Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Като временно решение може да те увържем с вериги, тиксо, нещо от сорта. Докато ти намерим хубава ризка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Еех, заразглеждах едни стари теми на един чужд форум, на който съм регистриран преди доста време и ми стана едно мило... Бяха ми пуснали тема за ЧРД и в нея имаше фотошопната снимка на Азис в черни кожени дрехи, който излиза от огромна розова торта и отгоре пише "Make a wish and blow!" :lol: , както и:

 

My favourite Battlin' Bulgars, IN PANTS-WETTINGLY EXCITING REVERSE COUNTDOWN ORDER STRUCTURE:

 

3: Prince Alexander Joseph of Battenburg - ENJOYED CAKE.

 

2: Hristo Stoitchkov - ANGRY FOOTBALL GENIUS.

 

1: Curunir - TOP IRC PERSONALITY.

 

Хубави годинки бяха! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Гадове...

че и се подиграват...

Пиша с дясната ръка...

 

Усмирителна риза наричам системата от бинтове и лейкопласт, с която е обездвижено лявото ми рамо, която ме лишава вече цяла седмица от пълноценна баня(мисля да се прекръстя на Кирчо), която ограничава дишането ми и като за капак - с течение на времето и "разфандъчването" си - някак си успява да стане по-стегната и по-убиваща...

 

Поне съм си в Пловдив вече... До 4ти Ноември, когато свалят тая усмирителна риза ( 0,5 AC, -2 Hygiene, +3 aura, -50% Dexterity +30% aggression)

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо по-сладко от малко коте...

Убедена съм, че бившият ми приятел точно това си е мислел, когато си е харесал монголоидна девойка :D

Link to comment
Share on other sites

back to rhe primitive ...

24/7 DotA playing, ако не беше универеситета и задължителните присъсвия и двете лекции които не са задължителни , но са супер интересни , и бирата вечер , нямаше да има по асоциално животно от мене :lol:

 

едит: ... wow ... направи ми впечетление че на тая страница няма user с по малко от 3 годиша регистрациа...

Link to comment
Share on other sites

Не ти е достатъчно мръсно подсъзнанието :) Не са безсмислици...

Пост на годината !

:D

Link to comment
Share on other sites

Не ти е достатъчно мръсно подсъзнанието :) Не са безсмислици...

 

То е по-мръсно отколкото ми се иска в интерес на истината, просто таях надеждица, че един мъж е достатъчно мъж или поне достатъчно зрял, за да не нарича вагината "котенце", "коте" и производни. :(

Link to comment
Share on other sites

То е по-мръсно отколкото ми се иска в интерес на истината, просто таях надеждица, че един мъж е достатъчно мъж или поне достатъчно зрял, за да не нарича вагината "котенце", "коте" и производни. :(

Което ми напомня на епизода от "Приятели" където Моника спомена за девствеността си, при което Рейчъл: "Ако продължаваш да го наричаш "цвете" никой няма да иска да то го откъсне" :) В този ред на мисли, смятам че същата логика може да се приложи за всеки мъж на които сексуалния му живот се базира на изрази от рода на: "всички жени са кор*и" :)

Link to comment
Share on other sites

А на мен ми напомни за един виц:

"Една къртица ровила , ровила , ровила прокопала много дълги тунели и накрая като излезнала на повърхноста се оказала на нудистки и точно между краката на една жена , която се печала . Къртицата подушила и казала " Ежко ... (пудуш , подуш ) жив ли си е ? "

Какъв развратен форум сме AssassiN говори за малко коте , което е намерил на улицата ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

То е по-мръсно отколкото ми се иска в интерес на истината, просто таях надеждица, че един мъж е достатъчно мъж или поне достатъчно зрял, за да не нарича вагината "котенце", "коте" и производни. :(

вагина...може би щото съм на 2 бири, ама тая дума ме изкърти :laughing:

...дори в официалната кореспонденция се използват по-разчупени думи :laughing:

например - шунда, минджа и т.н.

Link to comment
Share on other sites

То е по-мръсно отколкото ми се иска в интерес на истината, просто таях надеждица, че един мъж е достатъчно мъж или поне достатъчно зрял, за да не нарича вагината "котенце", "коте" и производни. :(

 

A катеричка може ли ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че България е поддържана от цял свят с една единствена цел - да ни гледат сеира. Подозирам, че сме "the laughing stock" на Балканите, на Европа, на НАТО - въобще - навсякъде ни приемат с широки обятия, само и само да могат да ни гледат и да ни се смеят колко сме зле... Придворния клоун е много важен елемент във всяко царство...

Link to comment
Share on other sites

Сега говорих с една позната на английски , няколко пъти ми се е случвало да говоря директно с някой и чувството е особенно ... вече му свикнах .

Всеки ми казва , че гласа ми е като на някой много по-голям от мен .

Щом и чужденците го отбелязват дори като говоря друг език , значи сигурно е така .

п.п. Пожелавам ви лека нощ , отивам да си легна за няколко часа почивка .

:)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро ! Изхвърлих всичко лошо от мен тази сутрин дано деня да е добър и да ми стигне времето за всичко квото планувах ...

Link to comment
Share on other sites

Изсрал си се като магаре? :)

 

Последен работен ден, утре ще лентяйствам, в понеделник ще си търся нова работа.Трябва разнообразие да има!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...