Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

74 days to go! Az ve4e 2-ri pyt synuvam, 4e sym na koncerta! Daje sno6ti govorih s James! :D Ne znam za6to oba4e koncerta se systoe6e v aulata na UHT... :D Jivot i zdrave samo!

 

Nqkoq pikla pyk kato mi kaje "znam kakvo iskam ot jivota" i na pravo polu4avam smu6teniq v peristaltikata na tynkite 4erva, 4estno! Kvo znai6 ma? V nai-dobriq slu4ai - da se hvane6 s nqkoi bogat typka4, 4e da ti kupi edna S-klasa i da ti skysa zadnika ot....! Sled tova kato ti se nasiti te hvyrlq na bokluka i te podlepva nov. Ob6to vzeto prostitutka, no s usluga - razsro4eno pla6tane!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
То това по телевизия ефирна такава, не ефирна де, кабеларка или каквото такова... абе освен по нета, на нормален телевизор има ли го? :D

Има го в Еврокомските пакети :)

Името е готино, идва от Re:(ply) при кореспонденцията в Интернет.

Не е нужно да имаш цял телевизор, за да гледаш - излъчва се в сайта на живо непрекъснато.

Не се засягайте от програмната схема, все пак тъкмо започваме :) Като наберем скорост, ще забравите за други новини. И се надявам никога да не заприличаме на СКАТ, както щете го приемайте :smile:

 

 

Иначе - задобряваме радикално на билярд! :woot С изключение на случаите, в които аз не мога да вкарам топка, която виси на косъм в джоба. Или когато PSYCHOSIS ме отупа за нула време и с последния удар вкара едновременно черна+бяла топка :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вземете проф. Юлиян Вучков при вас... иначе забравете някой да ви обърне внимание :)

 

Преди малко минах през хола и гледам повторението на шоуто на слави... от тези поредицата предавания с талантите :)

 

И някъв тип танцува като робот на доста позната за мен песен. :) Като прерових тука дискографията се оказа че е: Autechre - Eutow от албума Tri Repetae++

 

Казах си че... ИМА ГОСПОД - чух любимо парче от ефира на българска телевизия за първи път в живота си. :) :punk

Link to comment
Share on other sites

100g

100g... go do more raids boy!

Link to comment
Share on other sites

Баси бъгавия firecocks , краш след краш :angry:

Link to comment
Share on other sites

Отне ми точно 3 часа, за да намеря нова бърсалка (жена,консуматив и тн.. кой както им вика) ... Туй нящо, 17-18 годишните са хубаво нещо. :)

Link to comment
Share on other sites

Отне ми точно 3 часа, за да намеря нова бърсалка (жена,консуматив и тн.. кой както им вика) ... Туй нящо, 17-18 годишните са хубаво нещо. :)

Педофил... :P :D

Link to comment
Share on other sites

Чувствам се монументално тъп! Топло е, потно ми е, имам вълнена риза, която ще трябва да нося в ръка, посвърших малко работа днес в офиса, доволен съм като цяло, но ми е тъпичко; не вкиснато, просто се чувствам тъп... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Отне ми точно 3 часа, за да намеря нова бърсалка (жена,консуматив и тн.. кой както им вика) ... Туй нящо, 17-18 годишните са хубаво нещо. :)
Utre druga pesen 6te pee6, osven ako ne si ot onezi gadnite, koito se vyzpolzvat ot detskata glupost i bqgat - kato men :laughing: !
Link to comment
Share on other sites

Най-интересното е, че в момента нищо не ми минава през главата.. И е страхотно!! От много време не бях изплясквал до степен пълно освобождаване от мисловна дейност.... айляяяяяяяяяяяяяяяяяяяккк :tongue

Link to comment
Share on other sites

ААапфффф... ся пък ме боли главата.... Кво стаа тия дни, то не бяха простотии, то не бяха нерви, дразнители.. :angry1 :bgrin: :angry1

Нямаш си и представа колко много си приличат ежедневията ни :angry1

Link to comment
Share on other sites

FUCK YEAH!

 

screenshot6yx6.th.jpg

 

Намерих си без да искам save-а от Morrowind! Всичко си е на място, всичко! :punk

Картинката е специален поздрав за Psychosis! :)

 

Леле, ще се отпоря! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не те разбрах? Наистина.. Що да пея друга песен? Ша ма врънка за нещо? Или?
Имах предвид, че ти трябват точно 2 дена за да я научиш на изуст като начин на мислене и поведение и ще ти омръзне(или с у се пише). Рядкост са готини 18-годишни момиченца с интеуект!
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...