Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да, за второто става дума, как някакви спомени от най-ранни месеци от живота определят едва ли не ВСИЧКО у възрастния човек.

 

Томахокс - не мисля, че съм на много по-добър хал, няколко страници по-рано пишеше, че някой мъже ставали хомосексуалисти поради прекалено доминиращата фигура на баща си в ранното дествто, щото РАЗИЙШ ЛИ, като малки деца те искали да притежават всячески майката и да получават удовлетворение от нея, по логиката на Едиповия комплекс, но изпитвали ужасяващ страх от фигурата на бащата, който можел да ги кастрира и да ги убие (не си ги измислям, така пише), и затова, като ранните им желания към жени били остро фрустрирани от тоя страх, те се преориентирали сексуално към мъже :sad2:

 

[Edit] Заключение - не бъдете прекалено строги със синовете си, ако някой ден станат обратни, вината ще е у вас! :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Днеска си е супер як ден мога да ви кажа. ПЕтък е , не беше много студено и така нататък :) Стига на всичко Светът е малък и случайността е голямо нещо :)

Link to comment
Share on other sites

Да, за второто става дума, как някакви спомени от най-ранни месеци от живота определят едва ли не ВСИЧКО у възрастния човек.

 

Томахокс - не мисля, че съм на много по-добър хал, няколко страници по-рано пишеше, че някой мъже ставали хомосексуалисти поради прекалено доминиращата фигура на баща си в ранното дествто, щото РАЗИЙШ ЛИ, като малки деца те искали да притежават всячески майката и да получават удовлетворение от нея, по логиката на Едиповия комплекс, но изпитвали ужасяващ страх от фигурата на бащата, който можел да ги кастрира и да ги убие (не си ги измислям, така пише), и затова, като ранните им желания към жени били остро фрустрирани от тоя страх, те се преориентирали сексуално към мъже :sad2:

 

[Edit] Заключение - не бъдете прекалено строги със синовете си, ако някой ден станат обратни, вината ще е у вас! :D [/Edit]

А ако майката е строга към момченцата какво излиза - искат майка си, ама тя е строга и властна, та като пораснат си търсят няка садо мазо история?

Link to comment
Share on other sites

Стоя си на терасата и слушам Autechre, наблюдавам задаващият се здрач и огромното ято птици които са се отправили на югоизток явно подплашени от задаващият се студен фронт предвещаващ зимата и "смъртта" на нашия бог - Слънчицето :) Но нека бъдем оптимисти защото след "възкресението" му то ще предвещае пролетта когато всички птички и пчелички пък и ние заедно с тях ще се събудят за нов живот ... почитайки величието на Слънцето и топлината което то ни дава :)

 

В този ред на мисли се сетих за Смърт (loveable character) от Hogfather и думите му: "Не мога да проумея как при толкова чудеса по света, хората са успяли да измислят скуката" ;)

Link to comment
Share on other sites

Колкото плащаха - толкоз, напускам след края на другата седмица, само да довърша поръчаните статии от тоя учебник. :D

 

Радвам се за теб ! Превеждането на подобен род боклуци не води до нищо добро....... Ако тези щуротий са необходими на някой за да се почуства знаещ и ентелегентен, то тогава аз ще се радвам да си остана тъп и неук ! :tongue

 

Лющи повече пукница докато ги превеждаш тези лайна и гледай да не ти остава много от преведеното в главата ! Че то ти и така си леееко объркан........ :P

Link to comment
Share on other sites

gado, отде тоя късмет... Преведох около 450 страници подобни неща, в резултат на което сега мога да ти разкажа в подробности колко, според авторите, трябва да си гушкаш детето като бебе, как се лекуват хора с гранична структура на личността, защо нарцистичните личности искат да унищожат терапевта си, как можеш да получиш язва, ако жена ти те засегне на мъжко достойнство, както и за всичко от предните постове... :(

 

Имам способността да запомням всичко, което прочета в сносни детайли, за добро или лошо.

 

Колкото за поръчителя - ще защитава докторантура с психоанализа мисля, за това са нужни материалите.

Link to comment
Share on other sites

Защо светлината в тунела се оказа товарен влак? Защо? Защо? Защо? :cry :cry

 

Кво става бе Ванка? Кво те мъчи?

