Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Стинг ще има концерт в зала в Букурещ. :woot Опитът показва, че който пее в Букурещ днес, идва в София вдругиден. Но дали и сега ще стане така или отсега да се настройвам за "Буна диминяца, домнуле Стинг!"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Hustler Video has revealed the complete cast for its X-rated Sarah Palin parody starring Lisa Ann as the Republican vice-presidential candidate.

 

Now titled Who's Nailin' Paylin?, the movie will feature Jada Fire as Condoleezza Rice and Nina Hartley as Hillary Clinton in a threeway lesbian orgy with Lisa Ann's "Serra Paylin" character. Mike Horner will play the role of commentator "Bill Orally". :lol:

 

Got to love the biz! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Knight Rider е най-голямата простотия, сътворявана някога!

спрях да го гледам след 10тата минута на втория епизод :D

явно е било добър ход.

днеска е много натопорчен ден - трябваше да има заплати, но вчера тръгна слух, че няма да има :bgrin:

е днеска положението е 50/50. аз се надявам да има...че да има :woot

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам защо, ама хората са странно студени, ядосани и разни такива.

Link to comment
Share on other sites

Ми края на работната седмица, към края на месеца.

Кинтите свършват, заплатите още ги няма. Почват да пристигат сметките. Цялата седмица си се нервил, ядосвал в работата и вече ти е писнало. Остава ти още малко до почивката и едвам се сдържаш вече. И най-малките неща започват да те карат да избухваш, да викаш и т.н

+ че и вече е по-студено, по-мрачно.

И то като се натрупат едното с другото, третото и резултата е налице.

Link to comment
Share on other sites

Добре, с тези съм съгласна. Освен това не можеш да убедиш и съквартирантката си, че не е необходимо да виси по 1 час в банята (аз не мога)... Обаче колкото и да ми е криво, никога не си позволявам да го показвам на хората, с които работя. То по-добре няма да стане, ми поне да се усмихват повече, така всички ще се чувстват по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Стинг ще има концерт в зала в Букурещ. :woot Опитът показва, че който пее в Букурещ днес, идва в София вдругиден. Но дали и сега ще стане така или отсега да се настройвам за "Буна диминяца, домнуле Стинг!"
По Rolling Stones ли съдиш или по Muse? :D
Link to comment
Share on other sites

Мирка, защо на мен не ми влияят тия раоти? Защо винаги мога да съм усмихнат, ведър, бодър и оптимистичен и в офиса, и в университета, и в нас? Баси... Сякаш хората мразят някой да е щастлив.. Дори и без причина!

Link to comment
Share on other sites

Да. Именно. WTF?

Точно обратното е при мен и всички около мен...днеска е супер як ден и съм супер щастлив и в супер добро настроение :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Мирка, защо на мен не ми влияят тия раоти? Защо винаги мога да съм усмихнат, ведър, бодър и оптимистичен и в офиса, и в университета, и в нас? Баси... Сякаш хората мразят някой да е щастлив.. Дори и без причина!

 

Причината е че ти си щастливия, дори без повод, а те - не.

Иначе се чудя как ще премине разговора ни с Управителя в края на работния ден, след като му връча предизвестието за напускане :ghost

 

П.п. И наистина хората мразят твърде щастливите.

Link to comment
Share on other sites

Явно не сте попаднали на компания. Днес в даскало всички бяха добре, намаше такива работи. Като изключим, че днес паднах и си навехнах глезена, е много хубав петъчен ден. Довечера мисля да направим едно кафенце и да запушим работната седмица.

Link to comment
Share on other sites

Добре, с тези съм съгласна. Освен това не можеш да убедиш и съквартирантката си, че не е необходимо да виси по 1 час в банята (аз не мога)... Обаче колкото и да ми е криво, никога не си позволявам да го показвам на хората, с които работя. То по-добре няма да стане, ми поне да се усмихват повече, така всички ще се чувстват по-добре.

 

Ааааа как беееееее, друго си е да теглиш една хубава майна някому пък после за сдобряване да изпиете 1 бира, но какво ли разбираш ти от мъжки работи. С най-добрите ми приятели сме стигали буквално до бой за глупости но после ни е идвал акъла... И колкото по-малко си лицемерен толкова по-добре пък и не задържаш никакви отрицателни емоции ами като ти писне от някой му го казваш. Той пък като има нещо напреки той ще ти каже и така. После с никакви лоши чувства отивате и пиете една бира и така :)

 

Мирка, защо на мен не ми влияят тия раоти? Защо винаги мога да съм усмихнат, ведър, бодър и оптимистичен и в офиса, и в университета, и в нас? Баси... Сякаш хората мразят някой да е щастлив.. Дори и без причина!

