Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не, не можеш. Може ov3rm4n, можеше XpucTyyy, може и LPFC, но ти - само си мислиш, че можеш. Така че седи си в гащите...

Хората които изброи наистина се обясняват надълго и нашироко ... до такава степен че в един момент започваш да им вярваш. Но това съвсем не значи че задължително са прави. Има обаче един друг тип хора които точно с две думи могат да те уцелят там където най боли ... мисля че вторите са много по-стойностни :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

А'е... мимка му, защо ми се струва, че всяка следваща година абютюрйентити са все по-малки и по-малки?

Link to comment
Share on other sites

и аз се причислявам :cry :cry :cry очите ми....очичките ми :cry :cry :cry не искам да излизам навън :angry1 :angry1 :angry1

и за капак,реших да не си купувам лекарства тая година...ама на! сбърках!и се побърквам и аз!

Абе,на мен ми иде да се гръмна като дойде ей т'ва време.Ходя с ОЧИЛА...нещото което най-мн мразя...ама ми се налага иначе хората ще припадат по улиците.... уф...рано сутрин е тъкмо като за нас навън!

Link to comment
Share on other sites

Кой не скача е червен!

 

Не знам при вас как е, но аз постоянно изглеждам все едно плача, смъркам и от очите ми капят сълзи, почти постоянно. Лигавицата на очите вече ми е на гъз от мокро и чесане и бърсане. Някъде много надълбоко в синусите ме сърби постоянно и след час-два сържбеж вече мога да хвана и да почна да троша каквото ми попадне.

Link to comment
Share on other sites

Не си единствен - дайте да се съберем и да чупим заедно! някъде където няма достъп до външен свят :ph34r: ако днес отида при лекарката ми....ще ме заколи,че отивам в средата на сезона :ghost казвайте вие какво пиете да ходя да купувам...че иначе ще има 39286539826 часови лекции :ph34r:

А така...Aerius.пих го предните години,явно и тази.тенк ю спаси ме от развилнели се лекари. :D

Link to comment
Share on other sites

Aerius kolegi, Aerius. Edno malko sinio hap4ence. Az kato ne moga da izdyrjam ve4e piq i si4ko e po4ti 6. Pyk i vinagi si nosq v men, 4e sym alergi4en kym kakvo li ne. Daje na 18tiq mi rojden den polu4ih 6ok ot edin antibiotik i za malko da pukna. I si prekarah 18tiq rojden den v toksikologiqta. Qko fun.

Link to comment
Share on other sites

Аз пия някакви хомеопатии, но тая година ги пия неразредени и май затова направих такава криза. Иначе днес ударих един Лоратадин за отскок сутринта.

Link to comment
Share on other sites

А'е... мимка му, защо ми се струва, че всяка следваща година абютюрйентити са все по-малки и по-малки?

А абитюрйенткити все по-голи и по-голи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

За първи път през живота си се събуждам на рождения си ден с ужасен махмурлук... от 7 часа сутринта се опитвам да стана от леглото и чак сега, след около 3 часа, успях... та единственото, което ми минава през главата, са УЖАСНИ болки...

Link to comment
Share on other sites

За какво ти е да ставаш толкова рано?! Ако си се прибрал в 6 е логично в 7 да ти е мътна и кървава...

 

Не, работата е там, че се напих от рано и си легнах към 1. сутринта почнаха да ме будят 100 човека и затова въобще не можах да заспя след тва...

Link to comment
Share on other sites

Не, работата е там, че се напих от рано и си легнах към 1. сутринта почнаха да ме будят 100 човека и затова въобще не можах да заспя след тва...

Е,ЧРД все пак. :D Жив и здрав. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Еми честит рожден ден тогава .

Аз пък не съм открил нещо към което да имам алергия още .

Не намерих играта на мечтите ми и сега ми е гадно заради това .

п.п. Искам нещо да ме грабне и да го играя , докато не сменя клавиатурата с нова поради откачане на клавишите от трепане на мистични гадини и търсене на перфектната комбинация за моя сет ... нищо не намерих още .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

п.п. Искам нещо да ме грабне и да го играя , докато не сменя клавиатурата с нова поради откачане на клавишите от трепане на мистични гадини и търсене на перфектната комбинация за моя сет ... нищо не намерих още .

:laughing:

 

Не си питал. В началото ще е гадно, предупреждавам, но влезеш ли веднъж вътре, няма друга такава игра. Просто не се отказвай като умреш 20-ина пъти подред. Започни да следиш защо умираш, играй класове на прост бияч в началото. Началните 2-3 часа объркване и отвращение се изплащат многократно, когато разбереш какво правиш и защо и започнеш да дълбаеш навътре.

 

http://xangband.sourceforge.jp/eng/

Link to comment
Share on other sites

Официално приключих средното си образование :punk

 

Утре ни изпращат - много сълзи и ред сополи се очертават :)

Знай, че от тук нататък никога няма да ти бъде толкова хубаво както ти е било до сега.

Най-хубавата и забавна година беше когато бях последна година в гимназията... - по-стари му 11 клас - сега вече не знам след суматито реформи 12, 13 ли се пада...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...