Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
По-скоро не, някой негов брат близнак от друга майка да, но този иска да си купи ПС2, което ми се струва непривично за АФХ, дефлакс или както там се вика

Не виждам какъв проблем има. Защитих си дипломната работа наскоро и сега мисля да си подаря един PlayStation за да отпразнувам победата един вид :D

 

Все пак нека внеса уточнения за да не се чудиш за в бъдеще и да съхраним добрия тон межу нас:

afx - реших да ползвам псевдонима на Aphex Twin през 2004-та година тъй като се бях зарибил супер много по неговата музика. не е нещо оригинално но по принцип имам проблеми със измислянето на usernames

deflax - когато през 2006-та реших да създам нещо свое ми трябваше псевдоним които да е уникален, да се произнася и запомня лесно... и да не значи нищо за да не е натоварен със чужд смисъл. Общо взето е комбинация от идеи: 1. flac (любимия файлов формат) 2. d-phrag - запознах се с него и ми хареса как се изговаря псевдонима му. едно време пишеше тук... използвал съм звученето просто. 3. до някаква степен представлява анаграма на afx тъй като ми хареса как се запомня лесно и същевременно е благозвучна комбинацията от трите буквички a, f и x.

 

Тоест това си е чист маркетингов ход :D

 

Колкото до шпионските умения на kopche-то... От думите ти правя извода че отличителните белези на създадения от мен профил са стигнали до вас на някакво подсъзнателно ниво, от което се чувствам горд тъй като съм оставил някаква позитивна следа... а както знаем човек е безсмъртен само ако е жив във главите на хората. Един вид е оставил някакво наследство. Казвам позитивна тъй като е общоизвестен факт че в крайна сметка, като се тегли чертата... лошите неща се забравят и надрастват... остават само положителните :P Такива работи :D

Link to comment
Share on other sites

afx или Христууу има повече баннати акаунта?

Link to comment
Share on other sites

Докато съм еднорък ще се огранича с приказките. После може да демонстрирам подобен скрийншот.

 

Е тва е брутално ! Този човек (с бялото) никога повече не трябва да я играе тази игра ! Бахти и резила...

Link to comment
Share on other sites

afx или Христууу има повече баннати акаунта?

нямам нито един. просто няколко пъти спирах да пиша за повечко време при което си сменях умишлено паролата с random символи. моля не спекулирайте :)

Link to comment
Share on other sites

нямам нито един. просто няколко пъти спирах да пиша за повечко време при което си сменях умишлено паролата с random символи. моля не спекулирайте :)

Ти имаш 2 проблема

1-прекалено много се обясняваш

2-Като решиш да спреш да пишеш във форума просто спри да пишеш в него :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ти имаш 2 проблема

1-прекалено много се обясняваш

2-Като решиш да спреш да пишеш във форума просто спри да пишеш в него :wacko:

Прав си. Наистина си позволявам да се обяснявам повечеко... но в последните няколко години развих някакъв стил на изразяване, особено в писмен вид (покрай форуми... blog-ове... коментари... изобщо Интернет изкривява :)) които наистина е възможно да се струва на някои прекалено обяснителен, но пък и съм спокоен тъй като не съм единствения. Примери колкото искаш.

 

Именно самоконтрола е била причината да стигна до крайни мерки. Може би е за добро ... пък и как ще има развитие ако постоянно съжелявам за грешките си в миналото. :)

Link to comment
Share on other sites

... да се струва на някои прекалено обяснителен, но пък и съм спокоен тъй като не съм единствения. Примери колкото искаш.

 

Айде да не се обиждаме! :ph34r:

 

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Акаунти afx и deflax са с отметка "disable indefinitely". Мултиакаунтинга в този Форум е строго забранен, а нашият хубавец не само че нарушава изконно правило, ами се и обяснява кой акаунт с каква цел бил направен... Няма такова нахалство...

 

ЕДИТ: Между другото ако срещнем отново клонинги от типа af9lax и т.н. лично ще се погрижа да има бан за всички акаунти.

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нахалство...

А може би просто съм честен :) Или това не се оценява?

