Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Брей , вие сте се нагълтали с витамини за цял живот .

Аз карам само на парацетамол като ме хване грип и ми минава .

Ако се усложни взимам нещо по-сериозно ... пак съм добре .

п.п. Аре бързо да се оправяш или още утре за да видя и един положителен пост във форума вече .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Edit: пак ли ми е голям signature-a ? :S
Dimensions: 400 x 100 pixels

 

К'ви ви колдрекси, парацетамоли, к'ви пет лева?! Че и ми се фукат.

 

За последните десет години най-силното лекарство, което съм взел е Аналгин :] И яко с билкови чайове :]

Link to comment
Share on other sites

Kakvo mi govori6? Tova e moje bi edinstvenoto par4e, ot koeto trapki me pobivat kato go slu6am!

 

А какво ти е мнението за първата част на Rendez-Vous в началото? Се едно ша ми са тупнат извънземните на вратата след малко :ghost :ghost

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да се опитва човек да гледа положително идва момента ,когато трябва да признае , че нещата не са толкова розови и че малко по малко нещата рано или късно ще си е*ат мамата :) Като се замисля пак не пречи да се опиташ да извлечеш доброто , защо пък не най-лесно да се тегли мамата и да се изостави .

ЕДИТ: Пак не ми се спи :(

Link to comment
Share on other sites

И на мен не ми се спи .

Сега се чудя какво да правя .

Да играя халф или да си пусна някой филм ... ама дилемите са гадно нещо .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Малко свободно време и айде пак да скачаме на музиката...Трябва са попълва колекцията, не може вечно да седят едни и същи песни в winampa.

Link to comment
Share on other sites

Kakvo mi govori6? Tova e moje bi edinstvenoto par4e, ot koeto trapki me pobivat kato go slu6am! Ako si spomnq6 edno vreme po K1 po novinite kato saob6tavaha nqkakva tajna novina i puskaha tova par4e i ot togava mi se e zape4atalo kato ne6to mnogo stra6no!

ДААА !!! :)

 

И мен ме побиваха тръпки точно покрай тоя момент :)

 

И после музиката не влияела на хората подсъзнателно... аз именно с тези си детски страхове си обяснявам влечението към по-тъмната страна на електронната музика.

 

Ето ти още примерчета. Намери си:

 

Aphex Twin - Hankie

Aphex Twin - Tassels

 

от албума Selected Ambient Works Vol.2 (1994) ... и... ethnicolor няма да е единственото парче ;) :devil :devil

 

Edit: виж ако искаш и ето това fan-made preview на албума ;) http://www.youtube.com/watch?v=DffuKV8yzG8

Link to comment
Share on other sites

Като говорите за музика, просто се наслаждавам на Federico Monachesi супер ундърграунд дарк прогресив, много ме кефи този пич :punk

Link to comment
Share on other sites

Като говорите за музика, просто се наслаждавам на Federico Monachesi супер ундърграунд дарк прогресив, много ме кефи този пич :punk

Да де ама прогресив-а не е ли.. dance-floor ориентирана музика? Според мен най-личните ... истински красивите парчета са тези които си пускаш вкъщи сам... със мислите си... и концентрирайки се върху звука се оставяш определени звуци някак си... да се слеят със определени чувства които изпитваш... до момент в които стигаш до синаестезия - чувстваш с ушите си ... радост.. спокойствие.. страх.. нежност... самота.. :)

Link to comment
Share on other sites

Сватбарско ми е едно такова. С кеф ще се оженя за........ Емилия да речем :lol: :lol:

Между другото на всички ни се ходи на сватба , така че се смятаме за поканени :) :) :)

Иначе ся ми мина през главата че в кухнята има половин тава мусака , и ще бъде минало след 10 мин :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ок. Ся съм бесен! Значи на Бърнаут поредицата и са точа от както е излезнала първата и рева що няма за ПЦ. Накрая си купих Xbox 360 и те ша решат да го пуснат за ПЦ. Еми да ви го тура Електроник Артс! Шибаняци смотани! ГРРРРРР! Няма нищо, де кашона си е як :P

Link to comment
Share on other sites

Между другото на всички ни се ходи на сватба , така че се смятаме за поканени :) :) :)

Иначе ся ми мина през главата че в кухнята има половин тава мусака , и ще бъде минало след 10 мин :) :) :)

 

Оооо тя да каже "Да", никви грижи с поканите :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сватбарско ми е едно такова. С кеф ще се оженя за........ Емилия да речем :lol: :lol:

 

Чефо да не си сменил ферари с Емилия?

Link to comment
Share on other sites

Гледам на някои хора им се бракува :lol:

На мен пък през главата ми минава , че навън е прекрасен ден за разходка, може бии малко тичане едно свежо такова :music

Link to comment
Share on other sites

До преди малко беше такова, даже си изнесох хищното растение навън да го напече и слънцето се скри :(

Link to comment
Share on other sites

До преди малко беше такова, даже си изнесох хищното растение навън да го напече и слънцето се скри :(

 

Добре , че ми напомни да изнеса и моето малко да го напече , че нещо се спъна в развитието :( май го преовлажних :unsure:

Link to comment
Share on other sites

До преди малко бях на разходка из квартала и установих, че единственото нещо, което се е променило са дупките, просто са станали по-големи, което е доста стряскащо!

Link to comment
Share on other sites

Бахти, всички около мен преиграват супер много. Дори майка ми и баща ми. Всички са супер притеснени за глупости. Естествено, според майка ми аз трябва да следвам общия пример и аз да се притеснявам за глупости.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се какъв човек щях да бъда, ако бях послушала нашите преди 5-6 г. и бях останала в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Да де ама прогресив-а не е ли.. dance-floor ориентирана музика? Според мен най-личните ... истински красивите парчета са тези които си пускаш вкъщи сам... със мислите си... и концентрирайки се върху звука се оставяш определени звуци някак си... да се слеят със определени чувства които изпитваш... до момент в които стигаш до синаестезия - чувстваш с ушите си ... радост.. спокойствие.. страх.. нежност... самота.. :)

Прав си обаче има група dj ппредимно аржентинците и правят техен си прогресив, dark progressive се води. И има ефекти звучи, абе трябва да го чуеш и е като и бавен така и бърз.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...