Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да, сигурно помага :)

 

П.С. Макя му и серсем, който и да ми е взел DVD-таса с Colin Mcrae 4 и 5 и не ми ги връща! Не знам в кой са вече, но в който и да са, много псувни обира тоя човек!

 

[Edit] П.П.С. Кефи ме как Colin Mcrae Dirt e 4.5 gb, а Richard Burns Rally, което е сто пъти по-добро от него, е 1.4 gb. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Щот си ****
...дришльо, к'во да те правя :]

 

Сготвил съм най-великия фасул за всички времена! И на всичкото отгоре - най-накрая сготвих фасул, от който да не левитирам от собствените си газове ;]

Link to comment
Share on other sites

...дришльо, к'во да те правя :]

 

Сготвил съм най-великия фасул за всички времена! И на всичкото отгоре - най-накрая сготвих фасул, от който да не левитирам от собствените си газове ;]

О, велики кажи ква е тайната? Че аз си левитирам на мойте манджи... :)

Link to comment
Share on other sites

Lexter - Freedom to love

 

We can have the sun

We can have the moon

We can have the walk on every sunny afternoon

Reasons to love

You give me freedom to love

 

Толкова весела, пролетна, оптимистична песничка, а аз да рева на нея... :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Черно Фередже- "Кой бъзика баба ми по пъпа?" това ми се пусна на рандом и се замислих, че ми липсва да вървим полуживи по главната и да пеем щастливо с цяло гърло...

Link to comment
Share on other sites

Singing in the rain.

 

Купувай си билет до Пловдив, аз за една салата до София не ходя :P

Както един чичко казваше: "Да, ама не!" :)

 

Песничката е "Мами Блю" (Mami Blue) в изпълнение на незнаен български комик. No salad for you!

Link to comment
Share on other sites

Ритмиката на сричките се оплесква с мами блю, сингинг ин дъ рейн става почти идеално!

 

А ти вместо да пееш мами блю, иди тука и предай смисления си живот на загадката!

Link to comment
Share on other sites

Bah toz dyjd. Za kva ti6ina govorim, 4e ne6o mu izgubih vryzkata ve4e. :wir

 

Май ти последно се оплакваше от липса на женски същества около теб - ей за тази вакуумна тишина става въпрос...

 

Enjoy The Silence

Link to comment
Share on other sites

Имам си гуми, гуми, гуми, имам си гуми - СУПЕР ГУМИ!

А това, който познае от къде е, получава секс!

 

(В този 1 момент женската аудитория на форума се избива в гоогул! :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Това е кавър на Кати - Имам си гадже. Бездруго си ми обещал с някаква любов да ме пълниш... Съжалявам, че така преварвам дамите, ама... обещал си ми просто... :love

Link to comment
Share on other sites

OMFG! Чалга мания 2008 ака Цурунир! Обещал съм, да ти напълня дупито с любоф! А ти си ми обещал бира! Хмм... Така се надявах интенсе да е 1ва... :lol: Да не говорим, че flame of love в момента праща снайперисти да те търсят, а Датоник вече е със сопата пред вас... :)

Link to comment
Share on other sites

OMFG! Чалга мания 2008 ака Цурунир! ....Да не говорим, че flame of love в момента праща снайперисти да те търсят, а Датоник вече е със сопата пред вас... :)

 

Чалга мания? The Curunir has many faces and many tricks up his sleeves! Просто съм навсякъде и знам всичко :) Иначе, такава блага жена като Тоник да бе бие? тц тц! За Flame не знам, тя изглежда малко по-опасна.

Link to comment
Share on other sites

OMFG! Чалга мания 2008 ака Цурунир! Обещал съм, да ти напълня дупито с любоф! А ти си ми обещал бира! Хмм... Така се надявах интенсе да е 1ва... :lol: Да не говорим, че flame of love в момента праща снайперисти да те търсят, а Датоник вече е със сопата пред вас... :)

 

Забрави да споменеш едно друго ЖИВОТНО @SinFromParadise :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз викам @Curunir да продума от къде си е свалил прословутия хл2 за да си го дръпна и аз вече .

Изиграх първата и сега минавам на еп1 и 2 за да видя дали ще ми хареса толкова много като току що превъртяната част от играта .

Не знам дали ще имам място на компютъра ... ама тея малки стандалоне бъгави релийзи ме дразнят .

п.п. Някой ако има ГЦФтата на тея продължения да ми каже как да се сдобия с тях също .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Рилийса беше около 10 gb ISO, като се инсталира всичко без Team Fortress, т.е. HL2 + Ep 1 + Ep 2 + Portal заема още около 12 gb, ще ти трябва бая място... Обаче е всичко на едно DVD, то е Orange Box всъщност де. Няма Steam, няма нищо, всичко е почистено и работи идеално.

 

Ааа, ето го батко бе!

 

http://isohunt.com/torrent_details/29366974/orange+box

Link to comment
Share on other sites

....Просто съм навсякъде и знам всичко :) ...
Pla6i6 me! :huh: Tova sa moi repliki! Kazvam gi navsqkade all the time! S drugi dumi - Naaaaaaaaaai-golemiaaaaaaaaaaaaa!!!!! :D

 

Hem si znaeh da ne otvarqm linka na DaToNik i pak... kato gi 4uq i polu4avam nerven stomah!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...