 

Не е точно така, Ванка, обаче някой път като си набрал "инерция" най-лесно е да "изпуснеш въздуха" пред някой който няма да те хване за гушата а ще го приеме по-спокойно - някой такъв весел и доволен който спокойно може да понесе малко тормоз а при теб просто външния ти вид предразполага да те ползва човек вместо арменския поп :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мирка, защо на мен не ми влияят тия раоти? Защо винаги мога да съм усмихнат, ведър, бодър и оптимистичен и в офиса, и в университета, и в нас? Баси... Сякаш хората мразят някой да е щастлив.. Дори и без причина!

Явно мозъка ти отделя повече естествени ендорфини(май така бяха) от на масата хора и се чустващ по този начин => си "болен мозък" => има вероятност да си за психиатър -> щи викаме психар :lol: :lol:

А, ама ти така си се писал!! -> отговора е в ника ти, подсъзнателно си го нацелил. :lol: :lol:

 

Няма еднакви хора бе човек. И на мен жена ми ми вика: мен като ме ядосат на работа не си го изкарвам на теб, а ти като си ядосан всички са ти криви. Ем така е. Всеки реагира по-различен начин на нещата.

Link to comment
Share on other sites

защо да ми е криво - ако нещо мога да променя както ми харесва, аз го променям. ако има неразрешим проблем, той е неразрешим, следователно е безмислено да се ядосвам за него и той става без значение...това е от беседите на буда, леко перифразирано :D

бтв - днес нямаше заплати :lol:

...майната му, ще цикля диабло довечера, а утре ще има излизане с минимален бюджет, като целта е естествено максимален резултат :devil

Link to comment
Share on other sites

По Rolling Stones ли съдиш или по Muse? :D

По какичката от Молоко, Зуко 103, Депеш Мод, ама твоите ме цакат. :cry

Link to comment
Share on other sites

Изкуквам, петък е, но още няма 5, цял ден ОТНОВО съм заровен в анални фиксации, животински фобии, регресия, орално удовлетворение и хгъсдаиу

 

Само 1-2 мострички:

 

Когато гениталността е стигнала задоволително ниво при мъжете, специфичните генитални фантазии включват и орален елемент, например фантазията за пениса като даващ и хранещ орган, идентифициран с гърдата, докато женските гениталии се възприемат като безопасни и привлекателни поради факта, че нежните импулси на кърменето се свързват с тях.

По подобен начин гениталните импулси и фантазии на жената се влияят от щастливите й преживявания с гърдата. Удоволствието за жената от активното обгръщане на пениса и освободеността й от страха, че ще го погълне и унищожи и ще кастрира партньора си, частично идват от несъзнателните спомени за любов и безопасна наслада от зърното, което активно е смучела. Тези спомени й помагат и да възприема самия пенис като добър обект, който не представлява заплаха.

 

:confused :confused :wacko: :sick

Link to comment
Share on other sites

Изкуквам, петък е, но още няма 5, цял ден ОТНОВО съм заровен в анални фиксации, животински фобии, регресия, орално удовлетворение и хгъсдаиу

 

Само 1-2 мострички:

Бахти и простотиите майна. Как само се нахендряш на таквиз работи :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Най-обезпокоителното мирка, е че тия материали и цялата тухла, от която превеждам, са писани относно деца в първата една година от живота им и според авторите всички описани процеси се случват в рамките на първите 3 до 6 месеца :(

Link to comment
Share on other sites

Куре.. не ти завиждам..

Редакция - Радвай се , че не превеждаш романи с участието на педали..

Link to comment
Share on other sites

Вече ма уби.

:wacko: :blink: Как тогава може да се говори за мъже и жени, при положение, че са на 3-6 месеца :confused

И кви са тия фантазии с орални елементи за хранещи пениси!?!??!

И кастрация на партньор! Какви са тия неща описани за 6 месечни бебета!?! Или нещо са бъркаш, или авторите са някви тотално изкукуригали сифилистици в алкохолен делириум.

WTF? x10

Кво излиза, че бебе на 4 месеца мисли дали като прави свирка на гаджето няма да го кастрира.

 

Едит:

Освен ако не говорим за възрастни хора, които пазят някакви подсъзнателни спомени от бебета, докато са били кърмени и после това го прехвърлят върху някави сексуални фантазии и т.н

Но както го описа доста е неразбираемо и май има нужда от редакция :)

 

Edit2:

Ето как и от къде тръгват приказки като "пишка хранилница" :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...