Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Нещо се изплясквам...Трябва ми активна дейност...Ше зема да пусна рапел през терасата...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не стига само , че ми дигат нервите (тези от евроком) , ами сега дойде време да им плащам , те ми дигат нервите и аз им плащам за това явно ... понякога е направо смешно с тяхните повреди да им обесняваш какво точно ти има на връзката за да го оправят , което им итнема няколко дни в последтвие .

:)

Link to comment
Share on other sites

Айй ей така най-мразя, някой пише пише в някоя тема, ти чакаш чакаш, аха да прочетеш някакъв интересен пост, човека пиша та пише, 5 минути, ще му се изхаби калемчето. И накрая се откаже и се махне от темата. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Така, форума ни вече има четвърти маниак.

1ви е Куру с игрите

2ри съм аз с колелетата

3ти е сАтанас с вренето по дупки и катеренето по чукари

...

4ти е Сашо. Ако Бербатов пръдне - Сашо вече го е документирал с клипче в минимум две теми. В още три е възпял страхотната мелодия и екзотичните аромати, съпътстващи изпускането на газовете...

 

Изработването на гола беше красиво, наистина, но мисля, че спортните журналисти използват малко неправилно думата гений... Разбирам да нарекат такъв Планк, Айнщайн, Хофман (:)), Микеланджело, Галилей, ван Гог, да Внчи, но... футболист... въобще, споетист?! WTF!? Да обявя освен и аз Сам Хил за гений, щото кара едикакси... Бичи лайна...

Link to comment
Share on other sites

Bulgarian genius от доста време не играе футбол, а да сравняваш Бербатов с него е просто... :sick

Все си мисля ,че Сър Алекс разбира поне малко повече тази игра от нас, простосмъртните...

Link to comment
Share on other sites

Платих им го , даже и приятен ден им пожелах , обаче се чувствам гадно , защото от тук не могат да направят нищо ако имам проблем ... иначе деня е хубав .

:)

Link to comment
Share on other sites

Така, форума ни вече има четвърти маниак.

1ви е Куру с игрите

2ри съм аз с колелетата

3ти е сАтанас с вренето по дупки и катеренето по чукари

...

4ти е Сашо. Ако Бербатов пръдне - Сашо вече го е документирал с клипче в минимум две теми. В още три е възпял страхотната мелодия и екзотичните аромати, съпътстващи изпускането на газовете...

 

Изработването на гола беше красиво, наистина, но мисля, че спортните журналисти използват малко неправилно думата гений... Разбирам да нарекат такъв Планк, Айнщайн, Хофман (:)), Микеланджело, Галилей, ван Гог, да Внчи, но... футболист... въобще, споетист?! WTF!? Да обявя освен и аз Сам Хил за гений, щото кара едикакси... Бичи лайна...

Аз съм по моторите...може да ме пишеш пети :lol:

Link to comment
Share on other sites

Той не само излезе, а и днес по време на обедната почивка вече ми се е бил свалил на харда вкъщи! Само час и половина още и ... :love :lol:

Кво ша чини форума, като цъкаш Falout ти зимъска? :lol: :lol: :lol:

Толкоз го чакате, хвалите - ще взема да си го сваля да пробвам и аз

Link to comment
Share on other sites

Мен не ми харесва.Графиката е приятна ама ролевия елемент нещо...тц, не е моята чаша кафе...някак реализацията ми е странна.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм по моторите...може да ме пишеш пети :lol:

Не си достигнал необходимия процент. Тоест 80% от постовете ти не са на тема мотори.

Link to comment
Share on other sites

Не си достигнал необходимия процент. Тоест 80% от постовете ти не са на тема мотори.

Ееее всяка жаба да си знае гьола...има си моторджийски форум за тая работа :) ... нали сме тука да разпускаме(и основно да убиваме свободното време на компа :P )

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...