Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата, че за първи път плащам за софтуер за лична употреба - Norton Smartphone Security (ако не се броят парите, вложени в цената на всеки лаптоп, които отиват в джоба на чичо Бил Гейтс), но с толкова Symbian софтуер из торентите и с тези възможности на хардуера поне за такова нещо човек трябва да се изръси. :D

Link to comment
Share on other sites

Момчилски, така се получава когато човек си купува скъпи телефони :)

 

Весо, просто колегите от Symbian девелопмънта ми показаха колко лесно се пише софтуер, с който може например да включиш микрофона на апарата (че и камерата), да запишеш каквото хване в момента и да пратиш записа на произволна интернет дестинация, използвайки всички възможни ресурси като 3G, GPRS, WiFi че и дори Bluetooth. От тогава ме е подгонила параноята. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Все се каня да те питам. Какво по точно играеш. Лесничей ли си? :lol: :lol: . Майтапа на страна ама само няква природа има в тая игра. Ква е целта в нея? :)

 

Е то природата е средата, в която ходиш. Иначе си е ролева игра, правиш някакви задачи, трепеш, събираш разни неща, береш цветя и гъби, такива...

 

Яздиш коньове

obliv002me8.th.jpg

 

Опитваш се да не бъдеш изяден от огромни мечки

obliv168cs4.th.jpg

 

Трепеш пладнешки обирджии (но не точно по пладне)

obliv117ai0.th.jpg

 

Джиткаш из разни градове

screenshot57qd9.th.jpg

 

Такива работи... :D

Link to comment
Share on other sites

Aз проблеми със спирането нямах... докато не се стигна до момента, в който почнах да свалям експанжъни и модове, с което играта стана още по-зарибена xD.

Link to comment
Share on other sites

Всеки човек е едно странно дърво, някои са просто дърво!

Link to comment
Share on other sites

Toя АутоКад днес ми съдра очите, тфа цял ден :bgrin: :music :wacko:

Хубо, че след малко отивам да полея Жоре :punk :beerchug

 

Много пивка програмка !! Става и за самотни, дълги вечери. :sayjin :lol:

Link to comment
Share on other sites

Прибрах се в Пловдив и се върнах в миналото си... карах колело там, където за пръв път съм карал ски, слушах Pink Floyd на касетка (няма никакъв звуков възпроизводител на музейния експонат на майка ми), ходих с родителите си на излет над Бачково и ядох печена риба на скара, бях на фризьор и си припомних как за пръв път друг освен майка ми ме фризира, когато преди немалко години реших да пускам за пръв път дълга коса...

За пореден път разбрах, че имам едно рядко съкровище - невероятните хора, които са ми родители.

 

 

Но забелязвам немалко дистанциране с приятелите ми, които останаха в Пловдив. Тъжно ми е, но като че ли е неизбежно...

 

 

П.П. Абе... кажете няк'во ново ретро :Р

Link to comment
Share on other sites

Кеф е да се върнеш в Пловдив. Тоя януари въпреки, че беше -20 никой не мож ме спря. Цял ден вънка. Както и да е, юни идва... :devil

Link to comment
Share on other sites

От 7 ч. сутринта вече можете да гледате чисто новата RE:TV. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Тва чудо на техническата мисъл е безсмъртно, имаше разно измислени терминатори и т.н., обаче Нинтендото ги бие по всички параграфи!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...