Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Най-готино ще е като свърши петрола след 40-50 годинки. Дано съм жив и здрав да гледам сеир. Ще си купя КОН, честно!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Най-готино ще е като свърши петрола след 40-50 годинки. Дано съм жив и здрав да гледам сеир. Ще си купя КОН, честно!

E ti pyk. Togava 6te ima koli na vodorod, kislorod, azot, serovodod, sqrna kiselina i boza. 4oveka nqma da spre da se vozi.

Link to comment
Share on other sites

Да бе, ама идеята е да се вози на КОН! :P

 

[Edit] Довечера ще ми върнат волана за PC и ще се сплескам на Colin и Richard Burns! :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Тогава ще има коли и на човешки газове сигурно , аре стига глупости .

Като са свикнали на бензин ще се научат , че има и друго .

Еми , май бъдещето е в миналото ... тея ресурси да не са вечни .

п.п. Ето , "нот енаф минералс" и край с безделните дни .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Най-готино ще е като свърши петрола след 40-50 годинки. Дано съм жив и здрав да гледам сеир. Ще си купя КОН, честно!

 

как ще е готино бре. :(

 

Да бе, ама идеята е да се вози на КОН! :P

 

[Edit] Довечера ще ми върнат волана за PC и ще се сплескам на Colin и Richard Burns! :D [/Edit]

 

ти пак си земи кон и то расов, аз искам пак кон ама на емблемата на колата ми :rolleyes: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ааамм след малко се оправям и отивам на билярд и бира.. малко релакс като за край на учебната седмица.. :)

Link to comment
Share on other sites

Най-готино ще е като свърши петрола след 40-50 годинки. Дано съм жив и здрав да гледам сеир. Ще си купя КОН, честно!

 

 

E ti pyk. Togava 6te ima koli na vodorod, kislorod, azot, serovodod, sqrna kiselina i boza. 4oveka nqma da spre da se vozi.

 

Момчета, лично аз видях бъдещето вчера по новините ТАКА

 

Искам и ааааааааз :punk :woot

Link to comment
Share on other sites

Ubedih se 4e momi4eta ima za celiq kitaiski narod, osobeno proletno vreme! Ne moga da gi razbera tezi, koito postoqnno se oplakvat, 4e ne mogat da si namerqt priqtelki - problema qvno e v tqh - ne6to ne pravqt kakto horata!

 

Curunir-e, kakvo tolkova pyk si se vpe4atlil? Ni6to slojno ne namiram, pone do sredata(do kadeto go gledah). Vqrno lapeto e na 11, ama ...

 

Barabanista mi e napravil vpe4atlenie otdavna, ama pove4e s Duality na Slipknot! Ima i o6te edin

Link to comment
Share on other sites

Ubedih se 4e momi4eta ima za celiq kitaiski narod, osobeno proletno vreme! Ne moga da gi razbera tezi, koito postoqnno se oplakvat, 4e ne mogat da si namerqt priqtelki - problema qvno e v tqh - ne6to ne pravqt kakto horata!

 

Curunir-e, kakvo tolkova pyk si se vpe4atlil? Ni6to slojno ne namiram, pone do sredata(do kadeto go gledah). Vqrno lapeto e na 11, ama ...

 

Tva e vqrno. Az se ubedih, 4e moqta stragegiq e gre6na - sedi vky6ti i pukai qko WoW :D Nqma vreme sega. Vseki den na ba4kane do 18 4asa i ne mi se izliza hi4. Lqtoto kato se vyrna v Plovdiv 6te se razvyr6eq :lol:

Link to comment
Share on other sites

Curunir-e, kakvo tolkova pyk si se vpe4atlil? Ni6to slojno ne namiram, pone do sredata(do kadeto go gledah). Vqrno lapeto e na 11, ama ...

 

Да, то е на 11, аз съм почти на 24 и съм много далече от неговото ниво... :(

Link to comment
Share on other sites

Бах изпита, щях да заспа два пъти на listening частта. Не съм ял от вчера вечерта и съм кълбо нерви...

Link to comment
Share on other sites

Охаааа , вафличка с пресно мляко , кафе и цигара е много добре , но ще отида да си долея ... просто ми е на кеф сега .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

IIII have foooooound some kind of temporary sanityyyyy in thiiiis

shit, blood and cum on my haaaaands

 

Утешавам се с факта, че мога поне да свиря Prison Sex... Фак, това звучи... гадно като го видиш така, без контекст... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Курунире, започни с нещо по-лесничко! Лека по лека с много свирене и много упоритост стават нещата - първо мисли за техника и пръстовка, после за тон. Но китарата е доста по-лесен инструмент за свирене от клавишните - повярвай!

Link to comment
Share on other sites

До преди малко гледах хокея и мога да кажа само едно нещо: Русия шампион!

Link to comment
Share on other sites

ЪЪЪЪЪЪЪАААААААААААААААААААААААРРРРРРРРРРГХ!

Е ви - депресирайте на воля!

Всички знаем кой е Дейв Ломбардо! Ние говорим за не популярни хора! Аз честно казано никога не съм бил фен на спортистите в музиката - Сатриани, Вай и т.н. Но Дейв наистина макар и от спортистите ме кефи - наистина е изрод! За мен са трима барабанистите в света - Ларс, Дейв и Джоуи от Слипнот! Като говорим за хеви рок! Мящаме джаза, death metal-а и т.н.
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...