Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Виденчо, к'вото съм имал да кажа - казал съм го. И превързаната ми ръка не я мисли - има си лекари за тая цел. Много се вживяваш в новата си роля. И моля те - недей да ми даваш тон в живота, какво да правя и как да го правя. Поне докато не нарушавам свещените ви правила!

 

В интерес на истината репликата на която ти скочи така остро беше просто шега. Без злоба в нея. Това, че се засегна от нея е личен твой избор...

 

Блиц, точно за Ленинград иде реч :Р От снощи само това слушам :D

вот такая хуйня, вот такая хуйня

....

мамба, мамба.. хуямба...

....

я старъi металист

...

меджий пипъл, вуду пипъл

ИДИОТИ!

ИДИОТЪI !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ти се радвай, че не отиваш по тъмно ;) Че скоро и в 5,3- ще е тъмно, ама кат станеш и тръгнеш в 6 за работа :dry:

Link to comment
Share on other sites

Opel Corsa 1.4i

 

Допълнителна информация:

20 цола лети джанти,

http://img222.imageshack.us/my.php?image=1...44395921gh2.jpg

http://img223.imageshack.us/my.php?image=1...94439592mo5.jpg

 

Едит: Това не е моя оферта!!!

Просто автомобила ме разсмя :D

 

Тя селянията не ходи по гората ! Освен това колата върви в комплект с хендмейд (от талашит или кнауф) бас каса, касетка на Екстра Нина и прецизно избушено гърне на ауспуха....... мечтата на всеки селски рацер !

Link to comment
Share on other sites

Тооолкова кооосми, тооолкоова нафта, има в музеееяя на космооонаавтааа...

А по повод за Ленинград, Пешоооооооооооооооооооо!!!!!Шнур е култов идиот, но само в Ленинград.Иначе човека си е доста интелигентен, културен и ...абе Шнуров :)

Link to comment
Share on other sites

Може за майтап да са сложени джантите, но определено се е получило доста оригинално. Бтв корсата e с 4 дупки...

Е те хората за това правят фланци. Аз навремето на мотора си му бях качил за задно колело джанта от мерцедес..... и пак с този номер. Сповечко фантазия и бири к'во ли не се прави....?

Link to comment
Share on other sites

Утре заминавам за първи път в командировка - Варна и Стара Загора. Чак ми е странно защо ми е толкова притеснено :)

Link to comment
Share on other sites

Е те хората за това правят фланци. Аз навремето на мотора си му бях качил за задно колело джанта от мерцедес..... и пак с този номер. Сповечко фантазия и бири к'во ли не се прави....?

Не знам, но все повече си мисля, че са сложени за майтап. Така като ги гледам са опрели в предния калник/вежда, а даже да има някакво минимално разстояние при завъртане на волана 100% ще опрат. Другият довод е цената обявена за колата - като се замислиш само джантите с гумите струват много повече от обявените 1100лв :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам за мулти топик-спама, но това е уникално и просто не мога да не го линкна и тука. Айде да видим кой колко е видял, запомнил и играл :D

Видяхме я де, стига си спамил :lol: Иначе евала на този, която я е направил, много смях и носталигия ме обзема, като я гледам

Link to comment
Share on other sites

истинка е - дядо мраз е намерил сам :)

http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu...&f1=details

 

Не бях аз но ако бях нямаше да пропусна да споделя откритието си :)

 

 

Утре заминавам за първи път в командировка - Варна и Стара Загора. Чак ми е странно защо ми е толкова притеснено :)

 

Имаш старо гадже с което сте се разделили не чак дотам приятелски или изобщо не сте се разделяли но единия като си е тръгвал е прибрал касичката прасенце и е изчезнал яко дим? :P

Link to comment
Share on other sites

истинка е - дядо мраз е намерил сам :)

http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu...&f1=details

 

Феноменална е! Нека я дадат на търг ще настане СМУТ! Ахаха много изпилена Корса не мога!

 

бтв бая захладня :dry:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми, че оная отметка долу не си я сложил.

72743392vt5.jpg

 

 

Всъщност отметката си я имаше , но след като я махнах и пак я сложих нещата се оправиха .Благодаря ,че ме насочи къде е проблема .

Link to comment
Share on other sites

пускам я тука песента, за да не ме нападнат феновете...no offence(much :lol: )

 

Над смълчаните ливади

тичат куци сини крави

Трактор Беларус" ги гони

мамка им разгони...

 

Припев:

Друс-друс-друс-друс с трактор Беларус

 

Вчера сините говеда

ми бленуваха победа

Ще им вкарат четри гола

а пък то - теле под вола...

 

Припев:

Друс-друс-друс-друс с трактор Беларус

 

Днес шопара мустакати

колата си за скрап изпрати

нова той избра със вкус -

чуден трактор Беларус

 

Припев:

Друс-друс-друс-друс с трактор Беларус

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...