?!Как да не са ядосам??!Звъннах сто телефона неска и сички ми викат-мии незнаам,ми се ми е едно,ми няам пари,ми иам пари ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :angry1

Link to comment
Share on other sites

Забелязал съм,че колкото повече се опиташ да угодиш на хората,те толкова повече ти са качват на главата :angry1 :angry1 .Мааа'ка им да е'а на сички :angry1 .Цял ден секи седи и са бара меките части-ей го!4 часа е още не са знае къде ша ходим?!Как да не са ядосам??!Звъннах сто телефона неска и сички ми викат-мии незнаам,ми се ми е едно,ми няам пари,ми иам пари ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :angry1

а на тебе пука ли ти къде ще ходиш?...не питай, ами кажи - направил съм резерве еди-къде-си, идваш ли? :music

Link to comment
Share on other sites

Забелязал съм,че колкото повече се опиташ да угодиш на хората,те толкова повече ти са качват на главата :angry1 :angry1 .Мааа'ка им да е'а на сички :angry1 .Цял ден секи седи и са бара меките части-ей го!4 часа е още не са знае къде ша ходим?!Как да не са ядосам??!Звъннах сто телефона неска и сички ми викат-мии незнаам,ми се ми е едно,ми няам пари,ми иам пари ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :angry1

Даммм , наистина се получава кофти тръпка в такъв момент :) При мен е подобното , от вторник се уговаряме с класа кво ше правим , къде ше ходим тая вечер и накрая х♚й :) Първите 2 дена всички надъхани , след тва 1 по 1 се отказват и така :)

Link to comment
Share on other sites

а на тебе пука ли ти къде ще ходиш?...не питай, ами кажи - направил съм резерве еди-къде-си, идваш ли? :music

Не аз се дразня от целия тоя непукизъм :angry1 .По принцип обичам организираните работи!Ето например е организирано в 12 часа да ходим в Мармалад!Имаме си резервация-отиваме!Обаче преди Мармалад исках с едни други приятели(които няма да идват на бар) да се видим...тоооо пффф само кат се сетя и са ядосвам :angry:

Link to comment
Share on other sites

Тази статия не показва нищо друго, освен пълната малоумност на някои български "журналисти", както и на политическия елит и най-вече факта, че IT технологиите са им понятни като на неандерталец устройството на автомобилна инжекционна система. :lol:

 

По-интересното е че има хора които им се връзват и смятат че МВР ей ся ще почне да следи на кака Пена чатовете и ще я хванат с кой кръшка видиш ли...

Link to comment
Share on other sites

Току що убедих FireFox да блокира изображенията от подписите на Куру и Психозата, че ми бъркат в здравния картон със зъболекарска бормашинка...

 

Рапторе, на един твой пост от по-рано ще ти отговоря така - ТИ разбираш ли Пинк Флойд? И какво значи да ги разбирам? Харесвам музиката им и я слушам с удоволствие. Текстовете им ги разбирам, трите години "Българска и Английска филология" в ПУ не са съвсем пропиляни, но какво значи да разбирам музиката им? Кой може обективно да определи дали някой разбира дадена музика, група или каквото и да е било произведение на изкуството? Аз не знам дали творците разбират напълно творенията си, камо ли консуматор като мен или теб... Ти разбираш ли фреските на Микеланджело във Систинската капела?

И при така зададения въпрос - не, не разбирам музиката им. Както не разбирам музиката на Thyrfing, Dimmu Borgir, Led Zeppelin, Gire, Рахманинов, Eternal Tears of Sorrow, Astral Projection, Amorphis, Ленинград, Agalloch, Vivaldi, Dissection, Tiesto, Finntroll, Rainbow, Nazareth, R.A.T.M. и купищата други банди и изпълнители, които слушам с удоволствие. Просто не вярвам, че някой може напълно да проумее, усети, разбере, вникне в едно произведение на изуството. А колко го разбира е все едно някой да каже че разбира повече или по-малко зеленото. Е, да. Аз съм далтонист...

Link to comment
Share on other sites

..........

 

Четейки този пост осъзнах че на моменти може и да съм дървен философ и да се дърдоря малко повече но просто съм слаба конкуренция на някой и друг "екземпляр" от този форум... нищо лично... даже последното да се счита за комплимент! :D

Link to comment
Share on other sites

Аз създавам не-админска организация за спазване на правилата във форума , кой е с мен ... нека спрем спама заедно .

:)

още един поболял се :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...