Иначе ми минава през главата колко зациклила ми е петък вечер и нищо не ми се прави..

Link to comment
Share on other sites

ш тва старкрафта е мега бъгава и ПРОСТА игра. Как след 10 патча не го оправиха не знам. 6та поредна ме пуска теран на рандом. Де*ба лекетата са близард.

Link to comment
Share on other sites

Загубата е нещо толкова относително и преходно.

Какво се случва... Малкото дете си загубва близалката/играчката и започва да се тръшка, плаче, врещи на ляво, на дясно. Идва майка му/баща му/баба му и го успокояват с мохабета "ще ти купим нова".

Какво се случва... Момчето е вече на 16-17 и влюбва... Училищната му любов. Тя естествено е най - нахаканата мадама от даскало. Или най - различната от всички. Или единствената, която се държи мило с него. Или просто й е видял гащичките. Но по всички закони - тя не го иска. Идва майка му/баба му/баща му и го успокояват с думите "спокс, тя не е единствената, последната" или подобна ... Истина? Често се случва подобни думи да са повод за 1вото напиване.

Какво се случва... Момчето вече е намерило "любовта" и хоп... Всичко свършва. Странно... Думите са същите - ще ти купя нова/ще си намериш друга.

Същото важи и за 1вата кола. Същото важи... За толкова много неща.

Може би липсата на приоритети, липсата на надежда, липсата на борбеност... И като цяло обезличаването спасява толкова много хора. Обезличаването помага за преживяване на лични и семейни драми. Помага за превъзмогването на липсата на професия/згодна женица/пари или каквото там... Липсата на мечти, блян, фантазия помагат на посредствения човек да върши всичко.

А какво се случва, когато се разбиват мечтите? Какво се случва, когато някой дойде и ти отнеме всичко, за което си се борел? Какво се случва, когато не контролираш собствените си фантазии и мечти?

Link to comment
Share on other sites

Копелета мръсни, изпили са ми бирата, изяли са ми вечерята...Че и имат наглостта да кажат, че ги мързяло да купят нова бира..Аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!Отивам да пия, майната ви, отивам да се напия на моста на Цариоградско, закачен за парапета с налудничава усмивка на уста

Link to comment
Share on other sites

Какво ми има на външния вид?? :( :wacko: :confused

 

Нищо. Там е проблема! Ако изглеждаш така сякаш смяташ да заръфаш за гърлото следващия който гъкне никой нищо нямаше да ти каже но като си добричък и ти се качват на главата - това е закон! :)

 

 

..........

А какво се случва, когато се разбиват мечтите? Какво се случва, когато някой дойде и ти отнеме всичко, за което си се борел? Какво се случва, когато не контролираш собствените си фантазии и мечти?

 

ВОДКА! Ей това се случва! :) Бате Арни го каза преди толкова години и продължава да е толкова вярно! :) Номера е да станеш непукист. Не че на мен ми се удава много (ъъъ май хич даже не ми се удава), но колкото по-малко ти пука за всичко толкова по-добре се чувстваш - ей тва е!

Link to comment
Share on other sites

ш тва старкрафта е мега бъгава и ПРОСТА игра. Как след 10 патча не го оправиха не знам. 6та поредна ме пуска теран на рандом. Де*ба лекетата са близард.

Не богохулствай!! На крив космически навигатор - червеното отместване му пречи...

Link to comment
Share on other sites

ш тва старкрафта е мега бъгава и ПРОСТА игра. Как след 10 патча не го оправиха не знам. 6та поредна ме пуска теран на рандом. Де*ба лекетата са близард.

 

Такъв ти бил късмета.

 

Нека те запитам аз нещо: 4 човека смятат да играят карти. Взимат 2 черни и 2 червени. Теглеят кой с кой ще се падне. Кажи ми какъв е шанса без някой да "чийтва" да се паднат едни и същи двойки хора над 10 пъти подред... а точно 54 пъти ако се паднат подред каква според теб е вероятността за това, като въпросните 2ма всъщност теглят последни защото другите 2ма имат леко напреки точно тези 2мата да са партньори! А кажи сега де - 54 пъти са това не един не два не пет...

Link to comment
Share on other sites

Epizod - Pesen za azis :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Късно откриваш топлата вода :D :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...