Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

I az te razbrah kakvo imash predvid, prosto ne sym dokrai syglasen s tova! :) Abe takiva vaprosi se obsajdat na biri, ne vav foruma!

 

Tva jenite sa mnogo....stranni sa6testva. Sigurno 54-ta mi pi6e v skype bez da q poznavam i kato si kaje replikite "Zdravei, Kak si?" i kato i otgovorq i do tam... I kato pitam "tova li be6e?" i syotvetno "ami ti kaji ne6to!" - emi dobre de da ..... maa mu, az li sym tyrsil neq ili tq men? Basi...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Сандмане, айде другата седмица като свършат тия заети работни дни по уикенда да идем да се видим и да пием бира наистина бе?

 

Иначе... работния ден е... СВРЪХНАПРЕГНАТ :P Няма грам работа.

 

С колегата от съседния офис ще правим Colin Mcrae 2 LAN :D

Link to comment
Share on other sites

I az te razbrah kakvo imash predvid, prosto ne sym dokrai syglasen s tova! :) Abe takiva vaprosi se obsajdat na biri, ne vav foruma!

 

Tva jenite sa mnogo....stranni sa6testva. Sigurno 54-ta mi pi6e v skype bez da q poznavam i kato si kaje replikite "Zdravei, Kak si?" i kato i otgovorq i do tam... I kato pitam "tova li be6e?" i syotvetno "ami ti kaji ne6to!" - emi dobre de da ..... maa mu, az li sym tyrsil neq ili tq men? Basi...

Да.. за бирите - thumbs up :D

 

На мене по принцип рядко ми пишат такива случайни.. но по подобие на тебе.. бързо се отказват :) според мен има нещо сбъркано в цялата работа... така че няма какво да те е яд толкоз :)

Link to comment
Share on other sites

така и така сте започнали - искам пълен психо-портрет да ми се направи.
Над средното ниво на ум. Доста интелигентен, но объркан. Много стеснителен и понякога се затруднява в намирането на общ език с хора, различни и с различни интереси от неговите. Неустойчиви морални ценности, което нерядко поражда вътрешни конфликти. Понякога се появява емоционална и психическа лабилност, основно поради гореспоменатите конфликти, но притежава достатъчно стабилна вътрешна устойчивост и здравина, което му позволява да се възстанови достатъчно бързо. Дори прекалено бързо, ако се проектира върху средностатистическия индивид. Много богато въображение, което понякога му изиграва лоша шега, отдалечавайки го от обективната действителност.

Сравнително добър усет към музиката. Доста над средния, но по-слаб от този на наистина добрите музиканти, поради слабото "трениране" и недостатъчно развитие.

Непостоянство в идеалите и целите си. Често се прехвърля от една идея на друга, без да вложи достатъчно от себе си в нея, което води до нерядки неуспехи. Неуспехите понякога бързо го отчайват.

Чувствителен и лесно раним. Понякога доста плах и неуверен в себе си и възможностите си. Старае се да го прикрие чрез различни маски, и понякога губи себе си точно в тях. Лоша самооценка, и ниско самочувствие, (не)умело прикрито зад гореспоменатите маски. Срамежлив и нерядко трудно общуващ с жени. Неуспехи в горното са склонни да го доведат до отчаяние и дори женомразие. Въпросните процеси протичат бързо, но и бързо отминават, поради добрата психическа регенеративност.

 

С две думи - има потенциал, който пропилява в непостоянство :]

Link to comment
Share on other sites

@antares - добре казано... бих могъл да се съглася за повечето неща но.. описанието ти прилича малко на хороскоп. пробвай се да си го прочетеш пак мислейки че е писано за теб и ще откриеш как модела който си изградил се отнася за повечето хора днес. особено тези които и без това маскират характера си пишейки по начина който ние пишем.. по форуми итн. :)

 

Тоест - благодаря ти за опита но... ;)

Link to comment
Share on other sites

Сандмане, айде другата седмица като свършат тия заети работни дни по уикенда да идем да се видим и да пием бира наистина бе?
4i kolku mu i?
Да.. за бирите - thumbs up :D

 

На мене по принцип рядко ми пишат такива случайни.. но по подобие на тебе.. бързо се отказват :) според мен има нещо сбъркано в цялата работа... така че няма какво да те е яд толкоз :)