 

Правилото за забрана на multiple accounts е с идеята да се предотвратят ситуации в които примерно мога да наддавам изкуствено за даден продукт в buy/sell или пък да тероризирам определен участник във форума като го заблуждавам с идентичността си. В моя случаи това никога не е съществувало тъй като няма как да прикрия каквото и да е, пък и не съм имал подобни намерения.

 

Част от правилното следване на каквито и да е правила е свързано със разбирането им а не със буквалното им прилагане..

Link to comment
Share on other sites

супер сте момчета ма как само му сипахте на тоя,не може в най- якия форум да има някви с по 100 акаунта тука само грамотни и интелигентни хора пишат.Който не му харесва да иде да пие кафе някъде навънка не е за пред компютъра :lol:

Link to comment
Share on other sites

Когато искам да имам повечко време да се наспя няма сега искам вечерта да мине по-бързо но уви ще се увеличи с един час даже ...

Link to comment
Share on other sites

2 доти и все пак ми е скучно.. както някой по-горе каза , не е реално колко е скучна тая събота..

Link to comment
Share on other sites

Скучен интернет, скучен форум, скучна събота, скучни мачове, скучен Рей Бредбъри и шибана, гадна, убиваща, стягаща, потдискаща усмирителна риза!

 

Искам да мога да спя нормално! Вече спя защото трябва... Спането се е превърнало в гадно и угнетяващо задължение.

 

Не ми се спи. Не ми се чете. Не ми се решават задачи. Не ми се гледа телевизия. Не ми се излиза. Не мога да се изкъпя. Почва да ме боли глава. Станал съм злобен и труден за изтърпяване. Искам да си поема дълбоко въздух и да разкъсам тази ужасна бинтова клетка, оплетена около цялата ми същност...

 

Искам свобода!

Link to comment
Share on other sites

Скучен интернет, скучен форум, скучна събота, скучни мачове, скучен Рей Бредбъри и шибана, гадна, убиваща, стягаща, потдискаща усмирителна риза!

 

Искам да мога да спя нормално! Вече спя защото трябва... Спането се е превърнало в гадно и угнетяващо задължение.

 

Не ми се спи. Не ми се чете. Не ми се решават задачи. Не ми се гледа телевизия. Не ми се излиза. Не мога да се изкъпя. Почва да ме боли глава. Станал съм злобен и труден за изтърпяване. Искам да си поема дълбоко въздух и да разкъсам тази ужасна бинтова клетка, оплетена около цялата ми същност...

 

Искам свобода!

Тва е , 'щото вчера не ми отговори като ти писах :P

Link to comment
Share on other sites

Скучен интернет, скучен форум, скучна събота, скучни мачове, скучен Рей Бредбъри и шибана, гадна, убиваща, стягаща, потдискаща усмирителна риза!

 

Искам да мога да спя нормално! Вече спя защото трябва... Спането се е превърнало в гадно и угнетяващо задължение.

 

Не ми се спи. Не ми се чете. Не ми се решават задачи. Не ми се гледа телевизия. Не ми се излиза. Не мога да се изкъпя. Почва да ме боли глава. Станал съм злобен и труден за изтърпяване. Искам да си поема дълбоко въздух и да разкъсам тази ужасна бинтова клетка, оплетена около цялата ми същност...

 

Искам свобода!

 

 

нищо ново под слънцето :lol:

Link to comment
Share on other sites

Скучен интернет, скучен форум, скучна събота, скучни мачове, скучен Рей Бредбъри и шибана, гадна, убиваща, стягаща, потдискаща усмирителна риза!

 

Искам да мога да спя нормално! Вече спя защото трябва... Спането се е превърнало в гадно и угнетяващо задължение.

 

Не ми се спи. Не ми се чете. Не ми се решават задачи. Не ми се гледа телевизия. Не ми се излиза. Не мога да се изкъпя. Почва да ме боли глава. Станал съм злобен и труден за изтърпяване. Искам да си поема дълбоко въздух и да разкъсам тази ужасна бинтова клетка, оплетена около цялата ми същност...

 

Искам свобода!

Пробвай с алкохол :P
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...