Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Е не, не може да затъна толкова... искам си щатите...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
специален поздрав за Psychosis!

Мерси, мерси :) Много готино имение си имаш - ей сега ще мина за тези доспехи, поне 200 к ще им взема при скампчето :D

Link to comment
Share on other sites

И на всичкото отгоре не съм ги взел от нападения по ординатори! Всичко си е от легални куестове, в които ординаторите са ме нападали първи! Там... в летящия затвор, не знам дали си го минал. И после с лудия High Ordinator в expansion-а. То някакси е тъпо да трепеш ординатори, щото така си трепеш собствената армия... Те са House Indoril, ти си Nerevar Indoril reborn, майна, все едно си трепеш елитните воиски сам. :D

Link to comment
Share on other sites

Ти май пак изчатка бе човек , аз си мислех , че аз съм зле , защото на "халф" по цяла нощ трепя чудовища и се мятам из онея гадни гробища без грам ориентация къде трябва да ходя .

п.п. Малееее ... правописните грешки пак ме налазиха целия .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

И на всичкото отгоре не съм ги взел от нападения по ординатори! Всичко си е от легални куестове, в които ординаторите са ме нападали първи! Там... в летящия затвор, не знам дали си го минал. И после с лудия High Ordinator в expansion-а. То някакси е тъпо да трепеш ординатори, щото така си трепеш собствената армия... Те са House Indoril, ти си Nerevar Indoril reborn, майна, все едно си трепеш елитните воиски сам. :D

Да те питам аз - що не пратят дванайска high ordinator-и в каналите на Old Mournhold, а вместо това търсят услугите на най-обикновен adventurer (със 100 long blade, 100 heavy armor, 100 block)? Аааааа? И защо като вляза в град и някой ме нападне, никой не си мръдва и пръстчето? Има един пич с пълна ebony екипировка - защо никой не ми помогна, ааааа? Не, че имах нужда от помощ, но въпросът е принципен :)

Link to comment
Share on other sites

Кола+цигара в комбинация с четене на словестните излияния на хората във форума е много гот, при условие че няма какво да се прави рано през деня (поне за сега).

Link to comment
Share on other sites

Има един пич с пълна ebony екипировка - защо никой не ми помогна, ааааа? Не, че имах нужда от помощ, но въпросът е принципен :)

 

Защото не си станал още Nerevarine. :D А аз по принцип имах нужда от помощ и то много! Ония имаше Drain Fatigue мисля на меча, мамата ми се е*а, изпих всичкото колба и преди да го полея се омагьосах с всичко налично да се направя по-здрав.

Link to comment
Share on other sites

Какъв е шансът да си счупиш двете ръце и да си ожулиш носа, опитвайки се да прескочиш 15 сантиметрово ограждение?

 

Едно е ясно - ако някой по незнайна причина ме затвори в бункер със стотици хиляди консерви, със сигурност ще умра от глад. Така и не се научих да отварям тея адски изобретения :wacko:

 

Хубави дни ви желая :music

Link to comment
Share on other sites

Na rabota sam, minava mi prez glavata, 4e imam o6te 204asa do kraqt na rabotniqt den. Koitonqma da mi minat nikak lesno.

I drugoto koeto mi minava prez glavata e, dali da si pora4am kitaisko za obqd.

 

Sori na vsi4ki za latineca.

Link to comment
Share on other sites

От 9.00 сутринта съм на работа и не дойде нито едно дете! Голяма прецаквация! :punk

Поне свърших малко работа за довечера, че и възрастни имам да тормозя! :sick

Нещо днес не ми е ден.

Link to comment
Share on other sites

От 9.00 сутринта съм на работа и не дойде нито едно дете! Голяма прецаквация! :punk

Поне свърших малко работа за довечера, че и възрастни имам да тормозя! :sick

Нещо днес не ми е ден.

 

Kakvo raboti6?

Link to comment
Share on other sites

Днес на обед си поръчах котайско. Дотук всичко е супер. Намерих и и кирилизатор за служебният комп и затова съм доволен.

Сега само се чудя от каде да си поръчам торта, че много ми се яде.

Link to comment
Share on other sites

Днес на обед си поръчах котайско. Дотук всичко е супер. Намерих и и кирилизатор за служебният комп и затова съм доволен.

Сега само се чудя от каде да си поръчам торта, че много ми се яде.

 

а браво сега и на мен ми се яде торта :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще ставам редактор на новините в 20:00 :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ще ставам редактор на новините в 20:00 :smile:

Един тъп въпрос. Какво прави редактора на новините?

Link to comment
Share on other sites

Обядвах Китаиско днес. А смятам да си поръчам за вечеря пица.

Като все още мисля дали да е Калцоне или Пеперони, но която и да е с една кола ще ми се отрази просто страхотно.

Link to comment
Share on other sites

Потекоха ми лигите от твойте постове вече , не знам какво да ям после .

Аз сега съм на вафлички и чаревични пръчици ... хахаха , иначе си хапнах ориз с кисело мляко .

Сега ми се яде нещо като пица и на мен или риба на скарата , не съм много сигурен .

п.п. Ако ще е нещо от тези , сигурно рибатата ще победи ама да има салата за гарнитура си е друго .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...