Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Който си вя феса (аз) шест дена по празниците, в събота ще работи! Другата събота пак! :)

 

И аз, и аз .... :blink: :wacko:

Мисля си дали да не си пуска поне за едната събота отпуска :bgrin: ....

Link to comment
Share on other sites

Защо котката ни не съска? Дефектна ли е, или не се чувства достатъчно застрашена? Не трябва ли това да им е вродено свойство :)

 

Рекламите на Мтел с бабичката къртят....стени :D

Боре, споко. Моята котка съскаше като Rockwell 33.600 при приемане на приходящо модемно обаждане. Но го правеше рядко, защото винаги ми се намираше нещо под ръка, като вестник, помпа, крак от стол и... "тя една котка така съскала, съскала... и вече не съска"

Добре, че си намери любящ стопанин, горката животинка...

 

П.П. Според мен всеки апартамент в Тракия трябва да е въоръжен с... от въздушна пушка нагоре, като начин на защита на съня от тия дето изкупуват печки, перални, бойлери, на майка си <пийп>...

 

Не изкупиха ли всичко, <пииииийп> тяхната мама <пиииийп>, <пииииииииийп> и <ПИИИИИИИИИИЙП> !!!!!!!!

 

П.П.П. Снощи с един приятел направихме импровизирано LAN парти и се разглобихме да играем StarCraft... Резулатата - 6:2 за мен :)

Link to comment
Share on other sites

Рекламите на Мтел с бабичката къртят....стени :D

 

Колежкееее, пусни сигналь!

 

mtelvoiceboxms1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Защо котката ни не съска? Дефектна ли е, или не се чувства достатъчно застрашена? Не трябва ли това да им е вродено свойство :)
Varni q v zavoda proizvoditel - ako ne mogat da ti q opravqt 6te ti dadat nova! A mejdu drugoto ima tolkova ligavi i marzelivi kotki, koito dori ne miaukat, a samo si otvarqt ustata, 4e daje i vibrato iskat da napravqt kato potrepervat s mandibulka...

 

Mnogo sym 6tastliv, za6toto si namerih soundfont-a ot Ethnicolor na Jean Michele Jarre i dove4era kato si se pribera 6te si q svirq, ama pyk mi trqbva o6te edin klavir... :)

Link to comment
Share on other sites

Mnogo sym 6tastliv, za6toto si namerih soundfont-a ot Ethnicolor na Jean Michele Jarre i dove4era kato si se pribera 6te si q svirq, ama pyk mi trqbva o6te edin klavir... :)

 

Ethnicolor I ? Ония spooky призрачен звук? :ohmy:

 

Сега нали знаеш какво ще направим? Ще ми пратиш саундфонта на пощата и довечера ще дрънкаме синхронно! :P Мисля, че в някакъв PM ти бях дал моя мейл, а дори мисля, че ти и пратих някакво писмо от същия адрес. Моля ти се, закачи фонта и прати!

 

Като бях много малък гледах някакъв избочен, много депресиращ филм по Канал 1 в къщата на баба ми. Беше вечер, късничко. От тоя ден звука ми се е набил в главата и не мога да го забравя.

Link to comment
Share on other sites

Kakvo mi govori6? Tova e moje bi edinstvenoto par4e, ot koeto trapki me pobivat kato go slu6am! Ako si spomnq6 edno vreme po K1 po novinite kato saob6tavaha nqkakva tajna novina i puskaha tova par4e i ot togava mi se e zape4atalo kato ne6to mnogo stra6no!

Ako sega si namerq ot kyde go svalih, 6te ti pratq linka, ako ne - dove4era kato se pribera 6te ti pratq sf2-to!

To ediniq klavir sviri samo nqkvi strings, a drugiq teq efekti. Mnogo e stra6en pyrviq efekt i jenskiq glas koito T-tka!

 

/edit: eto go batko: http://jarrologmusic.free.fr/patchs/SoundF...r%201.0b.sfpack

A tuk pyk gi ima i drugi sounfont-ove na Jarre - http://jarrologmusic.free.fr/patchs/SoundFonts/

 

/edit2: Abe q napravo vij tuk: http://jarrologmusic.free.fr/patchs/listing.php

Ima i na Vangelis :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм щастлив , защото си направих нов аватар ... днес цял ден само той ми минава през главата .

п.п. Вчера ми минаваха само проблеми с антивирусната програма ама нищо не ме спря (само няколко часа ми отне) да го оправя .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

ФФФФФФФФфффффф!

 

Е тва е! Цитирам, сайт с фиксиращи термини при превод, установен и поддържан от българското правителство:

 

environmentally friendly product = продукт, приятелски за околната среда

 

Ще се гръмна! :ghost

Link to comment
Share on other sites

Хах , Curunir днес май не е "айляк" работата ... те са ти дали такива неща за да ти отмъстят от миналите дни .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Бива ли да ми е толкова отпаднало...

Link to comment
Share on other sites

11 May е Mother's day :)

 

О, бивало и да не се сетя. Тук всички се ебават с това, щото това е денят, в който връчват дипломите в моя колеж тая година, а денят на майката в същност е голяма работа в Америка. И всички се ебават, че са стресирани не защото завършват, а заради деня на майката... Не е чак толкова смешен майтапът, но като ти го повторят 189273 пъти даже почва да дразни...

Link to comment
Share on other sites

Biva, biva! Tva e nqkva nastinka, poslednite 4 dena i az sym taka. Pii qko Fervex, Coldrex Tylol Hot, kvoto ima6 pod ryka i qko vitamini.

Пия.. и пак нищо , от седмица съм така..

Link to comment
Share on other sites

Пия.. и пак нищо , от седмица съм така..

 

Един хубав сън мисля , че ще ти подейства много добре :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...