Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Хм... Трябва ли целия форум да научи, че си падам по многото жени.. :)

:laughing:

 

Masturbation saved my life

I was nervous as a child...

 

no offense, но... изказвайки публично такова желание... ще ти донесе повече фантазия отколкото реалност :)

Link to comment
Share on other sites

Хамстер, вместо да ми мрънкаш, иди си чукай главата на Zest-а си! :angry:

 

[Edit]

Мастурбация за силна нация! Моя лозУнг! Колко връзки и бракове биха се разпаднали ако не бяха Private и Vivid и всички останали! :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Хамстер, вместо да ми мрънкаш, иди си чукай главата на Zest-а си! :angry:

 

[Edit]

Мастурбация за силна нация! Моя лозУнг! Колко връзки и бракове биха се разпаднали ако не бяха Private и Vivid и всички останали! :D [/Edit]

 

nigga-please.jpg

Link to comment
Share on other sites

Curunir и Crazy Hamster са флудери и спамери! Искате ли да ги банним? (Може да добавим още - Психозис, щот се е разнежил; дефлакс, щот има 9 аккаунта; чистача, щот пишат 2ма от 1 акаунт; Антарес, щот Софията не му влияе добре; злобил, щот не ни е завел още в новия бар; Датоник, щот и дължа пари..)

Link to comment
Share on other sites

Психаря няма да се банва, първо ще правим страстна, мъжка любов, както ми е обещал, после вече разрешавам. Получаваш бонус точки, че не ме написа Цурунир с Ц. Щото то е К. Приятелите ми от irc и подобни наживо понякога се обръщат към мен с "Куре", което е неудобна работа по заведения, ама такъв е живота. "Ей, Куре!" и ти да се обърнеш... малко крива работа... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Психаря няма да се банва, първо ще правим страстна, мъжка любов, както ми е обещал, после вече разрешавам. Получаваш бонус точки, че не ме написа Цурунир с Ц. Щото то е К. Приятелите ми от irc и подобни наживо понякога се обръщат към мен с "Куре", което е неудобна работа по заведения, ама такъв е живота. "Ей, Куре!" и ти да се обърнеш... малко крива работа... :unsure:

 

Е поне се посмях малко :lol:

Link to comment
Share on other sites

Психаря няма да се банва, първо ще правим страстна, мъжка любов, както ми е обещал, после вече разрешавам.

...

Приятелите ми от irc и подобни наживо понякога се обръщат към мен с "Куре", което е неудобна работа по заведения, ама такъв е живота. "Ей, Куре!" и ти да се обърнеш... малко крива работа... :unsure:

Щом ти викат "куре" значи предполагам има защо и психаря трябва много да внимава как сяда по пейки и друга не чак толкова мека мебел след страстната мъжка любов :D

Link to comment
Share on other sites

"Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!" - помисли си Curunir след час и половина борба с краставица, тубичка вазелин и задното отвърстие на Psihara :P

Link to comment
Share on other sites

Не знам кое ви кара да си мислите такиа раоти... Курунир е 1 торба кокали и малко мазоли на пръстите. Няма шанс срещу мен - фитнес/кеч/бокс мания 2008!

Link to comment
Share on other sites

Караш възвишената ни древногръцка идилия да изглежда долна и гнусна!

Миличко, кажи колко са ти дълги краката, да знам дали 1 брой Течна Сметана ша ни стигни... :) Може да отскоча и за течен шоколад ако искаш.. :)

Link to comment
Share on other sites

Намерете на Психара женско младо и неопитно щото се улових да се оглеждам днес какво става зад гърба ми, а и като гледам из темите днес - ПАЗЕТЕ СЕ! ТОЙ Е НЯКЪДЕ ТАМ! И СКОРО НЯМА ДА ПОДБИРА! Пък и с тия секси ризки никой не може да му устои :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Извинявай , сбъркал съм ти ника "Куре" , ама ще е неудобно да ти го изкрещят на улицата , но щом така са те кръстили вече ... ще траеш и това е .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...