Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Всеки на последък много се вайка , все в главата му бият мисли за приоритети и прочие , просто се успокойте малко .

Излезте на терасата , вземете си едно кафе , изпушете една цигара , дайте си свобода на мислите и въображението .

Звучите ми като много депресирани хора (някои от вас) , при мен депресията ми минава за няколко минути .

п.п. Иначе съм си в гадно настроение както винаги и нищо не ми прави кеф , каквото и да видя или направя .

:)

Link to comment
Share on other sites

Някой иска ли да го понауча ? :)
За да играеш с мен, трябва да ми докажеш, че apm-то ти е над 100. Иначе зак'во да си играя да ти давам безплатни уроци, да не говорим за gosu replay-ите, които ще можеш да запаметиш.

 

Но най-важното условие е, да ми махнат усмирителната риза, че с една ръка може и да успееш да ме биеш :)

Link to comment
Share on other sites

Ебаааааааааа, къв махмурлук имам....Отивам да жмуля шкембе...

 

И поздрав за всички с Aerosmith Ain`t enought.

Link to comment
Share on other sites

afx? FFS, не отново...

:smile: :smile: :smile:

Питайте Психозис, трябваше аз да стана разузнавач, нищо не може да убегне на шпионското ми копчешко око. B)

Link to comment
Share on other sites

afx? FFS, не отново...

По-скоро не, някой негов брат близнак от друга майка да, но този иска да си купи ПС2, което ми се струва непривично за АФХ, дефлакс или както там се вика

Link to comment
Share on other sites

По-скоро не, някой негов брат близнак от друга майка да, но този иска да си купи ПС2, което ми се струва непривично за АФХ, дефлакс или както там се вика

1. Слуша Autechre и прави препратки към Jefferson Airplane

 

2. защитава социалната политика на правителството на Станишев (и пак обижда на журналисти ;) )

 

3. Завършва изреченията си с "..."

 

4. Вмъква английски изрази "bargain prices", "slim-варианта"

;)

Link to comment
Share on other sites

В добри моменти, относно апм-то - не можеш да бройш дотолкова. :)
Спокойно, мога да броя до 5.

 

Курунире, знаем, че не разбираш от SC. Няма нужда да ни проглушаваш ушите :)

Link to comment
Share on other sites

Хайде да видим колко глупости и спам ще изпишете вместо да седнете да се разберете в играта. Колко ли точно глупости ще трябва да изчетем, вместо да видим скрийншотове от истинска битка между "претендентите" тука...

 

-------------------------------------------

 

 

Колко малко? Аз също очаквам да го видя.

 

Коя е играта? Щот "кавака" е направен много бездарно...

 

Играта е FALLOUT 3, не знам какъв кавак те гони :laughing: ...

Link to comment
Share on other sites

Играта е FALLOUT 3, не знам какъв кавак те гони :laughing: ...

 

 

Бездарно направеният "Калашников"/в средата,вляво/ от който по най-бездарен начин хвърчат изстреляни гилзи, след като на стрелеца му се пръска бездарно главата....От един скрииншот се отвратих от цялата игра....

Link to comment
Share on other sites

Те на теб и 5 са ти предостатъчни.
Толкова ли си слаб?
Хайде да видим колко глупости и спам ще изпишете вместо да седнете да се разберете в играта. Колко ли точно глупости ще трябва да изчетем, вместо да видим скрийншотове от истинска битка между "претендентите" тука...
Докато съм еднорък ще се огранича с приказките. После може да демонстрирам подобен скрийншот.
Link to comment
Share on other sites

За да не влизаме в спор относно някакъв скрийн имам едно предложение:

 

Ти си гледай пещерите, ние ще си гледаме игрите :devil

Link to comment
Share on other sites

Няма да защитавам играта, преди да съм я пробвал, но все пак мисля, че ще стане game of the year :)

 

Рапторе, играта официално излиза на 31 този месец. Поръчал съм си я и очаквам още на 31 да ми я доставят :)

Link to comment
Share on other sites

Ти си гледай пещерите, ние ще си гледаме игрите :devil

 

 

Докато не тествам играта, си оставам на горното мнение.Когато за пръв път видях Call of Duty реагирах по същия начин...Ще поживеем - ще видим ;)

Link to comment
Share on other sites

Да му Е*А МАЙКАТА ??!?

 

20 минути водя някакъв мъчителен, гнусен, напрегнат мач с почти никакъв прогрес на UT и изведнъж ТОКА МИ СПИРА ??!?!?

Link to comment
Share on other sites

Пфф снощи пак се разцепихме..тоя път смених мястото и отидохме в Енджоу :D .Май Психара ходеше там :wacko: ... както и да е-важното е че стана купона :)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че има една друга игра, която би заинтересувала Рапотора повече от Fallout 3, излиза на 30 октомври и носи заглавието RED ALERT 3 :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че има една друга игра, която би заинтересувала Рапотора повече от Fallout 3, излиза на 30 октомври и носи заглавието RED ALERT 3 :devil

OO MY GOOOD верно ли излиза Red Alert 3 :punk :punk .Тфа е най-великата стратегия в целия свят.Дай малко повече инфо :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

При мен пък тока си спира всеки ден с причина и без причина , има буря и тока не спира , бурята спре и тока с нея , така е при мен .

Няма никакви облаци , тока спира за няколко минути (в някои случаи за половин час) , след което идва и след няколко минути пак спира , след още няколко минути тръгва .

И на всичкото от горе е 220 волта , обаче като включа един два уреда и пада до 210 или 200 после .

п.п. Дай да не включвам нищо за да не ми изгори някой уред , пък и ще пестя по този начин ... този пост май е за друга тема .

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че има една друга игра, която би заинтересувала Рапотора повече от Fallout 3, излиза на 30 октомври и носи заглавието RED ALERT 3 :devil

 

 

Не само Раптора, не само Раптора :D

 

Ела, котьо, ела, сега ше видим бетата :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...