Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Чудя се какъв човек щях да бъда, ако бях послушала нашите преди 5-6 г. и бях останала в Пловдив.

 

Мене пък нашите догодина искат да ма пращат в София да уча... Та въпроса ми е: "хубаво ли направи че послуша ваще?"

 

едит: Оправих си грешката :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Spelling Nazi is here to save the day! :ph34r:

 

Това е един от редките случаи, в които това трябва да е 'нашите' и съкратено 'наште', а не 'наще'. Обикновено се бърка обратното.

 

В офиса е малко безделно, та гледам с какво да се зачопля по форума, ще ме прощавате, нищо лично. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хм? Защо трябва да е "нашите"? Ако ще да е нещо, то ще да е "своите" :P

 

Иначе след тридневна люта битка с IT неща дойде време да отдъхна, да си приготвя макарони със супа и грах и да си джиткам из космоса :D

Link to comment
Share on other sites

Рейнджърите ли циклиш? Изменник! Sheogorath на теб чака, ти джиткаш из космоса! Stop the Greymarch! Become Madgod! <о> ~~~~ <o> Мозъчна промивка онлайн! :laughing:

 

Психар, да ма фанеш за куйрука! :love Мързи ме да почвам пак, доводите ми са необорими, както на практика във всеки спор, който изобщо започвам. Леле, скромността краси човека, чувам! :P

Link to comment
Share on other sites

Мързи ме да почвам пак, доводите ми са необорими, както на практика във всеки спор, който изобщо започвам. Леле, скромността краси човека, чувам! :P
Zna4i dano ne se naloji da spori6 s men, 6toto 6te si razvali6 seriikata ot pobedi v sporove! :) Az pe4elq vsi4ki sporove, oba4e mnogo rqdko horata si priznavat, 4e sa zagubili spora - v ob6tiq slu4ai kazvat "Dobre de - kakto i da e!". :) Vsi4ki sa ednakvi! :)

 

Ti izsviri li Ethnicolor?

 

deflax, blagodarq za spodelenata muzika! :)

Link to comment
Share on other sites

Сандмане, ако знам, че нямам идеални доводи по спора, или няма да започвам, или ще го карам умерено, с възможност да се извиня за грешната позиция и да изляза елегантно :)

 

Иначе - не, нищо не направих, фонта е в някакъв крив формат, какво да го правя тоя .sfpack?

Link to comment
Share on other sites

Въх, остаряла съм вече за училище... един прост 30 минутен устен изпит, на който ми разгромиха основната теория, и после се изгубих в квартала на път за работа от зашеметяване... :wir

 

Пропуснах да кажа, че имам 6 :smile:

Link to comment
Share on other sites

Цъкате ли ми подписа, бе? :smile: Много приятна телевизия сме си направили, честна дума!

Link to comment
Share on other sites

Цъкате ли ми подписа, бе? :smile: Много приятна телевизия сме си направили, честна дума!

 

Ти имаш пръст в нея ?

 

 

Иначе през главата ми минава че Enigma ми действат успокояващо..странно се чувствам тези дни. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

"ReTV избира: Демократичният рефлекс"

 

Това е като те ударят с невроложко чукче, независимо по кое коляно те тропнат, да ти подскача десния крак ли, какво ли, не разбирам :D

Link to comment
Share on other sites

Aбе дръпвам една малка чашка биричка. Че след някоя и друга минутка излитам и утивам у съседа :lol: Ебам ти и дискотеките, най-си е айляче домашно купонче...като се набоботиш да си легнеш :lol:

...

Поздрав съфорумци - MC Foxxx и Иван Готвача :lol: :punk :music B) :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам сериозно разпускане на изразните средства във форума. Това се дължи на модераторско нехайство или на потребителско изпростяване?

Link to comment
Share on other sites

Изведнъж ужасно много ми се приспа.. все още има какво да правя , но мисля да лягам.. лека на всички :)

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам сериозно разпускане на изразните средства във форума. Това се дължи на модераторско нехайство или на потребителско изпростяване?
Или на модераторско изпростяване и потребителско нехайство

Ние модераторите сме си прости по дефолт. :lol: ...но нехайни - никога. :punk

Достатъчно е стегнато в buy/sell раздела, за да може да се отпуснат някои потребители в такива теми като тази и да си покажат простотията...а и ние си ги знаем отдавна кой колко е изпростял и на кой колко още му остава да изпростее...особено разни "с жълти шапки и компания". :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...