A, men ne me e qd dori izob6to, oba4e mi e mnogo stranno kakva umisyl vlagat v tova. Az ako iskam da si pi6a s nqkoi si pi6a s nego, a ne go provokiram toi da mi pi6e! Ama - kaji mu jena i...
...
E da de, ama, kakto otbelqza i deflax, tova se otnasq za okolo 80% ot na6ite nabori(estestveno - ne i za men :D )! Mejdu drugoto, tozi piniz mnogo dobre raboti pri jenite - da im pravi6 psiho.portret! Mnogo se kefqt! I ne propuskaite da spomenete - "Ima6 pove4e priqteli maje, otkolkoto jeni..." - Eeeee, 4uqt li ne6to takova i se razmazvat vytre6no ot kef!
Link to comment
Share on other sites

В момента в който започнеш да гъделичкаш егото на другия... той започва да си мисли че е по-добър от колкото всъщност е... тоест намаляваш си шансовете :) според мен .. за да накараш някой да бъде до теб.. той трябва да чувства нуждата от присъствието ти.

 

как това да стане като убеждаваш жената че има много приятели мъже (а всъщност тя няма чак толкоз.. даже николко защото повечето просто искат да и влезнат в гащичките ама не си го признават .. щото видиш ли са супер чувствителни хора и не знам си кво)

 

само бой, е*ане и сръбска музика :)

Link to comment
Share on other sites

В момента в който започнеш да гъделичкаш егото на другия... той започва да си мисли че е по-добър от колкото всъщност е... тоест намаляваш си шансовете :) според мен .. за да накараш някой да бъде до теб.. той трябва да чувства нуждата от присъствието ти.

 

как това да стане като убеждаваш жената че има много приятели мъже (а всъщност тя няма чак толкоз.. даже николко защото повечето просто искат да и влезнат в гащичките ама не си го признават .. щото видиш ли са супер чувствителни хора и не знам си кво)

 

само бой, е*ане и сръбска музика :)

DA - propusnah da spomena, tipa jeni, za koito e validno. Prosto na takiva im li4i. Na vsqka jena i li4i kakvo bi q zaradvalo.

 

Na men sq, kato mi e tolkova akyla - hem znam, 4e ne biva da otgovarqm na nepoznati jeni v skype - sq pak 6te izpitvam ugrizeniq ot Ignore-a, koito 6te sloja! :(

Link to comment
Share on other sites

Е не.. аз им давам все пак шанс. последния път като никога имах късмет и момичето не се оказа чак толкова нестабилно... така че излезнахме на кафенце а у :)

 

жена, кола на старо и прасе са на късмет :)

Link to comment
Share on other sites

На последната такава й обясних, че не бихме намерили общ език, че няма да имаме за какво да си говорим и адски много време се напъваше да ми доказва колко е готина, колко е интересна, как всъщност не мога да преценя един човек ей-така и въобще ми наду главата, но пък ми беше адски забавно. Интересното е, че дори и след като й обясних, че съм скучен геймър, че седя по цял ден пред компютъра и нямам истински приятели - пак не ме остави на мира ;]

Link to comment
Share on other sites

Ами може тя да е такава и за това! :) Просто готино момиче никога няма да се унижава да пише по скайп на непознати! Като знам как 80% от мъжете сме свине, а в скайп и останалите 19,5 стават такива, защото никой не ги вижда и не ги знае кои са, което дава повод да се почувстват велики, направо не ми се мисли кое готино момиче ще рискува да прави опити, за да уцели оставащите 0,5 процента в скайп!

Link to comment
Share on other sites

Евала за мнението, sandman . Подкрепям с 2 ръце !!!

Link to comment
Share on other sites

Ами може тя да е такава и за това! :) Просто готино момиче никога няма да се унижава да пише по скайп на непознати! Като знам как 80% от мъжете сме свине, а в скайп и останалите 19,5 стават такива, защото никой не ги вижда и не ги знае кои са, което дава повод да се почувстват велики, направо не ми се мисли кое готино момиче ще рискува да прави опити, за да уцели оставащите 0,5 процента в скайп!

