Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

отново глупости
Абе един достатъчно добър програмист може да направи всяка една игра гъвкави и податливи. Така че тия червиви ябълки ходи ги продавай на руския пазар...

Говориш ми, че в реалността можеш да разбиеш врата с главата си, кажи ми къде в реалността можеш да намериш магически амулет? Играта е направена с определена база данни от "правила" - тоест неща, които са възможни и неща, които не са. Определящи са създателите. Като не намираш забавление в играенето на играта такава, каквато е - значи тази игра не е за теб. Да тръгнеш да го раздаваш господ, да променяш изконните правила, върху които се гради виртуалния свят на една игра, по свотите собствени критерии си е чиста проба чийтърство. Но и чийтърите са хора, така че ще се опитам да те приема такъв, какъвто си :)

@Antares - бъговете на 3 от най-великите игри, а именно Starcraft, Warcraft & WoW се репотрват 90% от потребителите на Б.Нет .... така че ти си прави сметка кой вижда по-добре баланса ;)
Едно е да споделиш мнението си, друго е да модифицираш една игра по собствен вкус. Баланса все пак създателите на игрите го определят. Много активно съм участвал в изграждането на на War3 TFT, поне за вида, в който стана известна при официалното й пускане. Когато пуснаха бетата, беше предназначена само за игра onliene - почти постоянно съм играл online и съм дал и своите предложения из форумите и мога да ти гарантирам, че беше пълно с доста идиотски мнения на курунироподобни из форумите, които виждаха нещата само от своята гледна точка страна, стигайки до крайности, искайки да се наруши баланса на играта в полза на играната от тях раса. Така че много добре знам как се поправят истинските бъгове, и сметките си ги правя добре, благодаря за загрижеността.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Като не намираш забавление в играенето на играта такава, каквато е - значи тази игра не е за теб.

 

Ще се разстрелям! Ако спорех с гъза си, той щеше да излезе с по-смислен довод. Не мога, предавам се, с това печелиш спора. Чукни!

 

 

Просто за протокола, интервю на gamespot.com с Тод Хауърд, project leader по Morrowind:

 

GS: Does the editor pose any balance issues for the included campaign?

TH: I'm sure it does. ... But it's like a toy - people will play with it and see how much they can screw things up for a while, and then go back to seriously playing. It's their game. They paid for it. Let them do what they want.

 

На всички, живеещи в страната на СТРОГИТЕ ПРАВИЛА, където играчите стоят много нависоко и размахват кокалестия си строг пръст към всеки, който се опитва да ИГРАЕ и да се ЗАБАВЛЯВА, на всички вас, приятна вечер. Сега да изпратя на Blitzkrieg един списък с хубави модове! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Е, поне призна на себе си най-накрая с коя част от тялото си мислиш.

 

Но е нормално за single player ориентираните игри да има повече свобода за чийтърите - няма проблем, нали не пречат на останалите ;]

 

П.П. Отдавна не считам себе си за геймър :)

Link to comment
Share on other sites

Да го "режа" или да не го "режа"... какво пък имам два... но ако го махна ще трябва да си седна на задника и да спра да се правя на колегата Стив(мир на праха му).

Ега ти избора.

Link to comment
Share on other sites

Да го "режа" или да не го "режа"... какво пък имам два... но ако го махна ще трябва да си седна на задника и да спра да се правя на колегата Стив(мир на праха му).

Ега ти избора.

 

Няма да го режеш! Просто ще пийваме по-редовно бира :devil

Link to comment
Share on other sites

Изглежда занимателно, но космоса много не ме влече. Едно време пробвах Galactic Civilizations, беше забавно, но не му обърнах много внимание.

Link to comment
Share on other sites

Едно е да споделиш мнението си, ................благодаря за загрижеността.

 

Не, не съм загрижен за теб ... колкото и грубо да звучи. Дори не те познавам. Но това не ми пречи да си мисля, че се заяждаш с @Curunir за абсолютни глупости. ;)

 

Мисля си че днес имам Немски език след 20 дена прекъсване, почти нищо не помня и имам да пиша куп домашна... добре че даскалицата е точна мацка :P

Link to comment
Share on other sites

@Antares You, FOOL! Stop laming the lamers! Nap! Own meh a55 plX!

 

@Crazy_Hamser И аз съм в цикъл... :)

 

@Curunir За да се вържеш на Скорпиона ша рече, че и за теб няма секс...

 

@Chistacha I miss you like the desert misses the lubricant!

 

@Raptor Диека си уаааа?

 

@Datonik Ко стана с ризкити?

 

@PitBull Стоенчо, сложи ли бутона, уа?

 

@Всички останали : I just wanna touch you, I JUST WANNA F*CK YOU! Лалалалал... А това без гугъл кой ша го познае? EDIT: (това не важи за Псайчозис!) :)

Link to comment
Share on other sites

sq ako izmislqt i drum hero i 6te gi priznaq! Ne razbrahte li 4e nai-golqmata igra na vsi4ki vremena e "Nu pogodi" - onaq s qicata! I nqma nujda da sporite kvi modove da se slagat i kvi ne - v tazi igra modove nqma! :) Do sega i nikoi ne q e Crack-nal ili Rip-nal v Iso :D

 

Toia forum ot den na den vse po-malko i po-malko se pose6tava :cry

Link to comment
Share on other sites

hahahahaha! :D

6to ne sa slojili 2 kasi? :)

 

Tova e nelepo - nali sese6tate kolko e po-lesno i po-prakti4no i po-po-po da si kupite istinsi barabani, pyk bivalo to i elektronni, i da si blyskate na volq, kakvoto vi du6a poiska?

Link to comment
Share on other sites

Един Роланд гледал ли си колко пари е? :)

 

Тая игричка хем е забавна и е за цяла група (китара, бас, барабани и вокал, за 4-ма играчи макс), хем е около 150 долара целия комплект. Роландите, които гледах започваха от нещо като 700 долара.

Link to comment
Share on other sites

E da, ama pone svirish ti. :) A ne samo da mahash tam :) A mejdu drugoto pi4a ot videoto dosta dobre si razdelq racete ot krakata i ako ne darje6e po tozi na4in palkite, 6tqh da si pomislq 4e e istinski barabanist! No i tova, koeto pravi ne e lesno! Ako imashe o6te 1 kasa, ve4e 6te6e dosta da se zatrudni. Osven tova v tova par4e ima dosta paradidli na breikovete i to se 4uva, a toi ne gi sviri po tozi na4in. Blackened ima li q? :D

 

A za rolanda - daje ne vednaj sym si tropkal na toq v magazina, oba4e toi struva kym 2000lv. Po-dobre da si vzeme6 po-skypiq Sonor - 6te ti struva kym 2000 i toi, no 6te ima6 barabani. :) Az sym hvyrlil oko na digitalnoto piano... ama mnogo pari - 2500lv Oba4e nqma takova use6tane! Vse edno sviri6 na hubavo nemsko piano, a i zvuka e super qk, moje da si nastroiva6 tejestta na klavi6ite. :)

 

/edit: namerih Blackened :D

Link to comment
Share on other sites

Е очевидно е, че това е по-готино, но струва много повече, аз никога няма да стана професионален барабанист, а играта ти дава шанса да се напоркаш с приятели и да свирите и да грачите на песните. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...