Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не бе...наистина лекичко разлюля, ама може и да е от строежа до нас - същите, че и доста повече трусове имаше, когато в началото набиваха металните колони в изкопа с някакъв багер...

Link to comment
Share on other sites

Това е щото сме почти набори. :laughing:

 

П.П. Имало е - току що го съобщиха по БТВ...епицентърът бил  около Сандански.

Link to comment
Share on other sites

Ахъм...Виден има още доста да се упражнява. :P

 

Виден е на около 50 и повече километра от тебе в момента и предвид позицията му бая трус ще трябва, че да го усети... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

10 на фона на ∞ :) Как смяташ, че ще запомни бати Пламен? :D

Link to comment
Share on other sites

Аз я имам ама ми е кракната конзолата. :) Ако ъпдейтна до последната версия може и да успея де. Ще ти пиша да пробваме някой път, въпреки, че аз не съм играл Фифа сериозно от Fifa 2002 насам.

Link to comment
Share on other sites

aз се мислих за добър като пердаших съквартиранта...груба грешка. има ебати психопатите. освен това от много хвърляне джойстика не ебава да работи добре и допринася за много грешки...ама като знам, че два джойстика струват колкото играта, кабелите, 10 игри, зарядно + два джойстика към нея и не ми се дават мангизи :)

 

едит: между другото не отказвам съвет за саунд бар от теб.

Link to comment
Share on other sites

Време е да започне псуването на МикроМек. При мен не е спирало, но тази вечер една машина автоматично се ъпгрейдна до 10. След малко търсене се оказа нова функция. В следващите дни очаквам бая народ да изписка. Ъпгрейда става без нулева намеса на потребителя! Зарезваш машината и след час като я погледнеш вече е с 10. Пробвах да откажа спрозумението и сега уж ще възстанови 7.

Link to comment
Share on other sites

aз се мислих за добър като пердаших съквартиранта...груба грешка. има ебати психопатите. освен това от много хвърляне джойстика не ебава да работи добре и допринася за много грешки...ама като знам, че два джойстика струват колкото играта, кабелите, 10 игри, зарядно + два джойстика към нея и не ми се дават мангизи :)

 

едит: между другото не отказвам съвет за саунд бар от теб.

 

Един джойстик е 89лв в България. Не знам там колко е, но мога да предположа и се съмнявам да си купил конзола с всичките тия дивотии за $40. :)

 

За саундбар ти казах - разлика в звука и изкуственият съраунд ефект ще усетиш само ако отидеш над $1200. Функциите си ги избери ти - те са еднакви и опират до личните ти предпочитания. Вземи си нещо задължително със събуфер на Vizio примерно и ще си пре-доволен. Зависи какви са ти очакванията, разбира се.

 

Време е да започне псуването на МикроМек. При мен не е спирало, но тази вечер една машина автоматично се ъпгрейдна до 10. След малко търсене се оказа нова функция. В следващите дни очаквам бая народ да изписка. Ъпгрейда става без нулева намеса на потребителя! Зарезваш машината и след час като я погледнеш вече е с 10. Пробвах да откажа спрозумението и сега уж ще възстанови 7.

 

Да. Това го обявиха преди 2 месеца. Че вече ще е Recommended Update и като всеки такъв, ще се ъпдейтва без да се питат потребителите, но ще може да си връщаш после стария.

 

http://www.howtogeek.com/241329/upgrade-now-or-upgrade-tonight-how-microsoft-has-aggressively-pushed-windows-10-to-everyone/

Аз лично не виждам реална причина някой домашен потребител да не иска да си ъпдейтне версията до последната. За служебни системи, опцията за ъпдейта може съвсем спокойно да се спре и Уиндоуса не се ъпдейтва автоматично.

Link to comment
Share on other sites

Ми цифром и словом 55 долара с такси е един нов джойстик. Аз за 100 долара взех всичко. Естествено не ме е ебал луд да купя нова Пс3ка.

Ми цифром и словом 55 долара с такси е един нов джойстик. Аз за 100 долара взех всичко. Естествено не ме е ебал луд да купя нова Пс3ка.

Игрите ако бяха нови щяха да са около 300 долара още. И те са втора ръка. Ако не бъркам новата фифа беше 60 долара. Таковал съм го под ъгъл разбираш ли
Link to comment
Share on other sites

Хахаха...няма.

Вчера ей така, без да искаме бутнахме едно животно..ама супер инцидентно стана...яка маса..до 4 сутринта...накрая останахме аз и половината агне....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Като караш бързо примерно...или ако то самó ти скочи на колата в последния момент. Понеже карам основно нощем, досега на регистратора имам заснети десетки скачащи пред колата ми зайци (почти винаги са по двойки), сърнички, таралежи, катерички, белки и всякакви други гадинки...за безстопанствените коне и крави, разхождащи се нощем по средата на пътя изобщо не говоря...те са най-опасни, че са доста големи...

Link to comment
Share on other sites

Наскоро кон бе причина едно от децата в детската градина на Радост да загуби баща си. Не ми е ясно защо е бил човекът в СМАРТ, но да знаете - при удар с кон, конят печели... 

 

А тия чевермисти със сигурност някакви други "инциденти" са имали, далеч от пътните или поне така ми се струва ...

Link to comment
Share on other sites

Пфф, да свършват тия балове и да идва зимата, че абитуриентите и много аборигени на 2 колела ми скъсяват съня и здравето. Уникална душевна чик*я си правят, като си форсират музейните експонати в 23:30 в улицата зад блока. Малоумници.

Еби му меча - в 00:10 заря.. ми що да не, нали си плащат да не ги закачат. Евал съм ги и органите,

Link to comment
Share on other sites

аз само мога да ги похваля... таз година нито едни форсирания или крещене, или клаксони ... или просто съм ги изтъвал и ся вечерта няма - на Пещерско и Васил Априлов

Link to comment
Share on other sites

Как се бута животно инцидентно без да искаш?!?!?!?

Що, ти всеки път правиш тридневен ритуал преди да заколиш агнето ли, мисире? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...