Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Как може да сте здухани в това хубаво време не мога да разбера :zzz

 

Louis Armstrong-What a wonderful world :) поздравче за всички в хубаво настроение и дано другите да си го оправят :P

Link to comment
Share on other sites

Всичко е просто скука , защото ми е омръзнало , дори постовете ми са скучни поради тази причина , в този форум се пише само по няколко теми ... няма ит новини или подобни неща .

:)

Link to comment
Share on other sites

Кой сериал да гледам , обаче не мога да си намеря нещо свястно , с история и подобни неща ... не само отделни не свързани епизоди .

Искам нещо фантастично , не че Хаус не е , търся нещо то сорта супернатурал , на Български ми звучи като натурален сок или нещо от сорта .

Докато чакам Герои да гледам нещо подобно .

:)

Link to comment
Share on other sites

Колко много неблагодарни хора има... иначе Ill Nino - This is war

Link to comment
Share on other sites

Кой иска да играе с мене дота :) Ма съм голям нууб , да знаете :)

Link to comment
Share on other sites

Днес беше много не мнооогооо не мнооооогооооо дълъг ден добре , че приключи днес . Дежурства в неделя не ми влияят добре . Поне снощи се наспах като къпано бебе .

Link to comment
Share on other sites

Бях на 3Д кино във Фламинго...много е яко :D .Перфектен завършек на моя невероятно хубав weekend :) .Сега ще гледам "Селото" по НОВА и ще си лягам :zzz

Link to comment
Share on other sites

Бях на 3Д кино във Фламинго...много е яко :D .Перфектен завършек на моя невероятно хубав weekend :) .Сега ще гледам "Селото" по НОВА и ще си лягам :zzz

 

Кви пари ти взеха? И филма дето ви пускаха да не е ония с акулите?

Link to comment
Share on other sites

Кви пари ти взеха? И филма дето ви пускаха да не е ония с акулите?

Филма си е игрален филм,с доста висок бюджет :P .Пътуване до Центъра на земята - http://kino.dir.bg/film.php?id=7184 .12 лева билет за възрастен и 9 за под 16 години ;) :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Няма скука има 12часов маратон на д-р Хаус по AXN!!!!!!!!!

Леле разцепихме се с Хаус тия 2 дни... някои серии за 3-4-ти път ги гледам... хаусоманията е пълна.

Link to comment
Share on other sites

Леле разцепихме се с Хаус тия 2 дни... някои серии за 3-4-ти път ги гледам... хаусоманията е пълна.

Към 20 часа Хаус за 2 дена, ми се събират и въпреки че съм гледал всички епизоди излезли до сега, пак беше интересно

Link to comment
Share on other sites

Меня зовут шнур, меня зовут шнур...

 

Атанасе, сеш'са предполагам :]

 

Сергей Шнуров? И култовите Ленинград? :О

 

Ит кеннот би, имало ценители на 'арна музика тука.

Link to comment
Share on other sites

А може би просто съм честен :)

 

Ох милият ми той честен... Честно да ти кажа Правилата са тук , за да се спазват от всички... Честно да ти кажа си за банан по всички Форумни параграфи (този Форум далеч не е само buy/sell), но засега ти е спестен. Туй не се извършва персонално - да не вземеш на мъченик да се правиш - важи за ВСИЧКИ

 

Даниеле, човека е "Bulforum POLICE"!!!! ИМАШ ПРАВО ДА МЪЛЧИШ!!!!

 

Пешко нещо имаш да ми казваш ли чеде мило? Ако е така - стреляй - ако не, не си ври превързаната ръчица дето не требе...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...