Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
А на бас, че редактира новините в 20:00ч. :)

охо ти имаш връзка с WWW вече. Как намираш Англия?

Link to comment
Share on other sites

Чудя се кога ли ще спре тая серия от кофти дни..

Link to comment
Share on other sites

Една система щом работи нормално - не я барай!!! Златно правило, ама защо така често го забравям, та после по 2 дена минават докато си наредя нещата..... :angry1

 

И кво им е станало на тия даскалици, уж 12-клас сме, по едно рамо да дадат......... Няма такова нещо - чудя се аз с какъв (не)успех ще завърша. Да се смееш ли, да плачеш ли..

Link to comment
Share on other sites

Днес се загледах в новините, говореха отново за София, сякаш в България има само един град, ставаше въпрос за това, че улиците не били проходими за линейки, пожарни и полиция. Говориха, говориха, аз лично си мислех, че сега е момента бат Бойко да се появи и като кмет да каже как ще бъде решен въпроса, обаче ми стана ясно, че той се появява само когато му изнася, тоя човек е такъв популист, че просто нямам думи. След някой друг месец и за премиер ще го изберат и както се казва в един виц "и тогава настана разврата". Жалкото е, че много малко хора го виждат по този начин.

Link to comment
Share on other sites

Днес се загледах в новините, говореха отново за София, сякаш в България има само един град, ставаше въпрос за това, че улиците не били проходими за линейки, пожарни и полиция. Говориха, говориха, аз лично си мислех, че сега е момента бат Бойко да се появи и като кмет да каже как ще бъде решен въпроса, обаче ми стана ясно, че той се появява само когато му изнася, тоя човек е такъв популист, че просто нямам думи. След някой друг месец и за премиер ще го изберат и както се казва в един виц "и тогава настана разврата". Жалкото е, че много малко хора го виждат по този начин.

къв бате бойко?

той даде езерото ариана на концесия без конкурс...фирмата кандидат напирала и трябвало да се бърза :blink:

Link to comment
Share on other sites

... че улиците не били проходими за линейки, пожарни и полиция....
Ебаси... снощи сънувах, че на Цариградско виждам обърнала се линейка... и яко задръстване навсякъде. В страни от нея имаше носилка, на която лежеше човек и всички чакаха да долети хеликоптер.

В тоя град скоро трябва да издадат закон, забраняващ спешните случаи - така или иначе в пиковите часове докато дойде помощ - ще си ритнал бакърчето :)

 

П.П. След като легализираха рушветите, вече ще съм спокоен. Ако ме прегази някой пернишки голфър или някой BMW рейсър, на непозволено място - сигурно органите на КАТ ще вземат от трупа ми полагащата се глоба, за да не броди духа ми после в КАТ...

Link to comment
Share on other sites

Хамстер, гадино! :ghost

 

Не мога да работя, не мога да ям, не мога да спя заради Zest Riddle-a ти! А и намерих още един тон такива като него и е ужасно...

Link to comment
Share on other sites

:blink:

 

Феранте, не знам това завидно спокойствие ли е или някакъв мазохизъм, тоя рахатлийски тон. Коя сграда? Офис, работна? Надявам се не е блока, в който живеете.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че имам лекции, на които трябва да отида, а не искам, както и че съм се превърнала в адски странен човек, с невероятно (нетипично и т.н.) за мен поведение... И всичко това без никаква видима причина... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

охо ти имаш връзка с WWW вече. Как намираш Англия?

 

Super e England. Az sym dovolen :) Na toq tochno laptop nqma kirilica i zatva na pliokavica. Shte spodelq vpechatleniq tiq dni :) Imam veche kultova chasha na Liverpool. Kato q snimam shte q vidite :)

Link to comment
Share on other sites

Фаааани, фани тоя дъжд,

Фанииии тоя дъъъъъжд,

Ооо, фани тоя дъжд, фани тоя дъжд....

 

Ако някой се сети от какво е инспирирано това, има една салата от мен :D

Link to comment
Share on other sites

То като няма - няма :( Ама като почне да има, край няма и все когато не го чакаш щото вече си си намерил... Хората, опа - мъжете проглеждат с около година закъснение, че и повече...Ама това е - кой ял - ял... :ph34r:

 

Хамстер, наслаждавай се на тишината щото после ще я търсиш...и ще бягаш към нея...

Link to comment
Share on other sites

То като няма - няма :( Ама като почне да има, край няма и все когато не го чакаш щото вече си си намерил... Хората, опа - мъжете проглеждат с около година закъснение, че и повече...Ама това е - кой ял - ял... :ph34r:

 

Хамстер, наслаждавай се на тишината щото после ще я търсиш...и ще бягаш към нея...

 

Bah toz dyjd. Za kva ti6ina govorim, 4e ne6o mu izgubih vryzkata ve4e. :wir

Link to comment
Share on other sites

<пийп> и <пийп> дъжд, <пийп>... Ше му <пийп> майката и на ония <пийп> безмозъчен <пийп>... префуча с 200 покрай тротоара и ми напълни и ушите с вода...

На такъв и майка му не бива да <пийп>, че току виж още <пийп> като него се народили...

 

Ред.:

Абе да се <пийп> и аз, <пийп>... що не ходя да си пия <пийп> бирата с народа ми си чеша <пийп> във форума...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...