Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Имам имен ден.От 20 години съм била в пълна заблуда и слепота.Чак днес го разбрах.Ихааааааа ша са изтрещяваааааа :devil

Link to comment
Share on other sites

Колкото и музика да съм изслушал от всякакви стилове Korn са просто най - добрите :punk

 

Не съм съгласен, но това си е твоят вкус :huh:

Link to comment
Share on other sites

Имам имен ден.От 20 години съм била в пълна заблуда и слепота.Чак днес го разбрах.Ихааааааа ша са изтрещяваааааа :devil
Че как се казваш?
Link to comment
Share on other sites

ре:ТВ е много глупава телевизия

 

копче нишо лично, ама се излагате. вземете пример от СКАТ или Евроком и си оправете програмната схема!

Link to comment
Share on other sites

Според мен и името й е глуповато.

 

Но аз нямам телевизор, не гледам телевизия, така че нито ще ме спечелят, нито ще ме загубят като зрител :)

Link to comment
Share on other sites

То това по телевизия ефирна такава, не ефирна де, кабеларка или каквото такова... абе освен по нета, на нормален телевизор има ли го? :D

Link to comment
Share on other sites

Днес, след като поръчках из парка с колелцето, минах покрай сцената на "Цвете за Гошо"... Уикеда свиреха "killing in the name of"... с ОТВРАТИТЕЛНИ вокали... та ми направи впечатление, така наречения "stage diving", тоест когато музикално интоксикиран фен се качи на сцената и се хвърли в публиката... И се замислих, абе ако хората в публиката единодушно решат да не го подхванат, какво ще се случи?

Link to comment
Share on other sites

Днес, след като поръчках из парка с колелцето, минах покрай сцената на "Цвете за Гошо"... Уикеда свиреха "killing in the name of"... с ОТВРАТИТЕЛНИ вокали... та ми направи впечатление, така наречения "stage diving", тоест когато музикално интоксикиран фен се качи на сцената и се хвърли в публиката... И се замислих, абе ако хората в публиката единодушно решат да не го подхванат, какво ще се случи?

Pure pwnage.

Link to comment
Share on other sites

Тия жени...

съгласен..

Link to comment
Share on other sites

Тия жени...

 

Ваньо, Ваньо... изпиха ти мозъка тея жени...

 

Взеха го, смачкаха го, свариха го и си направиха гаргара с него.

 

Споко, утре си свеж кат репичка :) Направо кат днес след айряна :D

Link to comment
Share on other sites

Абе от сума ти време се каня да питам психара каде се намира този Life Club, и все забравям, а то да се окаже до нас. :) Нали това е бившия Universe? Хубаво ли е там?

Link to comment
Share on other sites

Но аз нямам телевизор, не гледам телевизия, така че нито ще ме спечелят, нито ще ме загубят като зрител :)

kill_your_tv001.JPG

 

та ми направи впечатление, така наречения "stage diving", тоест когато музикално интоксикиран фен се качи на сцената и се хвърли в публиката... И се замислих, абе ако хората в публиката единодушно решат да не го подхванат, какво ще се случи?

На едно hardcore метъл концертче в култовото заведение Пианото в стария град .. преди години присъствах на такъв момент.. на живо :)

По принцип те подховащат хората отдолу но явно в момента в който човека беше решил да скача всеки е блеел нанякъде.. при което той тупна върху пода с бъбреците напред... все едно мяташ чувал с картофи :) Предполагам го е заболяло доста :D

Link to comment
Share on other sites

Има някаква тенденция... Когато всичко потръгне - РУХВА! Когато си мислиш, че по - зле не може - СТАВА! :) Ама ся ако седнем да оплакваме жени - нема да стани.. Както каза афх в 1 друга тема - така само губят свободните самотни..

Link to comment
Share on other sites

Днес, след като поръчках из парка с колелцето, минах покрай сцената на "Цвете за Гошо"... Уикеда свиреха "killing in the name of"... с ОТВРАТИТЕЛНИ вокали... та ми направи впечатление, така наречения "stage diving", тоест когато музикално интоксикиран фен се качи на сцената и се хвърли в публиката... И се замислих, абе ако хората в публиката единодушно решат да не го подхванат, какво ще се случи?

 

 

Ами....Боли!!И то доста....Мен ми се случи в Асеновград в "Библиотеката", гърбът ми беше малко син...

 

 

Още 3 дни и хващам самолета...пак.

Link to comment
Share on other sites

Когато всичко потръгне - РУХВА!

Това ме подсеща за една песничка на KoЯn, в която се пее: "Every time i get ahead, i feel more dead" :D

Позабравих ги тези пичове. От толкова много industrial и ebm няма време за (new)metal :)

Link to comment
Share on other sites

Да ида, или да не ида? Това е въпросът...

Въпросът, който тревожи всяка сутрин рохката ми главица след доволните 8 часа сън. Явно днес отговорът е "Да ида...". Гадна механика :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...