Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

ами да ти кажа вярно е щото няма значение дали си клоьщав или пълен ако кръвта ти ухае на мазничко ща кльопат кат руса циганка на пазара за булки в стулипиново :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

ОПРАВИХ СИ ПОСТА СПЕЦИАЛНО ЗА ВСИЧКИ УЧИТЕЛИ ПО АНГЛИЙСКИ

"SO BITE MY SHINY METAL ASS" и ако в тва намерите грешка начи не се наслаждавате на форума а се пипкате отдолу като някой направи грешка. траби :ghost

Link to comment
Share on other sites

SPELLING NAZI HAS HIS EYE ON YOU! :ph34r:

браво и ти знаеш английски ми прекланям се пред вас нека господ вкара слънцето в домъ ви следващия път поне измисли нещо по-сладко :lol: и както е казал един англиски пълководец за Шотландците няма от какво да се стрхуваме освен от това което крият под полите си :laughing: :laughing: :lol: :woot

Link to comment
Share on other sites

АРЕ ПОЧНА СЕ МАЙ СЪМ РОДЕН ПРЕЗ ВАГИНА ДО КОЛКОТО СИ СПОМНЯМ И АКО СА ТЕ ИЗСРАЛИ ТЕБЕ АЗ ВЪВ ФОРУМА СЕ ЗАПИСАХ ЩОТО КАЗАХА ЧЕ ИМА УМНИ ХОРА ТО СИ Е ТАКА АМА НЕ КАЗАХА ЧЕ ИМА И ДРАЗНЕЩИ :lol: АРЕ БЕЗ ХЕИТ НЕ СМЕ ТОЛКОВА МАЛКИ И ПО ЛОШОТО Е ЧЕ ВИ ПОЗНАВАМ ПОВЕЧЕТО ЗАДОЧНО ТАКА ЧЕ СЕ СТЕ ГОТИНИ ДАЙ СЕ НЕ ХАПЕМ ЩОТО АЗ МОГА :woot

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата , че изчетах простотията в тоя комикс и мога да си е препрочитам хиляда пъти без да ми омръзне .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сички сме изпляскали май :)

Link to comment
Share on other sites

Преди пих алкохол , спрях да пия на цяло , пуших трева по малко , нея е спрях също , сега чета едно интервю и се чудя на хората защо не разбират , че ако има граници и човека има воля , няма да си навреди като прекалява с употребата на каквито и да е неща .

Не пуша поради много причини , но една от тях е , че не знаеш какво ти продават и как са го правили , за това спрях да пия и алкохол , защото няма качествени неща .

Моя философски ум ми подсказва , че трябва да се направи закон като в някои страни , където употребата на такива неща е разрешена , защото това ще спре продажбата на некачествени опияти от незнайни източници , което може да доведе до смърт .

п.п. Това ми са мислите след прочетената статия ... не знам дали сте съгласни с моето мислене , но тук не може да се прилагат такива закони и за това ще трябва да шамаросваме децата си само като си помислят да правят нещо подобно .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Всичко е до човек. Защо никога не съм пушил трева? Защото се пристрастявам към почти всичко много лесно и барна ли трева, после Снуп Дог няма да може да ми се хване на малкия пръст. По принцип съм против всички вещества, които по някакъв начин променят възприятията. По тая логика съм и против алкохола в несъобразени количества.

Link to comment
Share on other sites

Преди пих алкохол , спрях да пия на цяло , пуших трева по малко , нея е спрях също , сега чета едно интервю и се чудя на хората защо не разбират , че ако има граници и човека има воля , няма да си навреди като прекалява с употребата на каквито и да е неща .

Не пуша поради много причини , но една от тях е , че не знаеш какво ти продават и как са го правили , за това спрях да пия и алкохол , защото няма качествени неща .

Моя философски ум ми подсказва , че трябва да се направи закон като в някои страни , където употребата на такива неща е разрешена , защото това ще спре продажбата на некачествени опияти от незнайни източници , което може да доведе до смърт .

п.п. Това ми са мислите след прочетената статия ... не знам дали сте съгласни с моето мислене , но тук не може да се прилагат такива закони и за това ще трябва да шамаросваме децата си само като си помислят да правят нещо подобно .

:laughing:

Да. За волята съм напълно съгласен. Аз затова не пия друго освен бира и мастики с curunir :P

Тревата не е опиат - www.erowid.org... и съм твърдо против забраните... които правят нещо подобно допълнително желано. Сякаш на някой му пука за здравето ти.. проблема за мен е че няма как да се сложи акциз на нещо което можеш да отглеждаш на терасата си... пък и в момента които повече хора открият че не е нужно да си отравят организмите с алкохол всеки уикенд (а някои и по-често) за да си cool и да се правиш на мъж.. доста хора по веригата ще изгубят доста пари. Защо иначе се опитват да ограничат производството на домашна ракия.. по същата причина според мен.

 

Колкото до децата - да... психоактивните вещества трябва да бъдат изключени от менюто на подрастващият организъм. 18+... да не говорим че концентрацията на CB1 и CB2 е ниска по време на пубертета... wikipedia е добър източник също. Хората трябва да се образоват преди да говорят глупости. Твърдо - за образованието :)

 

Всичко е до човек. Защо никога не съм пушил трева? Защото се пристрастявам към почти всичко много лесно и барна ли трева, после Снуп Дог няма да може да ми се хване на малкия пръст.

Защо си максималист? :)

Link to comment
Share on other sites

пък и в момента които повече хора открият че не е нужно да си отравят организмите с алкохол всеки уикенд (а някои и по-често) за да си cool и да се правиш на мъж.. доста хора по веригата ще изгубят доста пари. Защо иначе се опитват да ограничат производството на домашна ракия.. по същата причина според мен.

 

 

Добре, ще му предам...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...