Тц :D :) Ми ти с мен как се познаваш бе ейййй рошльоооо :laughing:

Ми с цинци..и по същия начин и сега не мога да живея без него :lol:

Ми и с римисън също,ама тя е жена и е разбираемо да е ултра готина :rolleyes:

И с още поне 4 5 човека от форума,които са мн готини...да не споменавам и един прекалено готин админ,а може би двама...или даже трима :lol: :punk Абе аз обичам всичкииии :rolleyes:

Извод : аз не съм готино момиче :laughing: :unsure:

 

А мен един съфорумник така ме обиди! :cry Каза ми,че като се усмихна катеричките падали от дърветата :blink: хлип :pirate

Link to comment
Share on other sites

О, велики Чистачо, кажи нещо, че със sek800 умряхме от скука тук :lol:

Link to comment
Share on other sites

...
Абе, дребосъчеее! Говорим за скайп, не за форума! Ти би ли тръгнала да пишеш на непознати в скайп...ей така...от скука? Ми нали можеш да забременееш само от 1-вите 3 реплики на който и да било в скайп... :laughing: с леки изключения. Нормално е първо като прочетеш 10-20 мнения на някой от форума и ти допадне като начин на мислене да си се запознаеш с него...ама това е друго, защото вече малко или много, този човек вече го познаваш.

А за готините модератори - всички знаем, че си връзкарка... :laughing: Шегувкам се разбира се!

 

И аз съм си в къщи събота вечер, но след малко отлитам, пък...каквото сабя покаже. Дано Лукавия не ме изкоши и да се въздържам от огнената вода! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

О, велики Чистачо, кажи нещо, че със sek800 умряхме от скука тук :lol:

 

Аз като гледам няма какво да ви кажа, вие двамата вършеете из форума. Не остана тема неосквернена от вас. Като се замисля може да прочетете темата за вицове от началото до края, или може да се зарибите да гледате Happy Tree Friend :lol:

 

П.С. Това с великия Чистач ми хареса, добре звучи, обичам да ми говорят...мръсотии :P

Link to comment
Share on other sites

Само малка поправка - неосквернена :) Сори, чисто приятелски... Много смях, направо се чувствам като напушена... Обичал да му говорят мръсотии... Хахахахахахах :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

как ми се пие бира... иде ми да захапя бюрото от зор... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Поредното нагласено световно по хокей.

Утре ще видим Канада - злато, Русия - сребро, Финландия - бронз... (това вече го видяхме). Тъпо...

Link to comment
Share on other sites

Мисля си...

 

... че причината за дълбокото навлизане на emo-културата (включително и в нашето общество) е тясно свързана с броя на инсталациите на външни ролетни щори. Както предполагам повечето от вас знаят - при наличието им трудно може да бъде регулиран интензитета на слънчевата светлина която попада в обема на спалнята на един съвременен тиинейджър. Тъй като често (поради икономия на средства) не се инсталират други щори освен външните-ролетни, като цяло имаме 2 положения:

 

при първото имаме прекалено много светлина в стаята което се явява дразнител... особено в случая когато предната вечер въпросния тиинейдър е консумирал психоактивни вещества.. най-често алкохол.. водещ до разширени зеници и повишено вътречерепно налягане. Натрупването на тези фактори прави светлината елемент който емо-то без да се замисля се опитва да отстрани.

 

... при което отиваме във второто положение при което поради липса на естествена слънчева светлина мозъка се настройва на вълна.. близка до тази която повечето .. нормални .. хора усещат в мрачен октомврииски ден например. това съответно води до надделяване на депресивните и като цяло негативни мисли което... в комбинация с бушуващите хормони на един подрастващ (които допълнително дестабилизират ситуацията) обяснява афинитета на емо-то към депресивна музика.. поезия .. начин на обличане, влечение към една субкултува с неизяснени параметри. Разбира се всичко това е един процес който при хроничните случаи води до добре познатите ви подобия на хора които напълно са загубили представа за здравия разум в бунтарството си... което за мен си е направо симптом. това депресивно състояние може да доведе човек до крайности включващи разни суицидни действия.. с други думи самонараняване и не дай си боже - самоубииство.

 

другия момент на който искам да наблегна е светлата кожа и наличието на пъпки (акне). това също се обяснява с хроничната липса на светлина а именно - дефицит на витамин D в кожата които както всички добре знаем е полезен и се образува естествено благодарение на ултравиолетовите лъчи на слънчевата светлина.

 

извода който правя е - ИЗЛЕЗТЕ НА СЛЪНЦЕ!! (... и купете на децата си олд-скуул дантелени пердета)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...